| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Poletíte?

 Celkem 72 názorů.
 Dali a Harry 


Poletíte? 

(30.4.2008 12:36:48)
Ahoj děvčata, tak máme zase poslední duben:-)) Nějak nám to tady smutní, kde jsou ty časy, kdy jsme tu čarovali...Tak nezapomeňte zítra na pusu pod rozkvetlou třešní.
Janino, Adélka se má hezky k světu v sobotu jí byly dva měsíce a už na nás kulí modrá očka a špulí pusu, natahuje packy. Vydržela bych se na ní koukat celé hodiny...Jen bych potřebovala znát to kouzlo co dělá čert Lucius v Hrátkách s čertem, rozdvojit se:-))
Příští týden mám dovolenou, na prodloužený víkend jedeme na Slovensko do Piešťan, trochu si zrehabilitovat zdraví.
Mějte se sluníčkově
Dali

~g~
 Dali a Harry 


Re: Poletíte? 

(30.4.2008 12:40:08)
Janino, nebyla by panenka:-))
 Hortensie 


Pozdrav 

(2.5.2008 14:40:30)
Zdravím všechny. Dlouho jsem na netu nebyla - nějak nemám na nic nepracovního čas.
Janino, knížku si vychutnávám po kousíčkách a vzpomínám, co všechno z toho, o čem autor píše, jsem viděla (a mám neodolatelnou chuť jet na Rhodos znovu a to, co jsem neviděla, doplnit - no, zůstane jen u chuti).

Soudím ze zmínky Jany, že maturitní písemka dopadla skvěle (já to stejně věděla, to jen ty pořád plašíš :-).

Dnes jsem četla v Lidovkách o výstavě fotografii ze tří období Izraele (1948-49, 1968, 1995-200). Je teď v Plzni, na podzim bude v Praze. Chystám se vypravit do Plzně, protože mne to moc zajímá (a Plzeň je vlakem od nás dostupnější než matička Pha).
 tinas 


Re: Pozdrav 

(12.5.2008 8:31:11)
Ahoj holky,
jak se daří?

Jak jste si užívali volna?
My jsme volna využili k nákupům manželova oblečení,rodinné oslavě a výletem za Péťou. Byl v Chomutově na turnaji,tak jsme si pro něj včera jeli. Příští Tenhle týden pro změnu zase na mistrovství republiky odjíždí Natálka a Péťa jede na švp,takže musím vyprat,vyžehlit a připravit hromadu věcí. Škoda,že už žádné volno není - docela se mi to líbilo,že nebylo tolik povinností teď ty dva týdny.
V sobotu jsme si koupili konečně můj vysněný červený mixér,který drtí led a od té doby si užíváme koktejlů. Z lednice vytahuju poslední zbytky jahůdek z Áliny plantáže. Už,aby byla zase sklizeň. :-)
Taky řešíme stěhování. Naskytla se nám možnost stěhování do většího bytu,tak tu probíráme všechny pro a proti. Zatím to vypadá,že bychom se asi chtěli stěhovat. Děti by měli konečně každý svůj pokoj a ubylo by těch jejich věčných hádek kdo co komu provedl nebo neprovedl. Tedy doufám,že by ubylo. No uvidíme jak to nakonec dopadne.
No nic konec psaní musím jít žehlit. :-)
 AlaKs 


Re: Pozdrav 

(12.5.2008 16:17:19)
I já jsem si krásných jarních dnů užila báječně. Byly jsme s Janou na chatě. Trochu jsme uklízely, ale hlavně jsme žvanily a žvanily. Myslím že všem "našim" chlapům muselo znít v uších ;-)). Byl to takový výlet ke všeobecné spokojenosti. Já byla šťastná, že můžu být na čerstvém vzduchu, Janina byla ráda, že s ní jede někdo dobrovolně na chatu a všechny naše děti byly přešťastné, že se zbavily prudících matek a mohly v klidu trávit slunné dny u televize a vlahé večery v hospodě.
Taky jsme si s Janou říkaly, že ta naše "stařecká" diskuze uvadá. Asi je to taky tím, že naše děti už jsou dospělé a připadá nám nefér tu probírat jejich (a tím i naše) starosti. Těším se na jahodový víkend, pokecáme, najíme se jahůdek a ještě si nasbíráme do zásoby (já je ještě v mrazáku mám - musím je zdělat než budou nové!)
Tinas s bytem bych neváhala ani minutu. Já měla vždycky pokoj se ségrou a notně mě to štvalo. Myslím, že i pro obě tvoje děti by to bylo fajn. Já letos na byt kašlu. Pořád něco vylepšuju, ale letos jsem se rozhodla trochu investovat do sebe (nevím, jestli to bude mít kýžený efekt…;-))
A co dovolená, plánujete něco? Já kromě velké francouzské cesty s Janou nic moc. Asi budu doma a budu si užívat zdejšího koupání.
O víkendu se chystám na hrad na výstavu fotek z Vláčilových filmů. Bude tam i projekce Markéty Lazarové, kterou jsem si vždycky přála vidět. Tak budu i trochu kulturní. Ale až pojedu zpátky určitě se stavím v nějakým obchodě - nutně potřebuji něco na jaro (resp. na léto ;-)))
 tinas 


Re: Pozdrav 

(13.5.2008 9:18:05)
Ahojky.

Álo to máš těžký. Na jedné straně získáme větší byt v klidné lokalitě a na druhou stranu přijdeme o blízkost obchodů,metra a mámy za rohem. V té lokalitě není jediný obchod a pro všechno se musí sem nahoru k nám. Skončilo by nám raní nakupování čerstvého pečiva atd. Na druhou stranu mít před domem obrovský park a golfové hřiště taky není na škodu. Resp. mě jako příšernému alergikovi jo,ale zase bych tam bez obav mohla vypustit děti a tak.Taky vyšší nájem je potřeba započítat. Navíc už teď se doma dohadujeme o tom,jak ho případně zařídit. Já chci všude plovoučku a manžel ne a tak. :-)))
Jenom Natálka má jasno. Ta prostě chce růžový pokoj a nad postel nebesa z Ikeii.

Už teď jsem se doma začala zbavovat krámů pro případné stěhování. To by jste nevěřili co všechno doma máme. Děsný!!!! Zrovna třídím dětem šuplíky a psala jsem do školy,jestli nechtějí přebytečný nádobí do jejich cvičné kuchyně. Skoro nic tam nemají a my máme hromadu věcí 2x ještě po tchýni. Jenom to leží ve sklepě a nic. Všechno musí pryč. Buď si to vezmou nebo to vyhodím,ale to je zase škoda,protože něco je skoro nové.

No nic, jdu pokračovat v debordelizaci bytu.


