| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Škodí zimní počasí dětské pokožce?

 Celkem 3 názorů.
 Lída, dcera 15 měs., syn 3,5 roku 
  • 

. 

(25.1.2005 20:37:39)
Tyjo, jak je možný, že já vůbec ještě žiju?
Po půldenním sáňkování jsem neznala nic lepšího, než napustit vanu horkou vodou a pěkně se naložit a prohřát tělíčko. Z venku jsem pravidelně přicházela mokrá a promrzlá a ve vaně jsem krásně roztála a jak mi bylo blaze... A že bych měla nějaký problém s pokožkou, to určitě ne...
A pokud si pamatuju, maminka nás nikdy ničím nemazala, maximálně jelení lůj na pusinku, to bylo všechno. A žádné problémy nebyly. Zdá se mi, že dnešní dětičky jsou strašně choulostivé...
 Lefff 


Re: . 

(27.1.2005 10:54:09)
Lído,

souhlasím s tím, že je strašně fajn se naložit do vany, když je člověk promrzlý. Udělá to člověku prostě po těle i po duši dobře, ale zdá se, že je to jen pocit, že si tělo opravdu nakonec myslí něco jiného. Taky si teď v zimě připadám vysušená jak treska, když se po sprše nenatřu tělovým mlékem. A co se týká choulostivosti "dnešních dětí".... Neřekla bych, že to je dobou. Každý máme pokožku jinak citlivou a jinak snášíme vítr a mráz. Když jsem byla malá, tak moje máma nedala dopustit na obyčejnou modrou indulonu. Mámina kamarádka zase měla holčičku s tak citlivou pokožkou, že ji musela mazat čistým sádlem. Holčička se sice leskla, ale po lišejích a vysušené zarudlé pokožce ani stopy :-)
 Martin 
  • 

Smrt kousavému oblečení! 

(30.1.2005 23:00:15)
Jeje, co já se ho nanosil! Brrr, jen málo věcí na světě je tak strašných jako umělohmotná mikina.
Bavlna je bavlna. Ačkoliv - na propocení to opravdu není to pravé. Takový polypropylen (Klimatex, Moira) je také moc prima a nekouše, vyzkoušel jsem to, doporučuji. Nejen pro děcka.
Martin.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.