| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Re: Rodiče nebo děti?

 Celkem 4 názorů.
 Nea 


Re: Rodiče nebo děti? 

(30.4.2008 14:13:29)
Teda Evo...asi opravdu máme hodně podobné děti-dcery.
Já jsem nakonec dovolila piercing v nose.Taky si zjistila,že to dělají na ORL a za celkem směšnou sumu 100Kč,takže si to zaplatila sama.Druhou dírku v uchu jí zase dělala maminka kamarádky.
A jít na gymnázium,kde je její sestra taktéž odmítla.
(přece nebudu chodit tam kde ségra!) Taky si vybrala gymnázium,kde bude dojíždět déle,ale jelikož tam jezdí i její sestřenice,tak jsem souhlasila.Právě v pondělí nám došlo oficiální oznámení,že je přijata.
 Mecháček 


Re: Rodiče nebo děti? 

(30.4.2008 15:14:32)
No já nevím, co je horší, s piercingem máme pouze drobné zkušenosti, Kuba si ho kdysi nechal také udělat, nejprve do ucha a pak i do nosu. Ale bylo to celkem nenápadné, neměli jsme s tím žádný velký problém, náklady šly pochopitelně také za ním. Takže v podstatě pohoda. Zato náš nejstarší si nechal před nedávnem potetovat celá záda (a fakt celá...:(), a to je teda nářez. Nesouhlasili jsme s tím nikdo, vč. jeho slečny, nic to nebylo platné. Takže to má, když jsme mu to odmítli pochválit, tak byl dokonce uražený, ale už se s tím nic dělat nedá, tak to neřešíme. Pravda ale je, že před oběma babičkama to zatím důmyslně skrývá, jsme zvědavi, jak to bude řešit v létě. Ale když si na to dá svoje peníze (a hodně peněz) těžko s tím lze cokoliv dělat...:(:(:( !!!
 Stáňa+Ondra (* r. 94) 


Re: Rodiče nebo děti? 

(30.4.2008 18:32:20)
Tak tolik, co dávám na kadeřníka já, pubošovi tutově nedám :-D - já za barvu+stříhání+foukání dám kolem sedmi stovek (jo - v Praze je blaze, leč někdy poněkud draze; a to já teda fakt nechodím do nějakého salónu, ale do normálního kadeřnictví).
U nás je ale s vlasama pohoda - stříhá manžel - strojkem cca na cenťák. On se v delších vlasech puboš na tréninku potí, takže o ně nestojí, čímž odpadá problém, že by zatoužil po dredech. Móda barevných experimentů ve formě melírů, různých střihů, pruhů ap. panovala mezi chlapečky v mančaftu davově někdy kolem 10 let, to jsme to mladýmu rozmluvili. Mezitím to nějak vyšumělo a mám pocit, že extravagantní hlavu nemá nikdo, stejně jako ve třídě (aspoň z těch co jsem viděla). Tetování a piercing u nás zatím na přetřes taky nepřišly, akorát když byl s mými rodiči v Egyptě, tak si nechali s bratrancem a sestřenicí kolektivně namalovat nějaké "jakotetování" hennou. Zřejmě mu to zatím stačilo...
Jé já mám vlastně tak nekonfliktní dítě ;)
 Zufi. 


Re: Rodiče nebo děti? 

(1.5.2008 12:56:05)
Ahoj!
Mladší mám nekonfliktní, skoro ideální.
Starší měla (už nemá,24let=puberta je pryč, tralala...)piersing skoro všude, ehm.Děsný, ale za svý peníze z brigád!!!!!!!!!

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.