Tomáš 6ti týdenní syn David | •
|
(13.12.1999 16:47:43) Stalo se 21.10.1999 V porodnici u Apolináře. Chtěl bych přidat jednu špatnou zkušenost s dobrým koncem.Po celkem bezproblémovém těhotenství jsme se chystali na porod koncem pánevním. Na porodním sále nám řekli že pokud náš syn vystrčí jako první nožičku tak ji porodník zastrčí a pude císařským řezem. No za pár hodin byla nožička venku a pan porodník vesele pokračoval v porodu dále.Když zbývala hlavička která byla jak jinak než větší než onen Porodník XY odhdadl náš Davídek se zasekl a takřka se udusil Ono porodnické lemro bylo vystřídáno svým nadřízeným a porod byl za mrtvolného ticha a ustaraných pohledů dokončen. Našeho takřka MRTVÉHO syna Vzkřísil Pan Doktor Rufer Po cca 1 týdnu Na ARu a 15 dnech v nemocnici Jsme bili doma a vše se zdá být dobré. Proto vám všem radím Pozor na Doktory XY a nebojte se Připomenout doktorovi to co vám slíbil.
|
Nikola, dcera 2 roky | •
|
(14.12.1999 23:34:15) Váš zážitek z porodu mě opravdu šokoval. Také u mé dcery byl předpokládán porod koncem pánevním. Před samotným porodem mi byl proveden ultrazvuk, při kterém pan doktor zjistil, přesnou polohu dcery a konstatoval, že porod přirozenou cestou nebude možný. důvodem byla nesprávná poloha nožičky. Doslova konstatoval: "Drobeček si tam strčil nožičku, byl bych nerad kdyby se porod rozeběhl, provedeme raději císařský řez". Z tohoto důvodu se mi zdá postup vašeho porodníka nesprávný. Dále si myslím, že porod koncem pánevním je porod "komplikovaný", a proto by ho měl vést zkušený lékař (tj. dle mého názoru tzv. starší lékař se dvěma atestacemi), který byl přivolán až opravdu na poslední chvíli.
|
|
Šárka Adámková | •
|
(25.1.2000 19:13:46) Váš zážitek z porodu mě, mírně řečeno, překvapil. V současné době se rozmýšlím kde porodit a vzhledem k tomu, že už můj první porod byl komplikovaný, nerada bych padla do rukou takového lékaře jakým je XY. Proto prosím všechny, kteří mají zkušenost s nemocnicí u Apolináře nebo jinou (Podolí, Motol), ať dobrou či špatnou, ať mi dají vědět. Mám rizikové těhotenství, bydlím v Praze a zatím nevím kde porodím. Ze všech stran slyším jak je Apolinář dobrý, ale pokud už tam někdo opravdu byl, tak by to jen nerad opakoval. A také si myslím, že by bylo velice prospěšné odhalit totožnost pana XY. Vždyť se to může kterékoliv z nás stát znova!
|
|
|