| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

O kočkách

 Celkem 3 názorů.
 Kateřina, 7. měsíc 
  • 

O kočkách 

(20.7.2000 21:39:37)
Ahoj všechny,
děkuji za vaše zkušenosti s "pokojovými tygry"! Jsem moc zvědavá, jak se bude můj kocour koukat na čerstvě narozené mládě.
Kateřina
 Gábina, 6.měsíc 
  • 

Re: O kočkách 

(29.10.2001 8:52:41)
Ahoj všichni, jsem ráda, že jsem našla něco pozitivního o kočkách a miminku. Máme doma dvouletou kočičku, která je náž mazel,a nyní mám strach,jak půjde mimčo a ona dohromady.Testy na toxoplasmosu mám negativní,kočka nechodí vůbec ven,je zdravotně v pořádku,ale všude se dočítám,že by se kočka,kde je miminko,měla dát pryč.Svůj pelech má na rohu naší postele,je tam zvyklá,ale mám strach,aby se později nechtěla uvelebit v dětské postýlce.A co alergie?Poctivě doma luxujeme,takže chlupy likvidujem zodpovědně,já ani manžel alergici nejsme.Můžete mi prosím poradit a uklidnit?
Díky moc všem.
 Káča 
  • 

Re: Re: O kočkách 

(29.10.2001 9:12:04)
Gábi, naše dítě vyrůstalo až do dvou let ve společnosti dvou koček a jednoho psa. Z porodnice přijelo do "zvířecí" domácnosti. Samozřejmě to kladlo vyšší nároky na udržování čistoty doma, ale to bylo všechno:-))) Jedna z našich kočiček pouze jedinkrát zkusila pelíšek toho cizího mláděte. Jednou jsem ji tam našla stočenou do klubíčka, když jsme se vrátili z procházky. Hned jsem ji vyndala ven, postýlku čistě povlékla a od té doby už tam nikdy žádné zvířátko nevlezlo. Myslím si, že to ty kočky nějak vycítily, že určité věci nesmějí:-) Kvůli alergii si nedělej hlavu, pokud k ní vaše miminko nebude mít po vás dispozice. Naopak mám pocit, že kdyby ses tím pořád zaobírala, kdo ví, co by to ohledně alergie u tvého děťátka vyvolalo... Tak se ničeho neboj, když máš lékařsky potvrzeno, že jsi ty i kočička v pořádku, opravdu si myslím, že není důvod k obavám:-)

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.