No ještě to zvažujeme,ale asi to vezmem
 Dali a Harry 


Re: Pozdrav 

(13.5.2008 9:26:24)
Ahoj děvčata i já jsem si jarní dovolenou užila. Do středy jsem střídavě opatrovala Luciánka a Adélku,ve čtvrtek jsme odjeli do Pišťan a užili si tam prodloužený víkend z rehabilitací a cvičením. Nejhezčí byla La stone masáž - hodinová masáž horkými lávovými kameny, nejvíce jsme se nasmály při Slender live - masážní stoly, které s námi cvičili:-D. Bydleli jsme v hotelu Máj asi 30 minut od lázeňského ostrova, kam jsme každý den chodili na procházku s posezením v kavárně. Jako bounus jsme měli přístup do bazénu s nádherně teplou vodou.
Adélka začíná povídat a Luciánek překonal svou vrozenou lenost a sedí:-))Kristiánek je na školce v přírodě na Slovensku a my máme zítra rektorský den - sportovní soutěž posledního ročníku s profesory. Jinak nic nového:-)) Všem hezký den
Dali
 Dali a Harry 


Re: Pozdrav 

(13.5.2008 9:26:52)
Piešťan
 tinas 


Re: Pozdrav 

(13.5.2008 9:49:27)
Jé Dali, to muselo být hezký. :-)

Když už jsme u těch masáží. Mám tu poukaz co jsem dostala k Valentýnovi na tu thajskou masáž. Už jste na tom některá byla? Jsem zvědavá,protože nevím co mám čekat.Manžel říkal,že mi objednal tu nejméně drsnou. :-)
 Dali a Harry 


Re: Pozdrav 

(13.5.2008 11:03:10)
Tinas La Stone je jedna s thajských masáží:-))
 tinas 


Re: Pozdrav 

(13.5.2008 11:17:55)
No a jaké to je? Co s tebou provádějí? Já mám předplacenou 90-ti minutovou masáž,tak nevím co čekat.

Já mám předplacenou tuhle.masáž
 Dali a Harry 


Re: Pozdrav 

(15.5.2008 8:41:39)
Ahoj, Tinas thajské masáže ošetřují jako celek, kdy se povzbuzují masáží jednostlivé meridiány a citlivé body, které potom nastartují revitalizaci organismu. U téhle tě masírují nahřátými lávovými kameny, od ramen dolů při lehu na bříšku, kdy ti postupně do rukou vkládají nahřáté kameny. Poté tě otočí na záda a vše následuje z druhé strany:-)) Vše je podmalováno relaxační hudbou, vonnou a solnou svíčkou. Poté je doporučeno ještě něchat masáž doznít, prostě už nic nedělat. Ta tvoje je taky moc zajímavá, pak nám napíšeš jaké to bylo:-)
Luciánek leze a má 4 zuby.
Mějte se sluníčkově
Dali~s~
 Dali a Harry 


Re: Pozdrav 

(15.5.2008 8:42:08)
...tahle trvala 60 minut...
 tinas 


Pátek 

(16.5.2008 13:55:23)
Ahojky.
Jenom v letu vás běžím pozdravit. Balím Péťovi na zítřejší odjezd na švp a do toho ještě chystám věci pro nás,pro Naty a pro Sama. Naty totiž o víkendu hraje v Českých Budějovicích mistrovství republiky,tak hned jak odevzdám Péťu u autobusu jedeme směr Budějovice. To zase bude rychlo víkend. :-(

A co vy jak se máte?

Já jsem dnes celkem na mrtvici. Zjistila jsem,že na Péťu-10-ti letého kluka už nekoupím ani dětské holiny a,že tedy musím dát 350 korun za velké dospělácké vel.39. Já se asi picnu,když uvážím,že je užije tak dva týdny a budou mu malé. Děsný. No nic, jdu zase žehlit,značit a balit. :-)

Užijte si hezký víkend i když má asi pršet.
 JaninaH 


Re: Pátek 

(16.5.2008 17:08:07)
Ahoj Tinas, Dali a všichni.
Dali, sluníčkově se budu mít až po příštím úterku, aspoň v to doufám.
U nás předmaturitní nervozita dostupuje vrcholu, z pokoje A. přetékají haldy papíru, pořád něco tiskne... Když někam na chvíli odejde, posbírám jí tam aspoň obaly od sušenek, krabice od džusů a hrnky od kafe, aby ji to úplně nezavalilo :-) Dneska jsme spolu byly kupovat něco na sebe, ale opravdu to nešlo, celou dobu hučela, že ztrácí čas, a vypočítávala mi, co všechno ještě neumí.
Tinas, masáž vypadá úžasně, brzy budu mít svátek, možná by to mohl být pro NĚKOHO dobrý tip. Mně by stačily i ty nožičky, taky krk ašíje zní lákavě, ale ta celková masáž, to musí být úplné blaho. Závidím. Kdy tam jdeš? Určitě dej vědět, jaké to bylo.
Holinky určitě máme na chatě několikery, ale jaké jsou to velikosti, to už nevím, naše děti od určitého okamžiku odmítaly holinky nosit, i na tábory. Tedy ony spíš od určitého okamžiku odmítaly jezdit na jakékoliv tábory, takže pak už holinky tolik nepotřebovaly.
Zítra ráno odjíždíme na chatu, aby se A. mohla v klidu učit. Škoda, že se kazí počasí. Ale stejně se těším :-D.
Krásný víkend všem a pište, pište, pište.
J.
 AlaKs 


Re: Pátek 

(16.5.2008 21:27:36)
Tak masáže by se Janině zachtělo! Nic nebude. K Vánocům jsem jí koupila poukázku na boty v Salamandru a dodnes žádné boty nemá! Koupím raději nějaké užitečné nářadí na chatu ~j~
 Hortensie 


Re: Pátek 

(17.5.2008 11:32:09)
Holky, jestě že jsem v práci, jinak bych se příště ozvala leda z vazební věznice! Já bych toho svýho puberťana byla totiž právě zavraždila!!!!!!! Surově!!!!!!!
Včera šel ke kamarádovi ještě se dvěma dalšími, že se budou dívat na filmy (říkají tomu filmový maratón a koukají málem do rána – no comment). Milostivě sdělil, že se ozve, až se ráno bude vydávat na cestu zpátky. Ráno od něj žádná zpráva, do 10 hod. jsem byla klidná, říkala jsem si, že třeba spí, ale pak jsem začala vyšilovat a postupujícími minutami čím dál víc., neb chlapcův telefon mi zahlásil, že účastník je nedostupný – a při třetím pokusu už jen anglicky! Potřebovala jsem odjet do práce, tak jse manželovi zavolala, ať se ozve hned, jakmile se synek vrátí, jinak že ve 12 hodin volám na policii. Tady v práci – místo abych se pustila do plánované činnosti – začala jsem hledat kontakty na jejich třídní, abych z ní eventuálně vymámila telefonní číslo ostatních výtečníků či jejich rodičů, kontakty na nemocnici, abych se poptala, jestli .... – ani nedomýšlet, ..... a tu mi před pěti minutami volá radostně manžel, že chlapeček už se právě vrátil, vypadá spokojeně , vyspale a že se neozval, protože měl vybitý telefon. Tak jsem si chlapečka nechala dát k telefonu a pěkně od plic mu povykládala, že slíbí-li, že se ozve ráno, tak opravdu 11:25 je trochu pozdě a že mám pak o něj strach. A když se mu vybil telefon, tak si mohl půjčit od kamaráda,..... .... ..... A víte, co jsem se dozvěděla????????? Že nemohl, protože si nepamatuje číslo na mne, na tatínka, ani domů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sakra, když je tak blbej, tak ať si je někam napíše, ne?! Jenže kus papíru, to je pod úroveň dnešní moderní mládeže!!!!
Ježíši, já jsem do běla!
A prosím, vy co máte vzorné děti, které komunikují, neraďte mi, že bych měla před jeho odchodem vyžadovat přesné údaje, kam jde, kontakt atd. To bych si mohla rovnou hodit mašli! :-) :-)
 Jana Z. 


