| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Teta Tramtárie po čtvrt roce

 Celkem 27 názorů.
 Katka... 


Tramtárie 

(5.2.2004 13:05:22)
Taky jsme byli v Tramtárii - v pondělí - a to poprvé a byla jsem mile překvapena. Jídlo ne moc drahé, prostředí příjemné a hlavně se tam nekouří!!! :o)))
 Terka 
  • 

Re: Tramtárie 

(6.2.2004 14:55:14)
jen obsluhu by meli trochu preorganizovat. Jinak v pizzerii nahore se kouri od 19h-pry.
 tangerine 


Re: Tramtárie 

(9.2.2004 22:54:46)
kde je ta Tramtárie? Je to blízko metra? A mají i dětská jídla,nebo je lepší jít s dětmi jen do toho mléčného baru?
 Dita syn Kryštof 


Re: Re: Tramtárie - www.tetatramtarie.cz 

(10.2.2004 21:25:23)
www.tetatramtarie.cz
 Dita syn Kryštof 


Nekouří se už od listopadu :) 

(5.2.2004 13:54:42)
Škoda, že jste nesledovala průběh diskuse, která proběhla na základě vašeho článku. Už v listopadu po odeslání průběhu celé diskuse přímo do Tramtarie, mně pan Volek mailem ubezpečil o zavedení nekuřáckého prostředí. Možná, že by jste nemusela tak dlou čekat a zavítala tam s kamarádkami již dříve.
Dita
 Lucie+Valerie 


kojení v Tramtárii 

(6.2.2004 18:40:59)
Máme s kamarádkama v plánu navštívit restauraci Tramtarii a podívat se na vlastní oči jestli je to fajn místo pro schůzky s kamarádkama a našema robátkama.Nevíte,zda je to tam také dobře uzbůsobené pro přebalování a kojení těch nejmenších?
 Katka... 


Re: kojení v Tramtárii 

(7.2.2004 9:12:36)
Pokud Vám nevadí kojení na veřejnosti, tak se klidně v baru nakojit dá - taky jsem kojila :o))). A přebalovací místnost tam je taky - akorát to tam poněkud smrdělo :o(. Je to zároveň WC pro handicapované.
 Daniela Lukášek Leonka Kevin 


Re: Re: kojení v Tramtárii 

(7.2.2004 21:15:12)
Katko,
co dát návrh na přesunutí, kde je klasické WC.
Při provozu tam, to bude vonět po fialkách.
 Míra & spol 


Re: Nekouří se už od listopadu :) 

(10.2.2004 13:24:24)
Dito,

to je tedy opravdu ovážná ikonka ....
 Dita syn Kryštof 


Re: Re: Nekouří se už od listopadu :) 

(10.2.2004 15:15:04)
....to by mně zajímalo v čem ? D.
 Míra & spol 


Re: Re: Re: Nekouří se už od listopadu :) 

(11.2.2004 9:52:00)
Mně to teda připomíná slepici, ale když jsem viděl příjmení, tak jsem pochopil. Někdy se určitě také podíváme do Tramtárie, ale až dorazíme i s dětmi (nejsme z Prahy).
 Majda 
  • 

Personál 

(7.2.2004 10:25:53)
Do Tramtárie chodíme s dcerou poměrně často. Neměla bych v poslední době výhrady k ničemu kromě personálu v mléčném baru. V pizzerii jsou příjemní, ovšem dole je to strašné (mluvím za sebe i za některé své přátele a známé, kteří sem rovněž několikrát zavítali). Slečna a mladý muž,na které jsme měli minimálně 4x tu smůlu se chovali neprofesionálně, byli nepříjemní, arogantní až drzí a působili dojmem, že doléhající dětský křik je jim evidentně na obtíž. Po každé co jsem zde byla, jsem měla s touto směnou konflikt, protože patřím mezi ty lidi, kteří si nenechají jen tak něco líbit. Pro mě je personál v jakémkoliv podniku téměř tou nejdůležitější součástí daného prostředí a podle toho se odvíjí také četnost návštěv a výběru podniku. Bohužel s dětmi s v Praze na moc míst jít nedá. Ale raději nepůjdu nikam než se dívat na otrávené obličeje obsluhujících, kteří se mě svými výrazy snaží dát najevo, že jsem jim na obtíž. Jinak ale prostředí se opravdu o hodně zlepšilo.
 Hana, 2 děti 
  • 

