| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Tip: Baby vaky od Pechů

 Celkem 19 názorů.
 Jitka Zálešáková, 3 -letý syn Jakub 
  • 

baby sling ( vak ) 

(3.8.2000 23:32:22)
Díky, že i v ČR se dá tato báječná věc koupit.
Pořídila jsem si sling v USA na doporučení Dr.Searse a jeho knihy
THE BABY BOOK. Vak byl jediné místo, kde byl můj novorozený syn ochotný zůstat bez toho,aby plakal.
Takže prvního půl roku jsem neměla
žádné přepravovadlo, kromě tohoto slingu. Dodnes ho příležitostně používám.( I když je pravda, že mám lehči dítě než je obvyklé). Pokud má Kuba špatnou náladu, necítí se - požádá si o vak. Je však více způsobu nošení, než je uvedeno na této straně. Pokud má někdo zájem mohu zaslat
obrázky s návody. Dítě jsem ve vaku
i kojila.
K otázce vázání šátků - můj první vak byl také pruh látky. Sling s posuvnými kroužky mi připadá rychlejší a pohodlnější. Je však pravda, že jsem nikdy s dítětem ve vaku neokopávala pole, jak se to s uvázaným v šátku určitě dá dělat.
Přála bych každé mamince, aby si svoje miminka nosila jako já. Myslím, že vztah, který se tím vytvoři, stoji za trochu námahy.
 Líba Paterova,Vojtik -3 týdny 
  • 

Re: baby sling ( vak ) 

(6.11.2000 10:15:23)
Dobry den,
nas Vojtisek je velice citlive dite, ktere nevydrzi ani minutku bez me naruce. Zatim je se mnou manzel doma a tak se muzeme v chovani a noseni stridad. Ovsem obavam se pristiho tydne, kdy jiz budu doma sama, jelikoz si temer äni nevycistim zuby. Proto jsem zacala uvazovat o satku nebo o baby vaku. Zaujal mne Vas prispevek, jelikoz mate zkusenost s obema metodama. Trochu se u satku bojim slozitosti vazani naopak u baby vaku si nejsem jista , zda je v nem dite uvazano pevne. Rada bych Vas poprosila o vice informaci, ktere by mi pomohly rozhodnout se mezi satkem nebo vakem.
Dekuji Vam
 je to zlodějina 
  • 

Re: baby sling ( vak ) 

(26.4.2004 14:42:25)
V nemecku se uz 3 roky platí eurem a i tak mi cena za kus sešitýho hadru připadá až až.....
 Ajenka, Tomášek 08/04 


Re: jako u mámy v bříšku 

(26.9.2004 17:54:56)
Náš chlapeček se ve vaku cítí opravdu dobře. Dokonce zapomene i na hlad a pak ho musíme na jídlo pracně budit. Stejně to většinou nevyjde a papá, až kdy chce on. Je to opravdu dobrý pomocník, třeba na úřadech. A pak, člověk vzbudí živý zájem okolí a to je taky fajn pocit.
 Pájina+Ondrášek 


Re: Re: jako u mámy v bříšku 

(27.9.2004 11:30:22)
Ahoj,

chtěla jsem se zeptat - četla jsem, že dítě v baby vaku je VŽDY třeba přidržovat jednou rukou, zatímco dítě v šátku ne. Jakou s tím máte zkušenost? Připadá mi, že kdybych díte v baby vaku měla pořád přidržovat, tak ten vak ani mít nemusím a můžu ho nosit v ruce. Ale nevím, jsem dost nezkušená - 30.tt čekám 1. dítě.
 Žanika, Ronald 29.8.03 
  • 

Re: Re: Re: jako u mámy v bříšku 

(27.9.2004 18:24:14)
Nemůžu zhazovat odbornou literaturu,takže dodávám, že opravdu musíš dítě vždy ve vaku přidržovat, pokud děláš salta, přemety a podobné akce. Já nic takového nedělala a zvládla jsem s mimčem na hrudi a to v obyčejné klokance nachystat kdyždý den oběd, uklidit, běhat se psem po lese atd atd. Záleží tedy opravdu na tom, co hodláš s mimčem ve vaku podnikat ty:-))
 Sylvie 
  • 

Re: Re: Re: Re: jako u mámy v bříšku 

(27.9.2004 19:05:33)
Ono asi záleží na "úzkostlivosti" ;o) matky. I v šátku jsou úvazy, u kterých mi bylo doporučováno přidržovat - úvazy podobné těm ve vaku, kdy se šátek sváže do kruhu a dítě se do něj umisťuje. Při těch jsem přidržovala (což neznamená neustále držela), protože jsem si připadala strašně nejistě. Co se šátku týká, nejradši mám úvazy, kam dítě hezky umístím do kříže a nejlíp ještě pořádně převážu, takže opravdu hned tak nevypadne ;o) ale inak pokud vím, ve vaku se dá nosit dítě i na zádech, takže to s tím přidržováním nebude tak horké... (osobní zkušenost mám jenom se šátkem)

S.
 Andrea 
  • 

Re: baby sling ( vak ) 

(26.2.2006 12:47:17)
Dobrý den,

právě jsem se rozhodla objednat si babyvak. Po přečtení diskuze a vaší nabídce, bych vás ráda požádala o další možnosti nošení miminka. Mému synovi jsou 2,5 měsíce.