Re: Pátek 

(17.5.2008 13:01:17)
~g~~g~~g~ Hortensie, ja si mobil na sebe a na meho muze taky nepamatuju (na sebe znma zpameti jen cesky mobil) a domu cislo si pamatuju az tak posledni rok a neco ..
Jinde napsana cisla mam - v diari, ale ...ehmmmm....velmi casto ho zapomenu lezet u PC, nebo je vybity~g~~g~

(tedy byt v tve kuzi, tak jsem strachy a zurivosti bez sebe...to je jasny:-)....ovsem s tim, jak na tyhle veci kaslu sama, bych mela maslo na hlave:-)))Vsechny zdravim..
U nas je porad nejak fofr.....porad neco..

Mates zase mel svoji hnacku, tentokrat 3dny, v noci se kroutil bolesti od bricha a asi zaroven od zubu (uz ma skoro vsechny zuby, ted lezou spodni stolicky+nejake navic..)...


Nejsme moc vyspaly, do toho se hleda nova prace pro MM, porad zvazujeme jestli se stehovat mimo Nemecko nebo ne ..
Jak to dopadne, jeste porad nevime.. Jsem fakt zvedava, kde budeme pristi rok touhle dobou..


J.
 Agata 


Re: Pátek 

(17.5.2008 14:12:56)
JanoZ: dík za kontakt na německo... nakonec to nebylo potřeba, vše klaplo, jak mělo...bylo to fantastický úžasný nádherný... až na finále, kdy jsme byli v restauraci, já si dala v restauraci tašku přes opěradlo židle a čorli mi z ní peněženku se všemi doklady na které jen pomyslíte mími i Rashy / kartička poj / a s fotkama... chjo... v autobuse domů jsem se bála, že mne vysadí na hranicích, naštěstí jsme to profrčeli...

Proč hledáte jinou práci?

Hortensie: plně chápu tvé pocity při " účastní je nedostupný" chjo... kačka to má taky... te´d už si z toho děláme srandu...říkám, že prostě neumí telefonovat...

Janino: neboj... ona to zvládne. Podávali jste přihlášku taky na tu FHS?

Alo: na léto se nikam nechystám, jen možná zajedu za kamarádem do Vodńan... kolo houby a tak. Hned jak zbohatnu, budu jezdit o 106.
Z nostalgie jsem tukla o 1372 stránek zpět, když tuhle diskusi Janina 10.10.2003 založila. bála jsem se, jestli to admin nesmázl, prý rychle postupujícím diskuzím umazává... nesmázl je to tam :-)
Jsem ráda, že jsem vás poznala. Je mi líto, že nochodím tak často, jak bych chtěla, ale myslím na vás.
A chybí mi tu Šárka s molekulama a jsem ráda, že ze "zdravého jádra " znám všechny osobně, jen Nel ne a to byh ráda napravila... co Ty na to Nel?
Pojedeš s náma na jahody?
Naše začátky:
http://www.rodina.cz/scripts/diskuse/novep.asp?z_podkategorie=no&id=1157&pg=1372&string=&monthadd=&monthfrom=&yearfrom=

tinas: tak se mi Rashedka nedostala na gympl...a její nejlepší kámoška jo, tak je z toho smutná. hatem to vzal radikálně a rozhodl, že Rasha stejně půjde na jinou školu... tak jde na jazykovku tady poblíž... jsem na to zvědavá... tady se jí líbí a má tu kamarády, tak nevím, zda je to správnej krok, ale ona je zas taková, že se rychle skamarádí všude...
Přeji, ať vyjde nový byt...jsem celá napjatá kde to je... tuším, že někde směrem k mé práci? Vím, že to sem veřejně psát nebudeš :-)
Rashedka taky pojeden na śvp...a holiny jsou jí též jen na palec... to mi snad dělá naschvál, že ze všeho vyrůstá :-)

Hortensie - zkus tu výstavu v Praze, aby jsme mohly uspořádat nějakej srazík...

Dali: čarování tenkrát vyšlo...ani jsem Ti myslím nelíčila co z toho potom byl za trapas...nebo jo? V každém případě to funguje...jen už nevím jak jsme to dělaly... tulipán, fotka svíčka a musel to být určitý den? Nebo to jde vždycky?

Tak a jdu něco dělat...Uvařila jsem báječnou pórkovou polívku, masovej štrůdl a salát ... akorát jsem do toho štrůdlu dala koření, co přivezla Kačka ze Sicílie, myslela jsem si, že jsou to bylinky, "zvonku to tak vyzeralo", a teď to pálí... a mám ještě rozmrazovat králíka... dělám masový hody, neb tu Kačka není...


 Hortensie 


Sobota 

(17.5.2008 15:49:04)
Jano,
já bych normálně tak nevyšilovala, ale pro synka je někdo, kdo si nechá vybít mobil, úplný kretén (doslova, prosím), takže tato možnost mne jaksi v souvislosi s ním nemohla ani napadnout:-). Přece by neudělal něco, čím s pubertální sebejistotou tolik opovrhuje :-) :-) :-).
Agato,
do Prahy se chystám co nejdříve (chtěla jsem už tento víkend, ale nestíhám, tak příští nebo ten další, dokud je vše jarně zelené) na zahrady Pražského hradu - nepřipojil by se někdo na procházku? Předevčírem otevřeli další ze zahrad.
Álo, správně, Janině něco praktického, jaképak masáže. Lopatu, rýč, valchu, kartáč.:-) :-).
 Jana Z. 


Re: Sobota 

(18.5.2008 9:48:39)
LOL "uplny kreten", Hortensie, ahaa, tak ted chapu:-)))))))))))), ehm, overila jsi formou dotazu u synka po jeho navratu jak je to s tema kretenama? Nebo jsi byla hodna a nepripominala? ;-))

J.
 Agata 


Re: Sobota 

(18.5.2008 14:43:02)
Jano - držím palce s tou prací...


