| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Co dělat, když dospívající nekomunikuje

 Celkem 3 názorů.
 Sissi 
  • 

Byla jsem typ Mileny 

(28.9.2002 22:30:57)
Neměla jsem v době dospívání žádné psychické problémy, ale byla jsem prostě tichá a nevýrazná. To mi vadilo, chtěla jsem se prosadit, ale nevěděla jsem jak. Věřte nebo ne, pomohlo mi, když jsem si pořídila psa. Až s ním jsem se naučila opravdu nahlas zařvat a od té doby šlo všechno líp.
 Katie 
  • 

Re: Byla jsem typ Mileny 

(9.3.2004 10:27:16)
Myslím, že to je velmi dobrý nápad, pořídit si psa. A nebo nejdříve zkusit chatovat, tedy vyjadřovat se písemnou formou, třídit si myšlenky. Vnější projev už je potom otázkou cviku. A také je třeba hodně telefonovat..!:-)A nebo si hrát na "VYSTRESOVANÉHO člověka":-)))
 Pavel, student 
  • 

Vidím kus sebe 

(2.10.2002 15:51:47)
Když jsem si přečetl tento příspěvek, je mi to těžké, ale protože tady píši anonymně, mohu přiznat, že se v popsaných osobách také vidím. Promítám si svůj způsob komunikace s druhými a mohu říct, že ve většině je stejný jak komunikovali osoby v článku. Myslím, že se bojím poznat sám sebe, jaký skutečně jsem (ne jak si sebe představuji), ale také myslím, že to musí mít nějakou příčinu. Hlavně doufám a pevně věřím, že se z toho dostanu. A teď mě napadlo, že to proč člověk přestal mluvit je, že nedůvěřuje. Nedůvěřuje nikomu, ani sám sobě, je to kruh, ze kterého vede jen otevřené srdce nabízející důvěru druhému.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.