| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

otec u porodu

 Celkem 2 názorů.
 děcko 
  • 

otec u porodu 

(18.8.2000 22:36:19)
Milé maminky.
Chtěla bych Vám poradít vemte může sebou.Já měla může u obou porodu a nešla bych nikdy sáma.Je to krasné ,protože čekáte na tu chvilku,ktéra trvá děvet měsíců.Aurčittě každy tatínek se nemůže dočkát na svého potomka.Já znám hodně můžu, který řeknou co je to porod já zas byl na vojně. Můj můž byl nadšen a
dojat, když to viděl na vlastní oči. Pomahal My a zažil to nejkrasnější na svetě, když si pochoval dítě,jako první. Já nejsem poserá,ale jsem ráda,když je manžel semnou.Máme se radi a radi na to vzpomíname.Porody máme i natočené,fotky z ultrazvuku schované.Děti jsou pro nás všechno co máme.Na první jsem čekala 4roky a teď mame už dvě.
 Hanka,syn 3roky 
  • 

Re: otec u porodu 

(1.10.2000 9:32:59)
ahoj budoucí rodičové,
rodila jsem sice už před 3 lety, ale dodnes to byl nejkrásnější den v životě díky tomu, že byl muž se mnou.
Neplánovali jsme to společně ani se nepřipravovali. Za všechno může por. sestra,které jsme na otázku jestli jde tatínek k porodu řekli
nesměle že "nevíme"(nevěděli jsme co nás čeká).
Usmála se a optimisticky řekla, ať jde a bylo rozhodnuto.
Hodiny první doby jsme trávili povídáním a procházením po chodbách a nemusela jsem sama přemýšlet nad tím co bude. Je fakt, že ke konci porodu jsem úplně zapoměla,že tam je (soustředila jsemse na por.sestru).
Ale po porodu to byla krása byl první kdo ho pochoval a mě bylo nádherně když s miminkem vedle mne seděl na židli a spolu jsme okukovali našeho drobečka.
Samotná bych ležet nechtěla a koukat se na doktora,který mě sešíval a odpovídat sestře jak se cítím. Takhle s mužem to bylo plné
lásky a citu.
Seděl s námi 3/4 hodiny a pak už musel jít rozhlásit tu novinu.
Pokud k sobě budoucí rodičové chováte jen trochu hlubší vstah rozhodně jděte k porodu spolu a nebudete litovat. Ani intimní stránka vašeho života neutrpí, není se čeho bát.
Snad jen popřát štěstí na milý a ohleduplný personál u porodu.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.