| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Deset věcí, po kterých se vám bude u vašich batolat jednou nejvíce stýskat

 Celkem 9 názorů.
 delia 


miminka a batolata 

(7.2.2002 14:15:33)
No toto desatero je absolutně kouzelné.
 Pilli 


Desatero 

(9.2.2002 9:40:29)
Mate pravdu!Už teď se mi začíná stýskat a to právě procházíme tímto nádherným obdobím, kdy mé 21 - měsíční dceři kouká bříško mezi kalhotkami a tričkem,když vstává vypadá jako malý "Elektronek" a s mobilem v ruce nás dovádí skoro k slzám. Díky za tohle desatero, člověk si v tom každodenním kolotoči ani pomalu neuvědomí jaké velké "ŠTĚSTÍ" má.
 Zenefa 


Re: náš brouček 

(15.3.2005 14:46:03)
No to je super.Až jsem si to přečetla, tak jsem zjistila, jaká to je velká pravda.Ty vlásky, mokrý pusinky, no bomba!!!!
 Lidy+Viki 
  • 

Re: Svatá pravda 

(9.3.2007 12:02:06)
Zdravím všechny,netušila jsem kolik takový tříkilový uzlíček,co si dovezeme z porodnice,dokáže dát lásky.Mám 8týdenní dceru a jsem ta nejšťastnější maminka na světě.U desatera mi ukápla slza,jen doufám,že si ho krásně užijeme....vždyť ten čas tak letí.
 Petra 
  • 

Ach jo 

(14.2.2002 19:10:24)
Už teď mi "plavou oči", a to má náš věčně rozčepýřený Marťánek teprve 9 měsíců ....
 Helena 
  • 

Deset věcí ke stýskání batolat 

(3.8.2005 23:58:05)
Těch deset věcí po kterých se nám bude stýskat je pravdivých. \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\sice nám jsou čtyři měsíce ale když se usměje batole bez zoubkú a dá vám najevo že je pro každou legraci je to prostě bomba!
 Lenka H.dve dcery 5let a 10m 
  • 

Stýskání 

(21.12.2006 13:18:40)
článek o stýskání po batolecím věku se mě asi netýká a týkat nebude.U první dcerky se mi po tom stýská,a její batolení si vybavuji s láskou.Druhá dcerka (satan je slabé slovo)u té se mi po batolecím věku stýskat nebude.Po 10m co je na světě jsme se s ní nikdo z rodiny nedokázal zžít.Nemá žádný režim a nedokážeme ho nastolit.Celý den leze za mnou a jakmile se zastavím už na mě vysí a ječí,i teď když se dím u pc stojí u mě a vyvádí,ale ona vyvádí neustále i když jí chovám,nelíbí s ejí na zemi,v náručí ani v chodítku,které jsem už ze zoufalství koupila.Přez den spí jen jednou a to maximálně 1hodinu a to jásám jak dlouho spala,ale kdyby alespoň spala v noci,usne kolem 20.00 ve 23.00 už se budí a šíleně vyvádí takhle vydrží i do 1,30,pak usne, kolem 2,00ráno baští a pak se budí kolem 5,00 ale mezi tím několikrát fňuká.Už by s tím mohla přestat.Neustále od jejího narození poslouchám povzbuzující věty"počkej po šestinedělí se to uklidní,následovalo:počkej po třech měsích už to bude dobrý,dále:do půl roku pak už to bude fakt dobrý....no a teď teda čekám na ten první rok co jsem slyšela....čekáme na něj všichni jako na boží smilování a doufáme,že už přestane s tím nekonečním jekotem a vztekáním se.Starší dcerka všude říká jak svou sestřičku nenávidí,jak jí nenechá spát,nenechá hrát si a že jí to řvaní už leze na nervy.Už jí ani neříká hezká slovíčka,když už na ní mluví tak je věty tipu:běž pryč uřvanec,už neřvy.Asi bych to neměla říkat,ale jedno malé mimi dokázalo totálně rozvrátit celou naší rodinu,dcera utíká k babičce,manžel kdykoliv může tak také odchází a já jsem už totálně na dně.Prošli jsme vyšetřením jestli je zdravá a nic jí nebolí a všechno je ok.Víte co je strašné?že můj manžel absolutně doposud klidný člověk prohlásil:že se nediví lidem se slabší psychikou co mají doma takové dítě,že mu ublíží!!!!Vyřvávací metoda u nás nezabírá...doba brečení v postýlce by se měla zkracovat,ale u nás je stále stejná,dcerka rozmazlená rozhodně není,chovali jsme jí ale tak jako se chovají všechny děti,spíš je od mala na zemi a my ležíme vedle ní a povídáme,ukazujem hračky apod.Kdyby náhodou někdo znal radu tak sem s ní,jinak než jí bude ten první rok tak buď skončím na psychiatrii nebo s provazem na půdě.
 Damila 


Re: Stýskání 

(21.12.2006 13:30:17)
Tak to je síla. Skoro to vypadá, jako by byl opravdu problém mít takové dítě rád (-a). Neexistuje opravdu nic, co by na malé bylo hezké, obdivuhodné, krásné?
Myslím, že je nejvyšší čas to řešit. Co homeopatie?
Dítě má vždy důvod proč dělá to co dělá. To, že my neumíme rozluštit, JAKÝ, na tom nic nemění.
Přeji hodně sil. Ale začněte to řešit!
 Lenka + Lenička 11 měsíců 
  • 

Re: Stýskání 

(2.3.2007 0:17:48)
Mám podobného čerta a nejvíc se mi osvědčilo mazlení.Z počátku se ani nenechala pochovat,ale postupně se to zlepšilo.Ne že by byla hodnější,ale když ječí,tak nějak to líp zvládnu s tím mazlením,než s jinými "výchovnými metodami"(stejně nevým,jaké bych uplatňovala na 10ti měsíčním prckovi).Nebo jí prostě ignoruju,ale na to se člověk musí obrnět,jenže ne vždy mám na to sílu a nervy.A taky jsem se oprostila od přemýšlení nad tím,co tomu říkají ostatní a snažím se nevnímat překvapené obličeje ostatních maminek,když vezmu svýho vzteklouna do náruče a hladím jej,dokud se neuklidní.Třeba potřebuje lásku a třeba si o ní jinak říc neumí a třeba jí potřebuje víc než jiné děti..Rozhodně tím nic nezkazím.A nemyslím si,že tím bych jí rozmazlovala.Ale nepolevuju,jestliže jí něco nechci dovolit,stojím si za tím,i přesto že vím co mě čeká..(odstraním z dohledu věc,pro kterou celý povyk začal,nebo malou z tohoto místa odvedu a držím a chovám a hladím..)Je ještě malá,abych jí vysvětlovala,proč to nesmí,nebo nedostane atd.
A hlavně jsem se prostě smířila s tím,že taková je.A je moje.Třeba se to obrátí v něco pozitivního.Minimálně vím,že se bude umět prosadit:-)
Tak pevné nervy..

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.