Re: Personál 

(7.2.2004 20:07:45)
souhlasím, mám tam stejné zkušenosti.
 Sosan 
  • 

Re: Personál 

(9.2.2004 17:51:37)
V Tramtárii jsem také "na otestování" byli. Byl jsem příjemně překvapen jak pizzerií (slušný průměr) tak mléčným barem. Jedinou výtku mám k eskalátorům, před kterými je třeba zejména v prvním patře děti hlídat. Příjemně také překvapil opravdu velký výběr dětských knížek v prodejně v 1. patře. Personál v přízemí mi nepřišel nijak špatný, zato v pizzerii nám původně dali na stůl úplně jiné jídlo než jsme si objednali - pak si vzpoměli, že to měli přinést někomu do přízemí a tak jsme čekali na to správné.
 Trinity 
  • 

Dotaz 

(9.2.2004 19:45:29)
Chci se zeptat, zda jsou v Tramtarii ochotni ohrat jidlo pro dite, ktere si prinesu. Diky T.
 Martina,Kačka 5,Ráďa skoro 2 
  • 

Re: Personál 

(25.3.2004 18:32:12)
Souhlasím- personál opravdu není v pohodě..kdyby mě vadil křik dětí a vše co s tím souvisí nepracovala bych tam!Jednoduché,ne??
Také chybí něco jako šatna,věšáky..je docela problém/hlavně teď v zimě/někam dát ty haldy oblečení,bot a tašek.Pak dochází k tomu,že blokujeme stolky a židle,na které dáváme věci.
Knihkupectví je super.
 Alena,Kačenka *16.4. 


Tramtarie čerstvě 

(9.2.2004 23:03:07)
Byla jsem s rodinou v Tramtarii tuto
sobotu a bylo to příšerné. V baru nebylo místo k sezení, každá maminka si tam pěkně drží stoleček s několika židličkama, přestože děti pobíhají na klouzačkách a nikdo mi nechtěl půjčit?? židli na chvilku, kterou bych nakrmila své dítě jogurtem. V dětském koutku starší kluci bez dozoru mydlili do menších dětí míčkama, takže moje dcera dostala okamžitě zásah do oka a když odešel můj manžel přebalit dceru na WC do přebalovacího koutku, před ním tam vešla maminka s kojencem, kterého šla nakojit a vyšla přesně za 40 min.
Tramtárie je super nápad, jako maminka tomuto projektu hrozně moc fandím, přebalovací místnost je taky moc fajn, ale maminky se musí asi začít chovat trochu ohleduplněji, neb tato restaurace slouží všem dětem.
 Jardis 


Pozor na strelce! 

(10.2.2004 10:33:35)
Diky clanku jsme se take byli podivat do Tramtarie. Libilo se nam tam, Danecek asi poprve videl tolik deti pohromade.
Jen na jednu vec bych chtel upozornit. Velka a mala klouzacku usti do jednoho "kulickoviste". Nahore na velke cekaji mali kluci na ktere nedavaji jejich rodice pozor, az nejake male decko sjede po male klouzacce a pak se rozjedou a normalne ho "sestreli". Dva takove jsem se pokousel umravnovat, ale moc si z toho nedelali.
Mate nekdo napad co s tim, kdyz na domlouvani neslysi? Vzit toho prcka a rozkricet se na celou restauraci " Ci je to dite? Pojdte si ho hlidat!"
Nejake lepsi navrhy?
Ahoj Jardis
 Jana, babicka 2,5 leteho vnuka 
  • 

Re: Pozor na strelce! 

