| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Co má umět předškolák?

 Celkem 5 názorů.
 Veronika, dcera 5,5 roka 
  • 

PaedDr.Lena Fabryova 

(13.3.2001 19:42:31)
Velmi dakujem ze uverejnenie toho clanku. Som slobodna matka, k tomu studujem VS a moja dcera, ak pojde vsetko tak ako ma, pojde tohto roku do 1. triedy. Boli sme na zapise a taktiez sa pomalicky pripravujeme do skoly, tak som velmi rada, ze som si mohla precitat tolko zaujimavych a dolezitych odkazov. Dakujem.
 michaela k. dcera 5,5let 
  • 

díky moc 

(20.9.2004 20:34:52)
byla jsem se svou dcerou na povinné pětileté prohlídce u pediatra.měla nakreslit a popsat pár obrázků.asi u tří obrázků z deseti si byla nejistá a z toho paní doktorka usoudila,že by dcera měla příští rok mít odklad.proto moooc díky za tento příspěvek!myslím,že dcerka odklad nepotřebuje,ale v každém případe zajdeme do psychologicko-pedagogicé poradny.ještě jednou moc děkuji za rady od odborníka.myslím,že by pediatr měl jenom poradita doporučit psychologa a ne ze sebe psychologa dělat,když na to nemá školu.
 zdenka /5,5 let,2 roky/ 
  • 

nevím co si počít! 

(17.10.2005 13:14:17)
Po přečtení tohoto článku:Mám syna přes 5,5 roku,a je problém ve školce!Do školky chodí už rok,ze začátku měl problémy s šikanou od starších dětí,nezapojil se do hry,sám si hrál.Tento rok se zařadil mezi předškoláky a nastal problém ,nevím zda ten problém je v něm nebo v přístupu jeho učitelek,stěžují si že se nezapohjí do vyprávění např.k obrázku a nebo nedá 5 jablíček do ošatky.Nekomunikuje s nimi.Oni si myslí že neumí ani barvy a počítání do 5.Pro mě je to nepochopitelné se mnou umí vše perfektně a když o tom někomu vyprávím,nevěří.Je chytrý umí vše ale ve školce to neřekne.Co stím?Bylo mi řečeno že mu budou muset dát odklad!
 Líza 


Re: nevím co si počít! 

(17.10.2005 13:26:23)
Zdenko, já bych s ním, dokud je dost času do zápisů, naběhla do ped psych poradny, at se tam na něj podívají. Tam by měli být schopni ti říct, nejen jestli to je na odklad, ale hlavně co se s tím dá dělat - jak dál postupovat aby byl schopen i před cizíma dospělýma předvést co dovede a bavit se s nima. Jinak by byl opravdu ve škole chudák.
 Lidka 
  • 

co má umět předškolák 

(10.4.2008 18:49:44)
Dobrý den,
dala bych tam fotografie a názorné pomůcky, co s dětmi dělat, aby měli představivost maminky.Jinak dobré.
Lidka*

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.