Hortensie - možná bych se na ty pražské zahrady připojila... a bez Rashedky, protože mi odjíždí ve čtvrtek na ŠVP. A s těma vodněnama... ráda se na Tebe v létě podívám... nemám na Tebe telefon... tak jestli chceš, tak prosím na emilka...


 tinas 


Re: Sobota 

(19.5.2008 7:47:14)
Ahoj holky,konečně se to tady opět rozjelo. :-)

Já hlásím krásné páté místo. Ze třinácti je to myslím velmi hezké umístění. Navíc tam byli i tři profi tými,takže bylo jasné,že o prvních třech postech je jasno. :-) V sobotu jim krásně svítilo sluníčko a včera lilo jako z konve,tak se turnaj přemístil do haly,ale dohrál se. :-)
Jinak pro všechny v okolí Českých Budějovic nebo pro cestovatelky vřele doporučuji restauraci U Karla IV,která je v ulici Dr. Stejskala. Je to hned vedle náměstí v centru v takové pasáži. Fakt jsme si to tam užili. Mají báječného kuchaře a jejich královský špíz opravdu stojí za to. Nechápu jak to dělají,že mají to maso tak křehké.

Agatko,
chtěla jsem ti nabídnout kzapůjčení naše holinky,ale jak jsem se dál dočetla jede Rashedka už ve čtvrtek a Péťa se vrací až v sobotu,takže z toho nic nebude. :-(

Jano,
kterým směrem pokukujete?

Šárko,
jak vidím užíváš si to s mlaďasem . Přiznám se,že si pamatuji jenom Petříkův telefon a svůj telefon,protože to je Péťovo rodné číslo. Dřív jsem si pamatovala hrozně moc čísel a nic jsem si nepsala,ale od doby co mám mobil mi zlenivěl mozek a už si nepamatuji nic.Manželův telefon jsem si donedávna pamatovala,ale změnil práci a tudíž už jsem zase v čoudu. :-)

Ajko,
doufám,že uděláš pořádnej mejdan ,až mlaďas konečně dodělá tu školu. :-))
 tinas 


pondělí 

(19.5.2008 11:31:50)
Jo holky,
ještě jsem se chtěla zeptat na jednu věc. Ať už se budeme nebo nebudeme stěhovat chceme zrušit koberce a místo nich si dát plovoučku. Určitě chceme nějakou hodně kvalitní s ohledem na psa,aby se nám to hned nezničilo,tak prosím o rady při výběru a taky prosím o rady k údržbě. A vůbec jak jste celkově s tím spokojené oproti koberci,jak je to náročné na údržbu. Osobně s tím zatím zkušenost nemá,tak loudím o rady. :-)

Jo a ještě nevíte někde na netu o nějakých zajímavých stránkách ohledně bytových interiérů. Potřebuji nějakou inspiraci.Může to být i něco fakt moderního něco na způsob tohohle. interier
 AlaKs 


Re: pondělí 

(19.5.2008 18:32:23)
Tinas, já kdybych se stěhovala resp. zařizovala si nově byt, tak vyhledám bytového architekta. Moje známá koupila v HK byt a před stěhováním si najal bytovou architektu (byla to známá známé), ta ji nejen poradila s výběrem podlahy, malby, zařízení, ale byla schopná vše zajistit i po řemeslnické stránce - tedy sehnat a ohlídat řemeslníky. Myslím, že je to ideální řešení - a vůbec to není tak, že by tě architekti do něčeho tlačili. Kamarádka vždycky dostala několik návrhů v různých cenových hladinách. Podle mně v dnešní době přetlaku všeho možného se člověk těžko zorientuje pokud v tom nedělá. S plovoucí podlahou mám (pravda zprostředkovaně) jen samé špatné zkušenosti. Náchylná k poškození, hlučná, pracná na údržbu… Ale je pravda, že všichni se kterýma jsem o tom mluvila měli laminátovou. Třeba opravdu dřevěná je jiný kafe.

O víkendu jsem se přesvědčila jak tělesno ovlivňuje duševno. Byla jsem na Hradě na Markétě Lazarové, ale můj skvělý dojem z filmu byl zcela pokažen tvrdými nepohodlnými židličkami. Vzhledem k délce filmu (dvě a půl hodiny) to byla docela muka jak na záda tak na prdel. Ale hlava si užila ;-))))
 JaninaH 


Re: pondělí 

(19.5.2008 22:06:32)
Ahoj,
když jsme u těch bytů, něco vám prozradím.
Minulý týden na chatě jsme s Álou zavedly řeč na bydlení, výměnu bytů a tak. A Ála se mi svěřila, že se jí často zdává, byť v různých obměnách, že vyměnila byt a teď toho lituje. Koukala jsem na ni s otevřenou pusou, protože mně se dost často zdá ten samý sen! Nacházm se v novém bytě (obvykla velikém), který ale má nějaký zásadní nedostatek (starou koupelnu, nehezké okolí apod.), a já si zoufám a vzpomínám na svůj bývalý byt a přemýšlím, jak ho získat zpátky. Určitě ten sen musí něco znamenat, když se nám zdá stejný, možná to, že jsme takové DOMÁCÍ TYPY.
Nám stěhování nehrozí, ale chtěla bych v dohledné době náš byt trochu zmodernizovat. Vím, že dokud budou značnou část obýváku zabírat postele, nedá se s ním moc dělat, ale chci aspoň vyměnit masívní stěnu za nížší lehké skříňky.
Už půjdu spát, musím ale nejprve dítě odtrhnout od učení, neví, kdy s tím přestat :-D. To je naprosto unikátní situace, musím říct, že si to užívám, to se mi asi už dlouho nepoštěstí, vidět holčičku se učit od rána do večera. Držte zítra palečky :-D
J.
 Dali a Harry 


Re: pondělí 

(20.5.2008 8:29:54)
Ahoj Janino, držím A všechno co můžu. Dej vědět, až bude mít zkoušky za sebou!
Álo, poradil by architekt i při úpravě stávajícího bytu? Přemýšlím o úpravě malého bytu 3+1 s velkou kuchyní na 2+1.
Agato, ano čarovalo se o Svatojánské noci:-))
Dali
 tinas 


úterý 

(20.5.2008 11:13:52)
Dobré ránko.

