| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Sada - LEGO DUPLO vláčky

 Celkem 13 názorů.
 Milada, syn 4 roky 
  • 

Sada - LEGO DUPLO vláčky 

(12.12.1999 21:09:34)
Minulé Vánoce si náš syn moc přál LEGO - DUPLO vláčky, neboť viděl u jednoho kamaráda. Musím napsat, že je to finančně dost náročné, ale k základní sadě se dají dokupovat další díly (vagóny, koleje, atd...)a to třeba k narozeninám, svátku, dnu dětí... Přesně takhle jsme to celý rok dělali, ale přesto všechno nelituji peněz. DUPLO je prakticky nerozbitné, a to s tím, syn pěkně vyváděl a vyvádí! Nerozbil se nám za celý rok ani jeden díl "mašinek".
Opravdu jako dárek velmi doporučuji, zejména pro chlapce ve věku 3-5 let.
Bohužel již všechny díly máme, takže letos bude k Vánocům autodráha, a to nevím, nevím, jestli to ještě o příštích Vánocích bude fungovat...
 Honza, syn 3,5 dcera 6 měsíců 
  • 

Re: Sada - LEGO DUPLO vláčky 

(31.3.2000 2:57:45)
Úplně mi mluvíte z duše, náš syn taky dostal k vánocům koleje LEGO Duplo (předtím to dopodrobna nastudoval z katalogu) a celé tři měsíce si nehraje s ničím jiným. Během každého dne to asi 3x přestaví a je náramně spokojený. S tou nerozbitností je to holá pravda, určitě se to vyplatí do toho investovat, protože jiná levnější hračka by se rozbila mezitím už třikrát. Teď sní o křižovatce a mostu.
 Aleš, 6-letá předškolačka 
  • 

Re: Re: Sada - LEGO DUPLO vláčky 

(23.4.2000 18:11:20)
Na jedné straně jsem dceři koupil zlatý prstýnek, aby měla tátu u sebe, ale dávám přednost věcem, kterými se zabaví. Z knížek např. Velkou knihu malých mistrů, kde se hodně tvoří, nebo Pohádky z měsíční houpačky pro hezké usínání
(obě v Portálu v Jindřišské) nebo
Velkou knihu předškoláka či knížku pro děti, které "předčasně" píšou,
kde se učí pomocí obkreslování vzorů správným tvarům písmen. Jinak tvořivé věci - plastelínu, křídy na chodník, ale i přilbu nebo nákoleníky na kolo, doporučuji nějaké knížky o hrách s dětmi, protože dítě je dítě a chce hračky a hry, oblečení jim nic (podle mě)
neříká.
 Terreza 


holčička 5 let 

(24.8.2002 16:40:48)
Naše dcera dostala k pátým narozeninám stříbrný řetízek (chtěla prstýnek, ale říkala jsem si, že řetízek snad hned tak neztratí, nakonec prstýnek (bižu)dostala od tety), PUZZLE (už zvládne 48 kousků i bez obrázku), sadu krášlítek do vlasů - sponečky, barevné pramínky, gumičky...(Možná to mělo být na panenku :-D ).
 Terreza 


chlapeček, 4 roky 

(24.8.2002 16:44:09)
V Tescu prodávali barevný stan propojený tunelem s iglů, tak ho bude mít na půl se sestřičkou, jinak dostane obrázkové domino se zvířátky a obrázkové "Člověče, nezlob se!". Jinak k svátku dostal konvičku na zalévání, takže letos v létě bylo o zahradu dobře postaráno! :-DD
 Kupča 


Re: holčička 5 let 

(8.2.2004 13:29:17)
Na vánoce dostala dětský šicí stroj(199 kč)a měla tu opravdickou radost.Když šije, tak si připadá moc důležitá.Měla jsem strach, aby si s ním neublížila, ale je už docela šikovná.
Také dostává různé naučné knížky a střídáme čtení pohádek a encyklopedií před spaním.Nikdy nesmíme zapomenout na její panenku - buď koupíme nebo ušiju nějaký nový obleček.
 Míša  
  • 

