| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Zvláštní těhotenství

 Celkem 4 názorů.
 Tulda 
  • 

Zvláštní těhotenství 

(2.12.1999 8:58:10)
Zajímalo by mě jestli někdo nemáte nejakou zkušenost s tak trochu podivným těhotenství - při kterém se vyvíjí pouze plodové obaly a plod ne. Časem dojde k potratu.
Dá se po tomto těhotenství donosit zdravé dítě?
 Kateřina 
  • 

Re: Zvláštní těhotenství 

(9.1.2000 12:11:32)
Ahoj Ťuldo!
Chtěla bych Tě seznámit se stejným problémem, který postihl Vás.My jsme si toto prožili před rokem - stejná zpráva vyvíjejí se jen plodové obaly... Počkali jsme s manželem doporučený 1/2 roku. Zhruba 3 měsíce před plánovaným početím jsem začala užívat Acidum folicum / k dostání v lékarně bez receptu/, které snižuje riziko podobných problémů, v poslední době se o tom dost píše v tisku.S užíváním jsem pokračovala další 3 měsíce těhotenství a dále už jen Maternu dle doporučení mé lékařky. Nyní jsem v 6. měsíci těhotenství, vše snáším bez problémů. Dle dostupných vyšetření se nám miminko vyvíjí v pořádku. Už se těšíme na duben, kdy by mělo být mezi námi.
Kateřina
 Gabča 22 (plánující miminko) 
  • 

Re: Zvláštní těhotenství 

(6.4.2000 9:12:54)
Ahoj holky. Tyto stránky o maminkách a jejich dětech mi udělaly velikou radost a jsem ráda, že něco takového mám k dispozici i když jenom v práci. Můj problém je podobný mnoha jiným. Loni na podzim jsem konečně otěhotněla a byli jsme s manželem Ti nejšťastnější budoucí rodiše široko daleko. Ovšem v 11 týdnu těhotenství mi pan doktor sdělil, že nevidí plod a žádné srdeční ozvy, na které jsme již 14 dní úpěnlivě čekali a že se jedná o tzv. zmlklé těhotenství, kde plod se přestal vyvíjet a dále se vyvíjí pouze plodové obaly. Druhý den jsem měla již po zákroku a poležele jsem si tři dny v nemocnici. Nyní je to již 6. měsíců a my těď doufáme, že se nám tentokrát zadaří a vše dobře dopadne. Jestli to vyjde hned nevím, ale určitě se ozvu. Tak se mějte všechny pěkně a užívejte si jaro a sluníčko, kterého jsem se letos nemohla ani dočkat. Ahoj G.
 Hanka 
  • 

Re: Re: Zvláštní těhotenství 

(28.5.2000 23:08:08)
Ahoj Gabčo plánující miminko, moje kamarádka byla do nedávna ve stejné situaci jako ty, 6 měsíců po zákroku začali zkoušet otěhotnět,ale hned se nedařilo.Jana to těžce nesla a každý měsic proplakala. Její manžel už se na to 6 měsíc nemohl dívat a koupil letní zájezd do Řecka, začali se v klidu těšit na dovolenou a hned ten samý měsíc otěhotněli, zájezd vrátili a jsou na vrcholu blaha. Píšu ti to proto, abys byla v klidu, když to hned nevyjde, miminko si vybere ten správný čas a určitě to pak bude skvělé.
Držím palce a užívej si jaro.
Hanka

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.