Janino,držím palce,aby dnes vše proběhlo jak má. :-)

Ten tvůj sen právě prožívám. Na jednu stranu bych se ráda stěhovala do většího,ale na druhou stranu si říkám co,když se nám vnovém bytě nebude žít tak dobře jako teď. Co,když bude mít něco horšího než mám teď atd. :-) To je teď moje noční můra. :-) Zase mě,ale láká nové zařizování. Zbavila bych se zbytečných krámů co jsme si za ty roky natahali domů,zařídila dětem konečně studentské pokojíky. Chápejte,že bordura s klaunem už asi fakt není v jejich věku in. :-) No prostě obě varianty mají něco do sebe. Večer jsem seděla na netu a prohlížela si zajímavé interiery co jsou k vidění a vybírala si co bych asi chtěla. Jistě vím jenom,že tam chceme tu dřevěnou podlahu a ty cihličky nebo kamenty na jednu zeď. Nevíte náhodou kolik asi vyjde nechat si udělat návrh od architekta?
 JaninaH 


Re: úterý 

(20.5.2008 14:32:27)
Ahoj kamarádky,
díky za držení palců, už to máme za sebou, a výborně, vyznamenání uteklo o fous, ale jedna jednička přece jen byla, z dějepisu, jinak dvojky. Včera jsme večer s A. z legrace rozdělily její maturitní otázky na "tu bych chtěla", "to by šlo" a "tuhle nikdy". A co myslíte? Ze všech předmětů si vytáhla "tuhle nikdy". :-D Ale stejně to zvládla. ~s~
J.
 tinas 


Re: úterý 

(20.5.2008 15:37:06)
Janino,
moc gratuluju. :-)
Kam jdete slavit? Nebo jde A.slavit s partou a rodiče jenom sponzorují?
 Dali a Harry 


Re: úterý 

(21.5.2008 8:52:48)
Janino blahopřeji k dceřině dospělosti a tobě k trpělivosti:-)) Otázku "tuhle nikdy" si asi vytáhl každý z nás...pamatuji na otázku z účetnictví, kódy, klíče, číselníky, kterou jsem jedinou neuměla a vytáhla si jí. No v životě jsem to nepotřebovala:-))
Marianne bydlení znám, jsou v tom fakt pěkné věci, zejména proměny. Tinas ty pokojíčky jsou kouzelné, jak na zámku.
Přála bych vám vidět, jak je to teď u nás. Jedna postýlka u mladých, cestovní a Luciánka v pokoji u mne. V koupelně zakopnu o vaničku, o hlavu se mi otlouká lehátko. V slunném dni je plný balkon růžových pidivěciček v deštivém přibyde do pokoje sušák:-)) Hlavně, že jsme zdraví:-))
Hezký den
Dali~s~
 Hortensie 


Re: úterý 

(21.5.2008 11:46:56)
Janino,
teď jsem teprve uviděla tvou skvělou zprávu:-) :-). Gratuluju - hlavně tobě, ty jsi měla větší nervy. :-)
Já včera a předevčírem u maturit zkoušela - jo, mám bohatý život a různorodé zástoje pracovní :-), takže jsem se ke zprávě od tebe dostala až teď.
 Irena+2 


Re: pondělí 

(20.5.2008 16:05:54)
Tinas,
v nasich krajich se neuzivaji celoplosne koberce, takze zkusenosti mam dost...
rozhodne nebrat laminat - na pohled je sice OK, ale na chozeni neni prijemny a je studeny!!, takze pak mas volbu tvrde drevo, bambus nebo lino, tim nemyslim PVC, ale marmoleum ci jak se to u vas jmenuje. Bezne ze pouziva ve verejnych prostorach, takze na poskozeni i udrzbu je idealni....
 Irena+2 


Re: pondělí 

(20.5.2008 16:18:55)
Tinas
a jeste dodatek.... holinky 39? - ty mel mladoch loni na tabore... letos potrebuje 43..... premyslim, ze mu ty paratky osekam....

Pida nema pokoj ruzovy, ale bily.... vcetne nebes.... a k tomu ted chce tyrkysove chlupate polstare....
 tinas 


Re: pondělí 

(20.5.2008 17:40:53)
Ireno,
já ani neuvažuji o tom laciném laminátu. \Spíš o té dřevěné variantě a určitě chci nějakou hodně kvalitní,aby nám to naše chlupiště hned nepodrápalo. :-)
Dnes jsem stahovala z nětu obrázky dětských pokojíčků a Naty má jasno. Vybrala si růžovo-bílo-lila pokojíček. :-)
 Irena+2 


Re: pondělí 

(20.5.2008 17:59:12)
Tinas,
na tohle je fakt dobre marmoleum, protoze to si umi s jemnym poskrabanim - napriklad od kaminku poradit samo - my ho mame v predsini a ujistuji te, ze pul roku je tady u nas venku bud pisek nebo sterk... a na podlaze to neni nijak videt. Cas od casu ji navoskuji a pak uz jen bezne luxuji ci setru vlhkym mopem.

Jo, lila take u nasi damy leti.... nedavno jsem narazila na nejakou americkou stranku .... to by se Naty vyradila ;)
 tinas 


Re: pondělí 

(20.5.2008 18:05:13)
Tohle jsou Natálčiny sny. :-)
Pro Péťu něco takového.Dnes jsem si stáhla skoro 100 různých pokojíčků pro inspiraci. :-) Taky jsem si napůjčovala v knihovně nějaké časáky,tak to omrknu co je k dostání. :-)
 koa 


Re: pondělí 

(20.5.2008 21:42:59)
Tinas,
jakkoli nejsem od Marianne Bydlení placená :), všude jim dělám reklamu.
Dnes zrovna jsem si po dlouhé době koupila nové číslo a je tam pokoj pro patnáctiletého kluka, docela dobrý. Už tam byly i takové, co se m líbily víc, ale v každém případě většinou použijou barvy a lecjaké hračičky, na které bych sama nepřišla. Taky popisují, jak co dělali, jaké přesně odstíny použili, kolik co stálo atd.

Např. já jsem klukům místo klasických poliček přišrubovala nad postele plastové bedýnky na hračky (dnem ke zdi), takže můžou vkládat věci dovnitř a a pak eště nahoru. Inspirace z MB.
 Irena+2 


Re: pondělí 

(21.5.2008 8:41:20)
Tinas,
jen z nasi zkusenosti... Pida mela take ruzove obdobi, ale to uz je asi tak rok za nami.... ted jak jsem psala je "in" tyrkysova, ale i cerna!!!.... takze bych ti doporucila udelat zaklad nejaky neutralni a jen doplnky udelat v pozadovanych barvach, proste, aby se to dalo rychle obmenovat... ony se totiz ty jejich nalady dost meni....a preci jen je jednodussi vymenit prehoz, koberecek ci zavesy, nez vsechen nabytek...

Misa mel pokoj ladeny do modro-bilo-cervena ( 3 mensi veci)....prisel s navrhem cervenou vytesnit a nahradit ji zelenou.... tak jsme to zkusili.... ale vratil se zpet k par cervenym doplnkum.... s tou zelenou se mu to zdalo byt prilis studene.... takze i nadale ma jen zelene kyticky....

jinak v klukovskem pokoji vypada velice dobre dzinovina.....
 Hortensie 


Re: Sobota 

(21.5.2008 11:51:13)
Agato,
telefon ti odešel e-mailem. Ozvi se, jestli došel.
 Agata 


Re: Sobota 

(21.5.2008 16:34:18)
Hartensie - těším se na sobotu... přidá se někdo k nám?
 Agata 


Re: Sobota 

(21.5.2008 16:38:06)
janino - gratuliji k zkoušce z dospělosti... fak tením, proč se tomu tak říká :-)
 Agata 


Re: Sobota 

(21.5.2008 16:38:48)
tením = nevím
 Ajka Kuba 89, Maki 96, Adi 09 


** 

(21.5.2008 23:25:51)
Janino, to je super zpráva, příští pondělí, budu psát já, jak dopadl můj muž...u Kuby je to jasné....myslím, že na 90% půjde k závěrečným zkouškám v září...já budu vděčná, když tam dojde.....určitě bude dělat z nějakých předmětů opravné zkoušky o prázdninách...

