| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Dcera začala lhát a podvádět

16.5.2000   Martina, dcera 10 a půl, syn 9 a půl
Ráda bych znala odpověď na můj problém. Dcera měla loni v říjnu 10, chodí do čtvrté třídy. Není na ní moc velký spoleh, už od mala má svůj svět. Stále ji musíme něco připomínat a stále se chová velmi dětsky ( ve srovnání s jinými děvčaty jejího věku). Začala se kamarádit s holčičkou, která nepatří do dobré rodiny - chci říct, že je to rodina alkoholiků a dítě si může dělat, co chce. Manžel ji zakazoval se spolužačkou se kamarádit. Já ji navrhla, aby ji byla dobrým příkladem - kamarádka už nechodí do počítačových herem hrát brutální hry, ale chodí spolu do knihovny. Začala s nimi chodit do pěveckého sboru. Myslela jsem, že je všechno OK. Pak jsem zjistila..Dcera místo konverzace byla u kamarádky. Učitel z konverzace si stěžoval, že dcera chodí na jeho hodiny pozdě - chodila na oběd, protože prý měla hlad. Tak jsem se s ní domluvila, že ji udělám větší svačinku. Tak se i stalo. Po přichodu ze školy, jsem se zeptala, zda ji chutnala...ano, ano, děkuji, byla super. A v sobotu jsem ji našla v jejim psacím stole....
V pátek přiletěla ze školy...chce jít s kamarádkou na kolečkové brusle...Slibila mi...ano, maminko, budu jen tady u baráku....Přijela za dvě hodiny, objeli půl města...Myslela jsem, že mě trefí šlak, přes hlavní silnici na kolečkových bruslích. Co s tím,hledím a nechápu....Kde je to moje dítě....Jak dokáže sladce lhát mi do oči.
Děkuji za radu.
Názory k dotazu (1 názorů)
Re: Dcera začala lhát a podvádět. Jana , dcera 11, syn 9 18.5.2000 0:0

(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.