| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak a jaké teplo dopřát dětem? - 2. část

 Celkem 2 názorů.
 mirka, iva 5, šárka 2,5, bříško 
  • 

Příjemné teplo? 

(5.12.2007 8:22:35)
Já saunování nebo páru přímo nesnáším. Vejdu maximálně do dveří a moje mladší dcera také. Manžel s druhou dcerou občas do sauny jdou.
 nestor 
  • 

Re: Příjemné teplo? 

(5.12.2007 14:35:48)
62.204.230.42
Vstup do dveří saunové prohřívárny či páry může vyvolat u osob, nezvyklých na prostředí, lišící se od obvyklého tepelného komfortu, nepříjemný pocit pálení nosního vstupu. Účelné je připravit se na horko očistným sprchováním, ukončit jej krátkým postřikem studenou vodou a při vstupu do horka přikrýt si nos a ústa dlaní. V prohřívárně postačí opláchnutí obličeje vodou, anebo otření zvlhčenou látkou. Zkušení saunisté vědí, že značné pocity horka přicházejí až 12 či l5 minutách prohřívání a přinutí jít se ochladit. Nebojí se ochladit v jiném neobvyklémn prostředí - studené i ledové vodě. Umění překonávat neobvyklá prostředí není dáno lidem, trpícím úzkostmi a strachem z něčeho neočekáváného, kdo však najde odvahu, stává se např. pro děti výchovným příkladem.
Nestor

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.