(10.2.2004 13:30:19)
Také jsem byla několikrát v Tramtárii, knihkupectví je fajn, divadélko též, ale souhlasím s tím, že v prolézačkách jde o zdraví. Ani jednou jsem vnuka nepustila se klouzat, neboť to tam bylo přesně tak, jak popisuje Jardis. Spíše je to ale problém rodičů, kteří tam nechají větší děti bez dozoru řádit....
 Míra & spol 


Re: Pozor na strelce! 

(11.2.2004 10:18:43)
Nic rozumného a účinného (kromě již zmíněného řvaní na celou restauraci) mne nenapadá.
 Martina 
  • 

Re: Re: Pozor na strelce! 

(13.2.2004 21:33:29)
Jooo, souhlas, akorát bych zařvala: kterejch ignorantskejch rodičů je tehnle smradek? A hodila po něm medicimbalem. (sorry, ale jsem naštvaná). Občas se nestačim divit, co některým dětem jejich rodiče dovolí a ještě se smějou jak jsou ty jeich děcka bezva. Ach joo.
 Dana, Lucinka 18měsícůa 
  • 

Re: Pozor na strelce! 

(5.4.2004 19:49:40)
Naprosto souhlasim. Nektere rodice sve deti vubec nehlidaji a nektere jsou jak z divokejch vajec. No hruza. Nejvetsi obavy jsem proto vzdy mela, aby mi dcerku tyto fakt rozjivene deti neporazily anebo dokonce nezranily. A jejich maminky nikde!Budme k sobe ohleduplni!Vase deti tam nejsou samy.Urcite je znate a vite, ze treba nejsou ty z nejhodnejsich, o to vice byste se mely mit na pozoru a ne v klidku krafat u kafe. Fakt me to stve. Proto bych chtela provozovatele Tramtarie moc poprosit. Udelejte aspon jeste jedno male balonkove hriste se skluzavkou pro deti do cca 3 let. Kam by ty starsi nenapadlo lezt. Diky!
 katka, hanička 
  • 

zlatá IKEA!!! 

(15.2.2004 20:46:15)
V Tramtárii jsem byla před týdnem o víkendu, udělali jsme si tam s dcerou a manželem výlet a docela jsme se těšili. Nápad je to príma, knihkupectví je fajn ... No, jinak to opravdu nestálo za to. V pizzerii nám nepůjčili ani vysokou židličku, že prý mají jen jednu (?!!), takže dcera skákala celou dobu z kočárku. Poprosili jsme o malou lžičku, abych ji mohla nakrmit - neuspěli jsme. Rodina, která seděla vedle nás, se dlouho marně dovolávala jídla pro dítě - rodiče už byli dávno po jídle, ale na dítě se nějak nedostalo.
Přebalování - no, je fajn, že tam vůbec nějaká možnost je. Jenže: klíč si člověk musí vykřičet přes hlavy ostatních zákazníků u pultu od protivného personálu a samotný přebalovací "pult" je skleněná (!!!) vitrína, na které je položená přebalovací podložka. Když vám dítě něco shodí do mezery mezi vitrínu a zeď (aspoň moje dítě to dělá ...), nedostanete to ven...
A nakonec: to, co lidé nenakouří v mléčném baru, vynahradí si v kavárně. Tam kouří všichni a dokonce i personál. Proč vlastně není nekuřácká i ta kavárna? No, manžel si tam během čekání na to, až se dostanu k přebalování, naivně dal kafe - na zaplacení čekal snad 40 minut. Takže jsem místo společného výletu čekala v dítětem venku v pasáži...
Resumé: dobrej nápad, skvělý místo v centru - jen je to trošku nedotažený. Proč se majitel neinspiruje v IKEA?

PS: Jídlo nám neohřáli, v jídelním lístku nic pro malé děti nebylo - tedy nějaké jídlo třeba ve skleničce, přesnídávka, ovocná šťáva... Asi jsou zařízení jen na větší děti, ty se vyřádí v prolézačkách. Škoda.
katka
 katka 
  • 

Re: zlatá IKEA!!! 