Šicí stroj pro děti :-) 

(15.1.2006 21:48:22)
Ahoj, mám prosbu sháním pro dcerku šicí stroj, kde jste jej koupili? Za 199 to je nějak moc málo. To je z bazaru nebo z nějaké akční nabídky?
Díky za odpověď Míša svobodky@centrum.cz
 Jana 
  • 

Re: Sada - LEGO DUPLO vláčky 

(11.8.2000 22:17:01)
Vláček synovi koupím. Již jsem o tom uvažovala,4-letý syn si ho v katalogu také vyhlídl.
 Markéta, 3 synové 5,5 4,5 roku a 9 měsíců 
  • 

Re: Sada - LEGO DUPLO vláčky 

(15.11.2000 22:37:26)
Se vším mohu plně souhlasit. Teď se na vláčky vrhá i ná nejmenší a je naprosto spokojen, ikdyž zatím jen boří. Ale chtěla bych se zeptat na zkušenosti čtenářů s dřevěnými hračkami pro mrňousky. Moc se mi líbily dřevěné "kuličkodráhy" a pochodující zvířátka. Máte někdo zkušenosti s těmito hračkami a dětmi do jednoho roku? Napište prosím?
 Lída, syn 19m 
  • 

Re: Re: Sada - LEGO DUPLO vláčky 

(7.12.2000 0:09:30)
Ahoj Markéto,
máme doma jedno pochodující dřevěné zvířátko už asi rok, úspěch má stále. Ovšem syn si s ním nehraje sám, většinou nadšeně pozoruje, jak mu to někdo předvádí a hlasitě komentuje. Nohu zvířátka budeš muset často zdrsňovat skelným papírem nebo nožem, protože jakmile na ni dítě sáhne, omastí ji, a zvířátku to pak klouže. Taky se mu líbí malá dřevěná zvířátka na kolečkách, která může pouštět po nakloněné rovině.
 Eva, 2 dcery 
  • 

Re: Re: Sada - LEGO DUPLO vláčky 

(24.7.2002 13:39:12)
Také se mi líbí dřevěné hračky, ale moje děti nikdy moc nezaujaly ani v pozdějším věku, pro roční dítě se mi osvědčilo LEGO PRIMO. To jsou moje zkušenosti, třeba má někdo jiné.
 Barbora 
  • 

Re: Re: Sada - LEGO DUPLO vláčky 

(3.5.2004 16:57:04)
Moc se nám líbí dřevěné hračky, pokaždé, když jsem šla vybírat dárky dětem zaujaly mně. Doma máme dřevěnou dráhu s vláčkem, dřevěný rozkládací bagřík, vláček s vagonky, ptáčka posunujícího se po tyčce..., ¨dcera si s ním hraje od dvou let, jsou jí 4, samozřejmě ne pořád, a když přijde návštěva!A ještě k tomu je to fantastická dekorace.
 Simča, dcery *1988 a 1997 


LEGO DUPLO 

(11.12.2001 11:14:13)
Vřele doporučuji cokoliv z Dupla. Naše strší dcera dostala Duplo ZOO asi ve 3 letech, dodnes (je jí 13 ) není jediná kostka rozbitá, postupně se přikoupila další zvířátka a lidičkové. Ta malá dostala ke 3. narozkám panenku s domácností. Jak je již ve firmě LEGO tradicí, je vše kompatibilní (pozor na řadu Bellevue, tam bývají potíže) a holky dodnes už mají těch sad plno. Teď je malá nemocná a není lepší hračky, která by ji udržela v klidu. Je dnes doma s tátou a myslím si, že si stavějí oba.....
Jinak na vánoce budou mít obě 1 knížku + 1 CD se hrama (něco inteligentního, né střílečky) + něco na sebe + malá nějaké oblečení pro panenku (lépe, než hejno panenek se nám osvědčila jedna, ke které má malá pěkný vstah a k ní dokupujeme doplňky) a velká asi nějaký lak na nehty. (Doufám, že si to tu nepřečte. Ale ona asi chodí na jiné www stránky, než já).
Krásné svátky všem
Simča

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.