| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Re: Re: Kde nerodit?

 Celkem 3 názorů.
 Tomáš 6ti týdenní syn David 
  • 

Re: Re: Kde nerodit? 

(13.12.1999 16:47:43)
Stalo se 21.10.1999 V porodnici u Apolináře.
Chtěl bych přidat jednu špatnou zkušenost s dobrým koncem.Po celkem bezproblémovém těhotenství jsme se chystali na porod koncem pánevním. Na porodním sále nám řekli že pokud náš syn vystrčí jako první nožičku tak ji porodník zastrčí a pude císařským řezem.
No za pár hodin byla nožička venku a pan porodník vesele pokračoval v porodu dále.Když zbývala hlavička která byla jak jinak než větší než onen Porodník XY odhdadl náš Davídek se zasekl a takřka se udusil Ono porodnické lemro bylo vystřídáno svým nadřízeným a porod byl za mrtvolného ticha a ustaraných pohledů dokončen.
Našeho takřka MRTVÉHO syna Vzkřísil Pan Doktor Rufer Po cca 1 týdnu Na ARu a 15 dnech v nemocnici Jsme bili doma a vše se zdá být dobré.
Proto vám všem radím Pozor na Doktory XY a nebojte se Připomenout doktorovi to co vám slíbil.
 Nikola, dcera 2 roky 
  • 

Re: Re: Re: Kde nerodit? 

(14.12.1999 23:34:15)
Váš zážitek z porodu mě opravdu šokoval. Také u mé dcery byl předpokládán porod koncem pánevním. Před samotným porodem mi byl proveden ultrazvuk, při kterém pan doktor zjistil, přesnou polohu dcery a konstatoval, že porod přirozenou cestou nebude možný. důvodem byla nesprávná poloha nožičky. Doslova konstatoval: "Drobeček si tam strčil nožičku, byl bych nerad kdyby se porod rozeběhl, provedeme raději císařský řez". Z tohoto důvodu se mi zdá postup vašeho porodníka nesprávný. Dále si myslím, že porod koncem pánevním je porod "komplikovaný", a proto by ho měl vést zkušený lékař (tj. dle mého názoru tzv. starší lékař se dvěma atestacemi), který byl přivolán až opravdu na poslední chvíli.
 Šárka Adámková 
  • 

Porod u Apolináře? 

(25.1.2000 19:13:46)
Váš zážitek z porodu mě, mírně řečeno, překvapil. V současné době se rozmýšlím kde porodit a vzhledem k tomu, že už můj první porod byl komplikovaný, nerada bych padla do rukou takového lékaře jakým je XY. Proto prosím všechny, kteří mají zkušenost s nemocnicí u Apolináře nebo jinou (Podolí, Motol), ať dobrou či špatnou, ať mi dají vědět. Mám rizikové těhotenství, bydlím v Praze a zatím nevím kde porodím. Ze všech stran slyším jak je Apolinář dobrý, ale pokud už tam někdo opravdu byl, tak by to jen nerad opakoval. A také si myslím, že by bylo velice prospěšné odhalit totožnost pana XY. Vždyť se to může kterékoliv z nás stát znova!

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.