| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Matkou snadno a rychle aneb podruhé u psychologa

 Celkem 3 názorů.
 Gabina Novotná 
  • 

adopce 

(3.7.2005 15:20:10)
o adopci vím také své.Je mi 41 let jsem 6 roku vdaná,manžel i já prý naprosto zdraví a 6 let mimino není.Tak loni jsme zažádali o adopci ta psycholožka z Prahy 2 nám spíš jsem měla pocitže nám dítě vymlouvá a radši máme své. A ty otázky se některé vůbec netýkali adopce.Nakonec vše zamítla-Uvažuji že jí dám k soudu takovou aroganci jsem nezažila co jsem na světě.Manžela se také ptala jak časo soul... ano přimo doslovně amě před ním řekla at mám dítě s jiným.To je co.
 daniela,0 
  • 

obdiv a spodpora 

(11.12.2005 10:09:32)
Obdivuji upřímnost. Jestli ty cvičení mají k něčemu být, tak hraní si na trpělivé vyrovnané splachovací matky není k ničemu. Osobně taky nesnáším když lidé říkají jen to co si myslí že se od nich čeká. Nevím jestli si ty ostatní skutečně o sobě myslí, že takové jsou, nebo reálně lžou. Každopádně jsem přesvědčená že vypjaté situace lépe zvládne ten, kdo ví zná a umí si připustit svoje slabosti. Ví co může od sebe čekat. Otázkou je, jestli sis svým výstupem nějak nepohoršila. Předpokládám že psycholožka by to měla dokázat ocenit.
Vlastně o mě často říkají že nedokážu někdy rozpoznat situace kdy je upřímnost nevhodná - jestli tohle není jedna z nich. Naše sociální vztahy jsou holt do značné míry divadýlko.
Držím palce na špunta.
 Dana, Kubík 4/05 
  • 

počurávání 

(27.3.2008 16:40:35)
Nevím, jestli si tento příspěvek někdo přečte. Jen tak náhodou jsem narazila na tyto krásné články o adopci. Vůbec nevím, jak bych na dotaz psycholožky zareagovala (o adopci neuvažujeme), ale nechápu, proč se jí reakce na měsíc trvající počurávání nelíbila... Kubíkovi teď budou tři roky, od začátku roku je doma přes den bez plíny, přesto si ještě ani jednou neřekl, že chce na nočník. Pokaždé, když se počurá nebo pokaká, tak mu dost rázně řeknu, že je čuňátko... Prošla bych u psychologa v testech pro adopci? Jsem snad špatná matka svému vlastnímu dítěti?

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.