| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Je zdravé chodit s dětmi ven, když je blátivé počasí?

 Celkem 2 názorů.
 Ivana 
  • 

jít s dítětem ven za každého počasí? 

(8.1.2001 10:57:45)
Naprosto s tímto tvrzením a příspěvkem na toto téma, naprosto souhlasím. Již od miminka se mnou maminka chodila na každodenní procházky /v každém počasí - sníh, déšť.../a zodpovědně mohu prohlásit, že jako malé dítě jsem nevěděla co je nemoc. Další příklad mám u švagrové, která žije téměř na samotě a jejich 5 dětí je nuceno každý den absolvovat pěšky /samozřejmě v každém počasí/ 1/2 hodinovou cestu do školy a 1/2 cestu ze školy zpět. /bohužel nemají na to, aby je někdo každý den do školy vozil./ Nevědí co je nemoc... A proto - nevytvářejme dětem umělé podmínky, otužujme je, tělo se určitě přizpůsobí, vytvoří si samo obranné látky.
 Petra,Peta 2roky 
  • 

Re: jít s dítětem ven za každého počasí? 

(16.2.2006 8:23:29)
Chodili jsme také za kazdého počasí ven,ale bohužel od 9 měsíce dcery jsme věčně nemocní.Laryngitidy,rýma,kašel.A to pěkně každý měsíc a pořád dokola.V nemocnici jsme chytli jeste parádní gastroentritidu(průjem)a tak jsme tam byly místo 3 dnů, dní 10.Někdy už jsem z toho strašně zoufalá.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.