Mockrát děkuji

Andrea
 Lenka Císařovská 
  • 

Re: baby sling ( vak ) 

(3.7.2007 18:47:39)
Dobrý den,
chtěla bych vás poprosit zda by jste mi mohla poslat
ty další návody jak dítě ve vaku nosit ...
předem moc děkuji a přeji hezký den.
Lenka :)
 Veronika, dcera Zuzanka 5 měsíců 
  • 

Baby vak 

(9.4.2001 8:04:12)
Ahoj,
baby vak jsem si už pořídila - jsem s ním moc spokojená a Zuzanka je v něm moc ráda - velmi rychle se v něm uklidní a popř. i uspí - Zuzka nenávidí kočárek, který vak sice plně nenahradí, ale když je potřeba něco zařídit je to ideální. Nestudovala jsem tady návod na použití, ale poznamenávám, že je nutné měnit pravidelně ramena - naše dítě je docela macek a pronese se. Veronika
 Denisa Urbanová, MC Medulienka, SR 
  • 

kontakt 

(7.10.2001 20:37:39)
Prosím Vás, je možnosť kontaktovať sa s výrobcami baby vakov cez internet ?
Prosím Vás pošlite mi odpoveď na moju e-mailovú adresu.
Ďakujem, Denisa Urbanová,
materské centrum Medulienka, Levice, Slovensko.
 Jana Žárská, dcera Baruška, 7 týdnů 
  • 

Re: kontakt 

(13.5.2002 21:55:19)
Dnes jsem si u kamarádky vyzkoušela Baby vak a bylo to výborné! Po celodenní uspávací námaze v něm Barunka konečně usnula. Kontakt na výrobce lze nalézt na www.babyvak.cz
Jana
 Hanka, syn 2 roky 
  • 

kolik unese baby vak 

(15.12.2001 21:19:09)
zajímalo by mě, do jaké váhy se dá baby vak od Pechů využít - mám syna 2 roky, váha 11 kg. Když potřebuji jet vyřídit různé záležitosti na úřady, k lékaři apod. (nemám Dádulku bohužel ke komu "odložit") a nechce se mi ve špičce brát ho do narvané MHD v kočárku, jsem většinou po takové cestě absolutně vyřízená (jeho brzy bolí nožičky, nevidí to co máma - takže ho vlastně většinu času mám na ruce a za
chvíli odpadám.....)
 Henri Ani/Toni/Šíša/Miki 


Baby vak je paráda 

(17.5.2002 9:17:32)
Koupili jsme Aničce baby vak když jí bylo asi 14 dní a nemůžu si ho vanachválit. Dokonce jsem na procházkách budila velkou pozornost, třeba ze skupiny Italů v Českém Krumlově na mě jeden začal pokřikovat "Ééé, píkolo bambííno, píkolo bebéé !!" Byla to legrace. A maminky s bříšky se na mě zasněně usmívaly. Teď ho používáme jako sedačku jak je ukázáno na obrázku a zvládáme tak i krmit kozu a slepičky.
 Lída Kováčiková, Natálka 4 měsíce 
  • 

babyvak 

(2.8.2002 23:10:06)
Musím se přidat ke všem, kteří si Babyvak ( od Pechů) nemohou vynachválit. Ač tomu náš děda moc nerozumí a stále říka ten váš "bivak", má vlastně pravdu! Vůbec nevím, co bych si bez něj počala - nákupy, společenské akce, návštěvy doktora, dokonce i týdenní tábor, návštěvy kulturních akcí, to všechno si mohu díky Babyvaku s Natálkou dopřávat. Nemluvě o tom, že když má někdy Natálka "svoje chvilky", je to jediné místo, kde se opravdu uklidní.
Stalo se mi, že jsem zakopla na nestandardně postavených schodech, díky Bohu ale i Babyvaku byl náraz ztlumen a tak se mi Natálka jen vykulila ven. Kamarádka mi říkala:tak to poletí Babyvak z okna! Ale spíš naopak, kdybych ji měla jen tak v náručí, byl by náraz mnohem prudčí...všechno dopadlo dobře. Je to vážně fajn věc!
 Petr, 3 děti 
  • 

Re: babyvak 

(16.3.2004 17:27:07)
Babyvak stihla jenom naše nejmenší dcera. Je to pěknej čert, ale v Babyvaku od Pechů se vždy uklidnila. No a teď už je větší a Babyvak je volný za 500,- Kč na telefonu 724 173 257 :))).
 Deni+František+Ella 


nechala jsem se zlakat - ale je to uplne nanic 

(9.6.2005 19:48:48)
Take me zaujal babyvak, ale nedal se pouzivat. Mimco v nem vylo stisnene, kdyz jsem povolila popruh tak to zase nebylo bezpecne.

Takze jak sestre, tak ja i moje kamardky hodnotime tento produkt jako vyhozene penize.

Doporucuji satek.
 Emule 


nesouhlasím 

(11.11.2006 0:14:38)
Nemůžu souhlasit, že babyvak je na nic, my jsme spokojení. Mám i šátek, používám obojí podle okolností. Obojí má svoje přednosti, neuměla bych se vzdát ani jednoho pomocníka při chování mimča.
 Petra Ševčíková, 11,7 a 1 
  • 

Baby vak 

(21.5.2008 22:36:48)
Dobrý den. Má zkušenost je velice kladná. Kdykoliv se moje dcerka necítila nejlépe, Baby vak vždycky pomohl. Miminko se cítí jistěji, než odložené v postýlce. Hlavně v ranném věku, kdy nevidí na větší vzdálenost. Cestovat vlakem, nebo autobusem, když musíte přestupovat není vůbec obtížné. I kojení na veřejnosti se tímto Baby vakem stává diskrétní a pohodlné. Má to jen jednu nevýhodu. A to tu, že se bohužel nedá na mnoha místech běžně koupit. Lituji, že jsem Baby vak neznala při mých starších dětech. Děkuji výrobcům za tak skvělou věc, jako je jistota, spokojenost a dlouhodobý tělesný kontakt s rodiči pro miminka a batolátka, které milujeme.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.