(15.2.2004 20:49:50)
omlouvám se, nějak jsem to popletla a místo do diskuse o Tramtárii jsem to odeslala na hlavní stránku, takže je to trošku vytržené z kontextu ... :-)
katka
 Marie + 19m Marjánka 
  • 

Re: zlatá IKEA!!! 

(2.3.2004 13:17:39)
Tramtárii jsem navštívila několikrát a mám rozporuplné pocity. Předně: pokud někdo chce vybudovat restauraci určenou především dětem, proč se vůbec smí v kterémkoli prostoru kouřit? Kuřáckých zařízení je plná Praha, kdo si chce dát ke kafíčku cigaretku má obrovský výběr. My nekuřáci s dětmi máme jen smůlu. (Mimochodem, ani v té IKEE to není tak úplně ideální, oddělení nekuřáků od kuřáků je jen v náznacích.) Další citelný nedostatek Tramtárie - není kam si odložit věci (šaty, tašku s penězi, doklady aj.). Mám příliš malé dítě na to, abych ji nechala běhat v herně samotnou, což ale znamená, že všechny věci musím nechat v mléčném baru a tam samozřejmě překážejí. Pizzerie v patře je bezvadná, až na to, že dítě se tam pekelně nudí - veškeré atrakce jsou pouze v přízemí. O tom, že v domě pro děti mají jen JEDNU dětskou židličku už někdo psal, to je naprostý vrchol. Na druhé straně, můžem být rádi, že existuje aspoň něco. Vzhledem k tomu, že Tramtárie nemá žádného konkurenta, bereme (s reptáním, ale co se dá dělat) co je. A i pro to je tam každý den tak plno, že jsem občas nucená návštěvu tohoto zařízení vzdát.
 Marie + 19m Marjánka 
  • 

Re: zlatá IKEA!!! 

(2.3.2004 14:29:28)
Tramtárii jsem navštívila několikrát a mám rozporuplné pocity. Předně: pokud někdo chce vybudovat restauraci určenou především dětem, proč se vůbec smí v kterémkoli prostoru kouřit? Kuřáckých zařízení je plná Praha, kdo si chce dát ke kafíčku cigaretku má obrovský výběr. My nekuřáci s dětmi máme jen smůlu. (Mimochodem, ani v té IKEE to není tak úplně ideální, oddělení nekuřáků od kuřáků je jen v náznacích.) Další citelný nedostatek Tramtárie - není kam si odložit věci (šaty, tašku s penězi, doklady aj.). Mám příliš malé dítě na to, abych ji nechala běhat v herně samotnou, což ale znamená, že všechny věci musím nechat v mléčném baru a tam samozřejmě překážejí. Pizzerie v patře je bezvadná, až na to, že dítě se tam pekelně nudí - veškeré atrakce jsou pouze v přízemí. O tom, že v domě pro děti mají jen JEDNU dětskou židličku už někdo psal, to je naprostý vrchol. Na druhé straně, můžem být rádi, že existuje aspoň něco. Vzhledem k tomu, že Tramtárie nemá žádného konkurenta, bereme (s reptáním, ale co se dá dělat) co je. A i pro to je tam každý den tak plno, že jsem občas nucená návštěvu tohoto zařízení vzdát.
 Petra + Nina 
  • 

prodejna hraček v Tramtárii 

(16.2.2004 22:39:25)
Tramtárií jsem byla po jejím otevření nadšená,něco podobného nám v centru chybělo.KLady ovšem postupně začaly vytlačovat zápory. (viz. ostatní příspěvky)V listopadu jsem si pro svou roční dceru vybrala úplně úžasnou hračku od firmy Lamaze hrající chobotnici.Bohužel, když jsem si ji chtěla v prosinci koupit, zjistila jsem že veškerý sortiment prodejny byl vedením nepochopitelně vyměněn.Opravdu nechápu, proč byly tyto vynikající hračky podporující přirozený vývoj dítěte nahrazeny (a to těsně před vánoci)tuctovým zbožím.I tato skutečnost ukazuje na to,jakým stylem je Tramtárie vedena.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.