| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

kamarádka-milenka

 Celkem 4 názorů.
 smila 


kamarádka-milenka 

(29.4.2008 22:27:42)
no jak si slzo napsala si milenka-kamaradka...to je trefný. M se vždycky vymluví ja poslouchám dokonce pokorně poradím někdy mě přijde, že i chci aby povídal o ní jaká je co dělá špatně, abych já se mohla ujistit, že v žádnym případě taková nejsem:)hraju si na hroznou hrdinku jak mě to nevadí poslouchat. Pak se později trýzním představama.
S hotýlky je to fajn, hrozně mě baví je vybírat a představovat si kam pojedem a jak si to tam užijem, v tomhle sem vášnivý planovač.
 rosean 


Re: kamarádka-milenka 

(29.4.2008 22:52:38)
ještě k tomu Vašemu přehledu, jakej má M.sex doma - to se o tom bavíte? U nás jednou něco řekl, viděl jak jsem ztuhla, tak se hned omluvil a od té doby je to tabu. Nedovedu si předstvit, že bychom si říkali, jestli nás to s partnery baví, případně kolikrát a kdy...
Navíc vzhledem k té mé situaci - manžel bohužel téměř bez erekce, bych M. tímto přiznáním dala do ruky hroznou zbraň - vůči manžovi (znají se a je mezi nimi osobní dlouholetá rivalita) i vůči sobě (něco jako - doma to nemáš, takže si na mě závislá).
 Slza 


Re: kamarádka-milenka 

(29.4.2008 23:16:46)
Mně to řekl sám, kdysi na začátku, když jsem se ho zeptala, proč to dělá.. Znali jsme se krátce a jak už jsem tu psala, začali jsme sexem. Nějaký vztah, zamilovanost.. to přišlo později. Bylo to pro něj docela těžké přiznání něčeho, co by třeba kámošovi nikdy neřekl. Řekla bych, že muži se rádi chlubí úspěchy, ale říct, že se mnou moje žena půl roku nespí, asi moc neroztrubují.. A já jsem mu taky po pravdě řekla, že je mi s ním vyjímečně dobře. Můj muž není impotentní nebo něco takového, jen je v sexu prostě jiný.. takže dokud to půjde a bude oboustranná chuť, užiju si svého m.
Ale máš asi Rosean pravdu v tom, že by to klidně nemusela být pravda.. na druhou stranu, když se sejdeme, jsme oba tak vyprahlí a natěšení, že mu to prostě věřím :-)
A nemysli si, my se o domácím sexu (četnosti, kvalitě..) spolu jinak nebavíme. To by mě zabilo.. stačila mi bohatě představa toho nezpochybnitelného rozmnožovacího sexu...
 smila 


Re: kamarádka-milenka 

(29.4.2008 23:41:54)
hmm je víceméně jasné, že sex mezi milenci je na jiné úrovni než to co máme doma jinak by to asi nebyl milenecký vztah a ani by nevzniklu kvůl sexu. Proto je asi pravda, že spolu klidně půlrok nespali (taky to tak u nás bylo) mě pak spíš trápilo proč spolu "začali" znovu spát. Myšlenka na to mě ůplně ničila a do té doby mě debaty nevadily pak už sme to přestali řešit už to bolelo.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.