| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k dotazu pasení koníčků

 Celkem 2 názorů.
 Ilona (29) + Kubík (3 měs.) 
  • 

Re: Re: pasení koníčků 

(21.7.2000)
Milá Heleno,
ačkoliv je to už pár pátků, co jsi popisovala starosti ohledně vašeho Kubíka a jeho "postoje k pasení koníčků", ráda bych na to navázala.

Řeším teď totiž velice obdobný problém, vlastně mám pocit, jako bych otázku formulovala já sama. Náš budulínek má také 3 měsíce, při narození se pyšnil parametry 3.67 kg a 49 cm a teď dorostl na 61 cm a malinko přes 6 kg. Okolo druhého měsíce zvedal hlavičku velice statečně (i když ne hned od narození jako u vás), ale teď jako když utne - čumáček v plence a nejlépe ještě pěstičku v ní, přesně jak popisuješ. (Pro danou věc to asi není podstatné, ale ke všemu se ještě taky jmenuje Jakub).

A tak ačkoliv vím, že každé miminko je jiné a jde si v podstatě ve včem tak trochu svou cestou, ráda bych se dozvěděla, jak jste pořídili a jak se vám teď daří (samozřejmě pokud tuhle mou otázku vůbec ještě najdeš a pokud taky budeš mít chuť to popisovat).
Díky.
 Simona (25), Kristýnka (3 měsíce) 
  • 

PRO ILONU !!! 

(23.9.2000 22:21:21)
Milá Ilono!!

Už je to 2 měsíce, co jsi řešila problém s pasením koníčků, prosím, pokud teď ty najdeš tento dopis, odpověz mi, jak vše dopadlo (věřím, že dobře)...
Mé dceři jsou teď 3 měsíce a máme úplně stejný problém. Paní doktorka nás poslala na rehabilitaci, na první návštěvu jdeme za 4 dny. Doufám, že to bude OK a Kristýnka vše brzo dožene. Ale to víš, mám strach.

Díky,
Simona

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.