| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jakou zubní pastu používat

 Celkem 2 názorů.
 marketa janoutova 
  • 

zubní pasta 

(10.12.2006 10:54:16)
z článku vůbec není jasné jakou zubní pastu použít pro děti předškolního věku , pouze že ne perličku , ale co je z toho zřejmé?? jakou zubní pastu použít, neuvedl ani kolik by flouru měla obsahovat...., kde to zjistit??
 Andrea Kalousová,jedno dítě-18měs. 
  • 

Pasta 

(17.1.2007 22:56:13)
Ahoj,mám stejný problém,jako ostatní mamimy s výběrem pasty.Nevím čím se řídit při výběru dětské pasty,pouze tím,že má mít snížený obsah fluoridu,ale kde to hledat?Většinou na obalu pasty tyto info. nejsou a ani vám kloudně nikdo neřekne kolik by ta dětská pasta měla fluoridu obsahovat.Koupila jsem dětský zubní gel od Weledy,který neobsahuje syntetické konzervační látky,tensidy,barviva ani syntetická sladidla.Nic o fluoridu tu není,ale myslím,že ,když má dcera bere fluoridové tablety tak není potřeba (teda doufám).Po konzultaci se zubním lékařem mi na otázky nedokázal uspokojivě odpovědět a ani znalosti v této oblasti(si myslím)nejsou dost dobré.Takže se stejně musím spoléhat jen na sebe!

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.