| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Motol ??

 Celkem 2 názorů.
 Kateřina, 7. měsíc 
  • 

Motol ?? 

(26.7.2000 11:04:38)
Ahoj,
nemáte někdo aktuální informace o motolské nemocnici? Bydlím nedaleko, tak mě přišlo logické porodit tam, než cestovat přes Prahu bůhví kam. Ale ve starších příspěvcích se nepíše o Motole moc pozitivně, kromě rizikových těhotenství, což není můj případ.
Díky za odpovědi.
Kateřina
 Martina + Petřík 2 a3/4 
  • 

Re: Motol ?? 

(26.7.2000 21:46:07)
Ahoj Kateřino,

motolské nemocnice, bych se vůbec nebála, protože je to v současné době asi nejlepší porodnice příp. dětská nemocnicce v Praze. Sama jsem tam před téměř třemi lety docházela do poradny , kde jsem se léčila pro neplodnost. 2x jsem tam v době svého těhotensví ležela a následně porodila. Bydlela jsem v Řepích, což je velmi blízko. Chodila jsem k Mudr. Horákovi, což je báječný lékař. (nevím, zda tam ještě je - ordinoval ve středo 8.00 - 10.00).Nikdy jsem se tam nesetkala s neochotou ani s tím, že by někdo dělal něco co bych sama předtím neprojednala s lékařem. Výhodou je dětské odd. hned vedle v případě potřeby převezou dítě jen chodbou vedle a je o ně postaráno - nemusí ho vozit po Praze. Pokoje na rizikovém odd. jsou po třech.
K pokoji je připojená koupelna + Wc. Televizor na pokoji je samozřejmostí. Na odd. šestinedělí - po porodu jsou pokoje po dvou - vybavení totéž, ale bez TV, aby to nerušilo mimča. Je tam vše pro děti vanička,přebalovák,infrazářič a velmi ochotný personál.Pokud bych sama šla rodit, šla bych jedině tam. Přeji hodně štěstí a radosti z očekávaného miminka.Martina

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.