Tinas, pokojíčky jsou úžasné ......
 tinas 


čtvrtek 

(22.5.2008 8:16:40)
Dobré ránko.

Včera jsem měla fakt den blbec.Naštvalo mě hned několik lidí a,když jsem si říkala,že už snad ani nemůže být hůř začala mi najednou v kuchyni téct myčka. Nevím co se jí znelíbilo,ale najednou z ní tekla voda. Já ruce zabořené ve štrůdlu,vedle žebrající Samík a do toho tahle pohroma. Podotýkám,že to všechno se seběhlo v době,kdy už jsem měla jet pro Naty na flétnu a zároveň jsem se měla chystat do divadla. Fakt děs. :-) Někdy je prostě den blbec a člověk s tím nic nenadělá.

Koa,
Marianne, tu mám a taky jsem si ještě v kniovně napůjčovala nějaké časáky o bydlení. :-)
Založila jsem album,kde je 100 dětských pokojíčků,tak se můžete nechat inspirovat i když vy už asi spíš počítáte s tím,že puboši brzy uvolní své pokoje a vy si zřídíte pracovnu. :-)))

Ajko,
koukám,že už si zase s mlaďasem užíváš. :-(


pokoj
 Ajka Kuba 89, Maki 96, Adi 09 


Tinas 

(22.5.2008 17:16:45)
už jsem to hodila za hlavu, je pro mě hodně důležité, aby ten třeťák aspoň dochodil bez neomluvené absence....to že půjde ke zkouškám až v září a o prázdninách si dá reparát ze dvou předmětů, je víceméně jasné...i tak mohu být ráda za to, že stáhnul ty reparáty na číslo dva...
Ani nemůžu veřejně psát, co všechno se u nás děje, za poslední dva měsíce.......ale bude lépe, věřím v to.~j~
 Hortensie 


Re: Ajko 

(23.5.2008 10:19:57)
Ajko,
tak to napiš do deníku - uleví se ti. Já se taky prosinec a leden trápila a styděla za kousek, který provedl můj miláček - puberťáček, pak jsem se svěřila jedné kamarádce, následně do diskuse o puberťácích, tady Janině, a hned bylo lépe. Jeho kousky nejsou moje ostuda - no, pořád mám pocit, že jsou, protože jaksi by měla být nějaká výchova, a tu jsem zjevně nezvládla. Ale když se tatínek i s dvouletým chozením za psycholožkou a opakovaným vysvětlováním, že nemá dělat bratra (ještě k tomu spíš mladšího svým chováním), nepoučil, tak holt ta zpackaná výchova není jen moje chyba. No je, měla jsem si pro dítě vybrat jiného tatínka! Ale na to už je 18 let pozdě. Takže vinu cítím pořád, ale přece jen pomůže, když se člověk svěří.
Jo, a možná tě potěší výrok třídní mého synka, která má dítka v pubertálním věku (syn 17, dcera 15): Zabít se to nesmí a vychovat nedá. :-)

Nepřidá se přeci jen někdo ke mně a k Agatě na zítřejší výlet po pražských zahradách?
 JaninaH 


Re: Ajko 

(23.5.2008 11:02:40)
Je to možné? Vůbec jsem nezaznamenala, že se jde do zahrad. Jasně, že chci jít. Napište mi na mobil, kdy a kde je sraz. Napíšu i Ále, jestli by šla taky, možná to taky neví.
J.
 tinas 


Re: Ajko 

(23.5.2008 12:06:52)
Ahoj,tak mi končí týden vegetu. Celý týden jsem měla jenom jedno dítě a to ještě to hodnější,ale za pár hodinek už se vrátí Péťa. Už teď mám tušáka,že mi z něj bude bzučet v hlavě,jak mi bude chtít všechno vypovědět honem najednou. Na jednu stranu se na něj fakt těším,protože tu chybí,ale na druhou stranu ten klídek co tu byl taky není k zahození.:-D
Za chvilku jedu pro Naty a pak už se zase tak do devíti do večera nezastavím. Ve tři dám Naty trenérce a pádím čekat na Péťu. Potom ho fofrem vrznu do auta a jedeme přes celou Prahu na dvojzápas. Když to dobře dopadne,tak se tak v půl deváté v devět dostaneme domů. Uf!

Na zahrady bych s vámi šla,ale nemůžu,protože tu nemůžu nechat Péťu,když sotva přijede a taky musím ještě něco zařídit,tak si to holky pěkně užijte. Snad už by mělo být i hezčí počasí.
 Hortensie 


Sraz 

(23.5.2008 12:35:48)
Tak uz bys mela mit v mobilu sms zpravu, Janino. Doufam, ze se ti Alu podari presvedcit, aby prisla taky.
 Hortensie 


Sraz 

(23.5.2008 12:39:14)
Janino,
nikdo se ani nediví, že jsi tento týden nezaregistrovala takovou veledůležitou událost - vždyť jsi myslela jen na maturitu a bála se místo A. :-)

 Ajka Kuba 89, Maki 96, Adi 09 


*** 

(23.5.2008 18:21:56)
škoda, že mám denní směnu, zítřek bych brala.....mít volno, sedám na vlak a jdu s vámi....ale budu mít víkend zcela pracovní, dvě denní dvanáctky
 JaninaH 


Re: *** 

(24.5.2008 20:56:54)
Ahoj při sobotě :-)
Procházka se vydařila, bohužel Hortensii ani Ále to nevyšlo, byly jsme jen s Agatou a její kamarádkou. Báječně jsme se prošly, počasí bylo ideální. Potom jsme ještě zapadly do exotické čajovny (znáte Agatu, s ní se nedá jít do Mekáče :-D ). Seděly jsme v téměř úplné tmě, svítily tam jen svíčky na oltáři s Buddhou. Agata si chtěla mermomocí dát uzený čaj, obsluhující personál jí to však rozmluvil :-D. Dala si aspoň rýžové víno, teplé. Já jsem tolik neexperimentovala, dala jsem si mátový čaj a smažený banán.
Krásný výlet, Agata pozdravuje.
J.
 AlaKs 


Re: *** 

(25.5.2008 12:52:28)
Závidím, do zahrad bych se chtěla taky podívat, snad mi to vyjde některý z příštích víkendů. Já si v pátek báječně zahopsala va Vildovi. Ano, je to tak, do našeho provinčního městečka zavítal Vilda Čok (donedávna Pražský výběr). Byl to koncert na letní zahrádce a i když počasí nebylo ideální, akce to byla zdařilá. Pak jsme ještě šli do místního „doupěte“. Druhý den se mi Bára smála, že dostala SMSky od tří svých spolužáků, ve kterých se jí s různými obměnami nevěřícně ptali na to samé: „ Je to možný, že je tady tvoje matka a trsá jak o život?!“ Bylo to tak ;-))
 Agata 


Re: *** 

(26.5.2008 8:27:54)
Nejdříve bych chtěla popřát , pravda, opožděně... Janě k svátku vše nejlepší.

