| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Vaše knižní recenze - 4. díl

 Celkem 9 názorů.
 pieris 


Ctibůrek a Birlibán 

(29.10.2008 12:39:47)
Moje dětství: Lišky dobrou noc od F.Nepila - příhody kluka Ctibůrka a obyvatel lesa - není moc známá, ale je v ní všechno. Mým dětem (holka, kluk) se zase líbil Birlibán od E.Petišky(já ho také četla)a je toho víc, jen vím, že dnešní děti už moc nečtou pohádky(pracuji v knihovně). Ohlas na Malého Bobše mě překvapuje, bylo to tak smutné.
 Marcela 
  • 

Re: Ctibůrek a Birlibán 

(29.10.2008 13:12:05)
také u nás měl velký úspěch Birlibán (těžko se shání)a Pohádkový dědeček-E. Petišky a i jiné jeho knihy jsou psány velice srozumitelně už pro malé děti.Líbí se mi i Pejsek a kočička a Kocourek Modroočko.
 Lucka 345 


Re: Ctibůrek a Birlibán 

(29.10.2008 15:48:35)
Birlibán je bomba!!!~R^ Naprosto doporučuju! Synkovi jsem to četla, byli mu asi tři a byl s toho paf (V dobrém smyslu). Ještě pár dní mu to vždycky leželo v hlavě a pořád se na to ptal. Myslím, že kniha splnila svůj účel.~R^
 pieris 


Re: Ctibůrek a Birlibán 

(31.10.2008 8:50:22)
Birlibán má znovu vyjít teď v listopadu v knižním klubu.
 Zuza 
  • 

Filipova dobrodružství 

(29.10.2008 17:35:20)
Birlibána dcera miluje a je po něm vždycky hrozně "vzorná". Podobný vliv má knížka Filipova dobrodružství (Jacques Breuil - Jean Breuil), ta je tak od čtyř let nebo spíš později. Je dokonce doporučena jako učebnice při výchově ke zdraví a ekologické výchově. Filip navštěvuje Zemi zdraví, Zlověstný ostrov (alkohol, drogy atd), je tam kapitola o tajemství delfínů (jak se k sobě chovat), Filip zachraňuje krále Sáma I. (ten se hrozně přežírá) a pak je tam kapitola o výživě. Knížka má i druhý díl Filipova další dobrodružství. Byla mi doporučena, v knihkupectví jsem ji už nesehnala, ale volala jsem do vydavatelství Advent-Orion a byla mi bez poštovného a dovozného bryskně doručena až ke dveřím. Čteme ji pořád dokolečka, stejně jako děti kolegyně, která mi ji doporučila.
 Ajanika 


Re: Tři banány 

(29.10.2008 20:58:21)
Kniha od Z.K. Slabého,moje nejoblíbenější-stále ji sháním a nemohu sehnat;(( Potom Opička Raa od A. Zhoře, Ćeský Honza,Děti z Bullerbynu,Kocourek Modroočko,jsou jich mraky:-):-):-)
 Jana + 2 
  • 

Děti z Bullerbynu a další 

(2.11.2008 13:06:24)
Birlibán zatím ani po druhém pokusu nenadchl. Zato Děti z Bullerbynu jsme přečetli snad už pětkrát, a to je synovi 4,5. On je miluje a soustředěně poslouchá dokonce i 2-letá dcera. Další perly jsou Dědeček, Kylián a já - také jsme ji přečetli už třikrát, O letadélku Káněti, Jak jel Vítek do Prahy a Neználek, ty také čteme opakovaně,obzvlášť oblíbené pasáže.
 Romana, 1 dítě 2 roky 
  • 

Bylo jednou jedno loutkové divadlo 

(2.11.2008 20:21:32)
Ahoj, tato pěkná knížka s ilustracemi Heleny Zmatlíkové vyšla poměrně nedávno v nakladatelství Fragment. Určitě se dá běžně koupit v knihkupectvích, případně můžeš využít e-shop na www.fragment.cz . Stojí 199,- na eshopu 175,-
 lenka h 
  • 

Re: Bylo jednou jedno loutkové divadlo 

(3.11.2008 12:15:53)
Díky moc, ale už jsem to vymyslela. Knížku sehnala tetka a rovnou má pro malýho dárek k vánocům, takže jsme spokojeni všichni.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.