| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Filip a jízdní kolo

 Celkem 7 názorů.
 cyklista 
  • 

Má to vůbec smysl? 

(10.2.2004 22:24:36)
Ptám se, jestli má takováhle hra u nás vůbec smysl? V zemi, kde se na kole do města vydá maximálně ostřílený poštovní kurýr. Kdy radní měst propagují ve městech více parkovišť, další silnice a jízdu na kole směřují spíše do rekreačních oáz. Tedy že člověk ve městě a na silnicích nemá na kole vůbec co dělat. Svoje kola si má přikurtovat na auto, dovézt se do lesa a tam si spokojeně bajkovat. Nezdá se vám to trochu na hlavu?
 Jirka 
  • 

Re: Má to vůbec smysl? 

(17.3.2004 13:18:07)
Myslím si, že CD-ROM určitě svůj význam má, zvláště když je to jediné CD tohoto druhu na českém trhu. Má za cíl seznámit děti se silničním provozem a ukázat možné nástrahy. Popisuje např. dopravní ostrůvky, semafory, přechody, křižovatky atd. Kolo je zde jen jako jakýsi doplněk a záminka, jak výuku dětem zábavně podat.
Uznávám, že pro venkovské děti - pokud tam tedy zůstanou celý život - význam moc nemá. Ale do většího města se jednou za čas vydá snad každý, nehledě na to, že orientace v silničním provozu patří snad k základním znalostem každého civilizovaného člověka.
I když hra má výchovný podtext, je to stále jenom hra, která má sloužit zejména k pobavení dětí. Řekl bych, že je celkem dobrý nápad jim nabídnout neškodnou a poučnou zábavu touto formou.
Že je to na hlavu může napsat jen ten, kdo vůbec neví o čem píše a CD nikdy neviděl.
 Tomáš Režňák 
  • 

Nová cena :) 

(17.3.2004 13:24:16)
Chci jen upozornit, že zdejší cena není již není aktuální. Nyní CD stojí 399,- Kč pro koncového uživatele, při objednání na http://www.volny.cz/tmtcomputer je poštovné a balné zdarma.
 Tomáš Režňák 
  • 

Nová cena :) 

(17.3.2004 13:24:42)
Chci jen upozornit, že zdejší cena není již není aktuální. Nyní CD stojí 399,- Kč pro koncového uživatele, při objednání na http://www.volny.cz/tmtcomputer je poštovné a balné zdarma.
 Tomáš Režňák 
  • 

Nová cena :) 

(17.3.2004 13:25:37)
Chci jen upozornit, že zdejší cena již není aktuální. Nyní CD stojí 399,- Kč pro koncového uživatele, při objednání na http://www.volny.cz/tmtcomputer je poštovné a balné zdarma.
 jirka, dospívající syn 
  • 

Re: Nová cena :) 

(18.8.2008 17:42:13)
Až to bude za 99,- tak mě vzbuďte.
 Tomáš Režňák 
  • 

Re: Nová cena :) 

(11.7.2012 15:52:32)
Už je to za 99,- (plus nějaké poštovné) - kdo chce, tomu zašlu - kontakt na treznak@volny.cz

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.