Procházka se vydařila, Hortensie to naplánovala dobře, škoda že se nemohla zůčastnit...

Alo... až zas půjdeš někam "trsat" tak dej vědět...šla bych taky :-)
 Hortensie 


Re: *** 

(26.5.2008 9:06:26)
Děvčata,
ač přírodovědec, přestávám pomalu věřit v zákony přírody a věřím jen v zákony schválnosti :-).
Ve čtvrtek měl totiž přijít specialista na instalaci sítě (miláčci vymysleli, že jiná síť, než jsme měli dosud, jim umožní za méně peněz přenášet více dat). Nevyšlo mu to, neb měli někde jakousi havárii. Náhrední termín byl úterý tohoto týdne, ale pak se mu v pátek večer uvolnila sobota, tak se nahlásil na sobotu odpoledne. No a protože se část prací měla odehrávat v mých prostorách v prvním patře, chtěla jsem si na to dohlédnout, neb nepociťuji velkou důvěru ve své chlapce, pokud jde o zacházení s mým majetkem :-).
Ještě že mne Agata s Janinou pochválily, jak jsem výlet hezky naplánovala.
Proč rozmlouvala obaluha Agatě uzený čaj?
Álo, jen trsej. Ti mlaďoši si myslí, že když je někomu přes 30, tak už má jen sedět doma a čekat na smrt. :-).
 tinas 


Re: *** 

(27.5.2008 9:15:15)
Dobré ránko,

Taky se přidávám (stydím se) k opožděné gratulaci všem Janám k jejich svátku. Holky všechno nejlepší. :-)Álo,
pobavilas mě. :-) Normálně jsi té mládeži způsobila šok. Místo,abys doma pěkně v poklidu pletla šálu jdeš si zatrsat na Vildu.
:-)))) Styď se to jsi matka dospělé dcery! :-)))))))))))))))))))))))

Janino,
jaká byla oslava?

Agato,
jdete na bambiriádu?
 tinas 


Re: *** 

(27.5.2008 9:18:30)
Tak květinu ještě jednou. Omlouvám se někde je chybka.

 JaninaH 


Re: *** 

(27.5.2008 14:18:12)
Ahoj,
Tinas, děkuju za přání k svátku i za kytičku. Už jsem to psala holkám na Fem., jakou mi dal manžel k svátku zvláštní květinu. Samozřejmě jsem předstírala, že se mi líbí, ale už se těším, až bude pryč. Je taková asymetrická, ostrá, "nekvětinová". Prostě to není můj typ :-D. Jmenuje se strelicie. Dám vám sem obrázek.Jsem vůbec nějaká staromódní nebo co, mně se moc nelíbí ani exotické květiny, ani supermoderní inteiéry výrazně barevné. Ale někde jsem četla, že se do módy vracejí tlumené odstíny (hnědá, okrová apod.).

Poprvé po týdnu uvidím dneska svoje dospělé dítě bdící, jdeme spolu nakupovat :-D. Od maturity přes den spí a po večerech někde pobíhá.
 JaninaH 


Re: *** 

(27.5.2008 14:34:34)
No jen si ty dva obrázky srovnejte :-D
 Hortensie 


Re: *** 

(27.5.2008 15:33:22)
Janino,
ty "starucho nevděčná"! :-) Taková krásná kytka! Ne, vážně, mně se opravdu mooooc líbí takovéhle kytky a kdykoli je někomu kupuju, tak se závistivě zamýšlím, že bych třeba si ji mohla nechat, když je tak krásná :-). Že bych si koupila taky, na to je mi líto peněz :-(
Popravdě mně se líbí i klasické kytičky a úplně nejvíc miluju luční kytky - taková kytice z kopretin, smolniček, kohoutků, eventuálně pomněnka k tomu - co může být hezčího.
Tuhle jsem prvně v životě viděla orchideje divoce rostoucí (a kvdtoucí)na louce doslova pár metrů (tedy asi 1,5 km) za městem. No, nejsou takové jako z brazilských pralesů (nebo ze skleníků :-)), ale stejně jsou zajímavé a hezké.
Tak všechno nejlepší k svátku.

Janino, byla jsi na předávání vysvědčení maturitních? Mají to u A. ve škole nějak slavnostní?
 tinas 


Re: *** 

(27.5.2008 15:45:49)
Janino,
úplně ti rozumím. Taky moc nemám ráda tyhle moderní květiny. Tahle mi vždycky připadá taková útočná jakoby zlá.
Já osobně mám moc ráda květiny jemné. Třeba tyhle.
Nebo mám hrozně ráda kombinaci růží a kopretin. Takovou jsem měla svatební kytici. Bohužel už jsem nesehnala ty kopretiny,tak jsem je nahradila bílou chryzantémou. :-)
Vypadalo to fakt moc hezky.
 Agata 


Re: *** 

(28.5.2008 11:03:27)
Mně se nejvíc líbí Slzičky panenky Marie když si kním lehnu na louku... je to nádhera... ještě mi je nikdo nedal :-)

tinas - Rashedka je na škole v přírodě a tak na Bambiriádu nejdeme... ona teď končí, ne?

Hortensie - obsluha v čajovně byla náctiletá dívenka potýkající se s těžkou pubertou a pracovní záležitosti jí zřejmě trošku zdržovali... byla kouzelná a dohadovali jsme se, zda to je číňanka napůl či ne... ona na můj dotaz zda by mi doporučila uzený čaj, který měli na jídelním lístku odpěvěděla ... no to já nevím, já to nepiju a byla lehce znuděná, čímž vyprovokovala spoustu mích dalších datazů, protože mne bavilo, kterak se zajíček tváří... :-) Ale jinak byla čajona úžasná a měla sqělou atmosféru

