| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak dopadlo domácí vyučování v Liberci?

 Celkem 5 názorů.
 Smutná 
  • 

Učte se česky - sami doma 

(27.11.2002 17:22:36)
Nehodnotím příspěvek z hlediska přínosu pro domácí vzdělávání, ale z hlediska českého jazyka. Pravopisná úroveň je tristní. Není to jistě v životě to nejdůležitější, ale zvládnout mateřský jazyk znamená zvládnout nástroj k dalšímu poznávání. Jak chcete sami učit - a navíc: jak chcete učit jiné, jak mají učit?
 Chytrá 
  • 

Re: Učte se česky - sami doma - Chacha 

(11.5.2007 19:48:05)
Paní,
tristní je jedině vaše hysterie. V článku chybí čtyři čárky. Ráda bych viděla skóre vaší třídy - ovšem jen pro srovnání. Učte se toleranci. Vaše
 Barbora 
  • 

prosba o pomoc 

(11.6.2008 14:59:55)
Dobrý den,

jsem studentkou Pedagogické fakulty v Brně a píšu diplomovou práci na téma "Domácí vzdělávání v ČR.". Na vašich stránkách jsem našla několik rodin, které mají s domácí výukou zkušennosti a chtěla bych je touto cestou poprosit o pomoc. byli by někteří rodiče ochotni mi formou dotazníku nebo osobního setkání odpovědět na několik otázek?

za jakoukoliv pomoc předem děkuji.
S pozdravem

barbora Mifková (BMifkova@seznam.cz)
 Eva Čablíková 
  • 

Re: prosba o pomoc 

(13.5.2009 14:27:09)
Dobrý den,
dnes budu mít prosbu o pomoc já na Vás:
Dělám pro pedagogickou fakultu v Praze seminární práci na téma "Co vede rodiče k domácímu vyučování svých dětí". Vzhledem k tématu Vaší loňské diplomky k tomu jistě máte bohaté informace. Mohla byste mi je předat, případně mne odkázat na možnost nahlédnutí do Vaší diplomní práce přes internet? Samozřejmě se ve své seminárce odvolám na Vaši práci.
Děkuji Eva Čablíková
 esmeral33 


Re: prosba o pomoc 

(14.5.2009 10:38:48)
I když otázka prosba patří někomu jinému,odpovím asi tak.Zvažuji domácí vyúku.Proč?Pro neřešenou šikanu,absolutní nevstřícnost a apatii učitelky.Pořád ten nezájem nemůžu strávit a pochopit.Bohužel žijeme v době tržních hodnot,tak i ve školství se jede hlavně na výkon a kvantitu vyúky,s heslem slabšího jedince je lépe radši vyklovat,než mu věnovat trochu více času.Pojem "slabší" je značně zkreslený.Bohužel i dnes existují neprůbojní a nesmělí jedinci.Esmeral33

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.