 Hortensie 


Re: *** 

(28.5.2008 13:35:40)
Agato,
a jéje, tak něco takového asi zakusí brzy hosti v jedné restauraci tady ve městě, kam nastoupí synek na brigádu. Včera odpoledne se tam zašel zeptat, majitelka mu řekla, aby přišel na 2 hodiny večer, že si ho okoukne, jestli je do kšeftu (když tedy nemá praxi v oboru). Dělal pomocné práce, na plac ho nepustili, ale prý se osvědčil, neb jej vzali. Zvláště pochválen byl za šikovné a rychlé narovnání nádobí do velkokapacitní myčky a za pomoc s nádobím u baru. Když někdy - vyjímečně (asi 3 krát za život pubertální) - měl umýt nádobí doma, šla jsem vždy raději pryč, neboť o šikovnosti, rychlosti a aktivním přístupu k plnění úkolu se nedalo mluvit ani pod vlivem nejsilnějších euforizujících činidel).
Zatím si synek vybral restauraci, protože tam se nepracuje ráno. Směna v továrně od 6 hodin prý nepřichází v úvahu.
Ještě perlička: oblékl se do trika s límečkem a nejlepších (nejdražších) kalhot, které má. Dnes ráno povídal, že si je do školy nevezme, co kdyby na nich byla někde mastná skvrna. Tak jsem přemítala, jak mu vysvětlit, že na brigádu si člověk nebere kalhoty za 1600 Kč (které byly původně zakoupeny pro sváteční leč neformální příležitosti a jsou prakticky nové) - myslíte, že je takový 17 letý mladík se slušnými známkami z matematiky schopen spočítat, jak dlouho by při 50 Kč za hodinu (jeho výdělek v restauraci)na takové kalhoty vydělával, kdyby si je měl sám pořídit?
Chce být dospělý a chce, aby se s ním tak zacházelo, ale chová se jako ..... - kalhoty přece kupuje máma, tak jaképak ohledy! Bože, co mi to doma vyrostlo!!!
 tinas 


Re: *** 

(28.5.2008 14:26:28)
Šárko,
ty mě bavíš. :-)))
Náš mlaďas je fakt excelentní bordelář. Nezříkám se použití výrazu prase,protože i s těma nejdražšíma věcma zachází jako prase. A co myslíš z každé švp vozí diplom za úklid. :-) Už jsem přemýšlela o tom,že ho budu bodovat i doma,aby ho to motivovalo.No a o tom,že si chce vzít ty nejhezčí kusy oblečení v nejnevhodnější dobu není potřeba ani mluvit. Poslední scénka proběhla dnes ráno,kdy si chtěl vzít novou značkovou světle modrou košili do školy. Děsně se rozčiloval,že mu to nechci dovolit,když jdou do keramické dílny. Argumentoval tím,že tam přece mají zástěry,aby se neumazal,ale nějak mi nedokázal vysvětlit,proč je tedy pravidelně nepoužívá,když je tam mají. Ze školy chodí jako prase umazanej od ingoustu,od barev,kečupu od oběda atd. Někdy mám pocit,že má teď mozek někde v úschovně. Nevím,kam se podělo to moje krásné a prudce inteligentní dítě. Kdo mi sem nasadil místo něj tu strašnou obludu?Bože někdy mi prostě docházejí argumenty,protože on stejně absolutně odmítá cokoliv poslouchat a bzučí si to svoje. Naštěstí zatím poslechne,protože musí,ale za pár let ho asi roztrhnu jak hada.S tím oblečením je to kapitola sama pro sebe. Rád se hezky a značkově obléká,ale pak se k tomu oblečení chová vysloveně macešsky. Teď šel třeba na skejt ven a klidně by šel v úplně nových kraťasech z HM. No vrátila jsem ho,aby si vzal obyčejné,ale udělal to fakt nerad.

Ještě,že ta Natálka se tak ráda obléká a fintí před zrcadlem. Teda,ne,že by se nedokázala taky zaprasit,ale alespoň není takový drban jako Štigi junior.

To mi tak připomíná Jano,představ si,že už jsme skoro u těch kalhot po R. Ještě jedna velikost a už je bude mlaďas nosit. To je fakt děsný,jak roste. Zrovna jsem je přeskládávala a říkala jsem si,jak jsem za ně ráda,takže ještě jednou díky. :-)


No a další novinkou u nás je,že začal poslouchat hip hop. Pořád tu drnčí gipsy.cz a teď chce ještě nějakou skupinu bow wawe nebo tak nějak se to jmenuje. To jsem zvědavá co bude dalšího.
:-D
 Hortensie 


Re: *** 

(28.5.2008 15:48:30)
Tinas,
bude hůř :-), za pár let ti argumenty ne že budou docházet, už se je ani nebudeš pokoušet hledat :-) :-(.
A chuť roztrhnout mít budeš, zůstane ovšem jen při chuti, zato budeš mít pocit, že nejsi jediná, komu hrozí roztrhnutí - ti mlaďoši se umí podívat, že ti tuhne krev v žilách :-).
 Irena+2 


Re: *** 

(29.5.2008 13:29:21)
Tinas,
co neni prave ted, muze byt v dohledne dobe, takze i z Natalky se ti muze stat prase konkurujici Petrikovi....

a mozek nema mladas nekde v uschovne, mozek ma trvale bydliste na Marsu....
 Ajka Kuba 89, Maki 96, Adi 09 


************ 

(29.5.2008 20:51:41)
těší mě, že je to všude stejné........
 Hortensie 


Re: Sobota 

(21.5.2008 11:36:01)
Jano,
je úplně jasné, že nemáš pubertální děti a na vlastní pubertu jsi zapomněla :-) - jinak by tě nemohla napadnout tak absurdní myšlenka na ověřování "kreténismu". Jsem zbabělec, chci mít klid! Pročež jsem jen vzrušeným hlasem zdůraznila, jak jsem se strašně bála, žádné nápady ohledně vražedných vražedných choutek jsem neventilovala.
 Hortensie 


Re: Pátek 

(17.5.2008 15:50:27)
Agato,
jestli v létě budete ve Vodňanech, tak tě najisto čekám tady v jč metropoli, jasné? Nebo se ozvi a já si za tebou zajedu do Vodňan.
 Ajka Kuba 89, Maki 96, Adi 09 


*** 

(18.5.2008 8:43:11)
aspoň jsem vás dočetla........

Tinas, větší byt rozhodně berte, pokud se vám aspoň trošku líbí, já dodnes lituji, že jsme se před těmi 4 léty nestěhovali do většího...i když sen u mě je malý domeček...

U nás stoupá moje deprese s končícím šk. rokem....jelikož junior se asi rozhodl, že nedodělá ani ten učňák...nu což, v září může ke zkouškám také, jak on tvrdí, ale mě to přímo deptá...
Manžel má za sebou maturitní písemky v pohodě a ještě týden a bude mít i po ústní maturitě, vzhledem k tomu, že nežijeme, pořád leží v knihách a já jezdím všude sama s dětmi...rozhodl se, že na výšku nejde. I tak se svými znalostmi a maturitou bude mít možnost širokého uplatnění.
 Hortensie 


Re: Pátek 

(17.5.2008 11:33:36)
No vidíš,Janino, jak to A. bere vážně s maturitou. :-).
A ne abys s papíry od sušenek vyhodila nějaký důležitý moták!!!!!!!!!!!! Raději do jejího pokoje ani nechoď! :-)

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.