| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Poděkování a námět

 Celkem 10 názorů.
 Radka 
  • 

Poděkování a námět 

(14.7.2000 10:07:35)
Děkuji za velmi zajímavý článek, určitě se mi bude hodit při výběru porodnice.
Ráda bych tímto požádala HAM o co nejrozsáhlejší informace o holení, nálevu, nástřihu apod. Myslím, že tyto informace ani ne těchto stránkách nejsou dostatečné a mnoho budoucích maminek by to zajímalo. Informace od různých autorů jsou strohé, dost se různí a často si protiřečí. Přečtěte si např. stránky www.neonatologie.cz, zvláště pak kapitolu Alternativní porod - Poloha rodičky. Asi se dost podivíte.
Přeji mnoho elánu do další neocenitelné práce.
 Lenka 
  • 

Vysazení HA 

(27.7.2000 8:44:56)
Ahoj,
za jak douho se asi vyčistí orgynismus po vysazení HA?
Měla jste některá po vysazení problémy, jako nepravidelná menstruace 40-50 dní, maštění a padání vlasů, bolest prsou, přibívání na váze?
Je to normální? Srovná se to?
Mate některá takové zkušenosti?
Lenka
 Karolína 
  • 

Re: Vysazení HA 

(1.8.2000 11:17:32)
Já jsem vysadila HA (diana) na konci května, takže to není zase tak dlouho, ale souhlasím s padáním vlasů a jejich maštění. S váhou se mi to zdá pořád stejné a bolesti v prsou také nemám, ale to je asi individuální. Cyklus se mi po vysazení poprvé opozdil o týden a nyní je to již 40 dní a kde nic tu nic. Test jsem si dělala, ale byl negativní. Ale myslím si, že se to vrací do mého normálu před cca 4,5 lety. To jsem měla cyklus třeba i 130 dní. Takže uvidím. Karolína
 Petra 
  • 

Re: Vysazení HA 

(1.8.2000 11:28:18)
Ahoj,

já myslím, že to "vyčištění" organismu je skutečně individuální. Já jsem vysadila HA před rokem a něco a zřejmě se stále ještě čistím. Téměř okamžitě následovaly různé zdravotní problémy - vynechání menstruace, problémy s močovým měchýřem, bolesti prsou, bolesti břicha, padání vlasů a trvá to stále i přes různou hormonální léčbu od mého doktora. O otěhotnění ani nemluvím, to se samozřejmě také nedaří. Zatím nepomohly ani různé vitamíny a podpůrné prostředky. Průběh menstruace se vrátil do doby před HA -nepravidelná a bolestivá.
Takže těžko říci, co poradit. Každopádně dvě věci určitě: dobrého doktora a hodně trpělivosti!

Petra
 Petra, (10.týden) 
  • 

Re: Vysazení HA 

(21.8.2000 14:00:45)
Ahoj Lenko,
HA jsem brala asi 6 let, vysadila v prosinci 99, protože jsme začali plánovat miminko. Chtěla jsem pro klid duše pauzu alespoň 3 měsíce než otěhotním, doktor mi řekl, že to není nutné. Menstruace se dostavila asi s týdenním zpožděním, další už byla téměř pravidelná, tak jako před HA, 35 dní, bolestivá a intenzivnější a zhoršila se mi pleť. V červnu jsme se pokusili o miminko, vyšlo to hned na poprvé.
Zdraví Petra
 Julie, zatím bezdětná 
  • 

Re: Vysazení HA 

(29.8.2000 14:14:43)
Problémy po vysazení HA:
A víš, že ano Leni?
Skutečně si teď vybavuji, že po vysazení HA jsem měla problémy s vlasy, které jsem nikdy dříve nemívala. Nepravidelnou menstruaci mám vždycky když nepoužívám prášky. A taky jak tady už někdo psal větší chuť na sex.
 Karin ,9. týden 
  • 

Re: Vysazení HA 

(30.8.2000 11:53:17)
Ahoj Lenko,
užívala jsem 7 let Cilest. Letos v lednu jsem HA vysadila, protože jsme začali plánovat miminko. Měla jsem strach co se bude dít,protože jsem četla různé informace, které informovaly o častých poruchách v pravidelnosti. Já jsem Cilest začala brát i z důvodu silných bolestí a nepravidelnosti při menstruaci. První menzes jsem dostala s cca 7 denním zpožděním. Poté se můj cyklus upravil na 30 - 32 dnů. Objevily se sice zpět bolesti, ale jinak jsem žádné jiné problémy nezaznamenala. V červnu jsme se pokusili o miminko a vyšlo to. Uvidíš, že se vše upraví. Držím Ti pěsti.
Karin
 Petra, 17 týden 
  • 

Re: Re: Vysazení HA pro Karin 

(10.10.2000 12:10:21)
Ahoj Karin,
když jsem četla Tvůj příspěvek, úplně jsem se lekla, že jsem to psala já, protože naše příběhy se velmi podobají. Také jsem začátkem roku (po cca 7 letech) vysadila HA, v červnu jsme se pokusili o mimčo a ono se to hned podařilo. Takže držím palce ať vše dobře dopadne. Petra
 Karin, 16. týden 
  • 

Vzkaz pro Petru 

(11.10.2000 9:16:56)
Ahoj Petro,
dík za Tvou zprávičku. Nejen, že jsou naše příběhy shodné, ale také já jsem dnes prvý den v 17. týdnu. Kdy máš určený den porodu. Můj termín je 26. 3. 2000. Měj se moc hezky.Šťastné a bezproblémové těhotenství. Karin
 Petra, 20.týden 
  • 

Re: Vzkaz pro Karin 

(24.10.2000 13:04:23)
Karin, můj termín porodu je 17.3. (původně 10.3., ale dle ultrazvuku je miminko o týden mladší). Kdyby jsi chtěla napsat, můžeš použít můj e-mail petra@flair.cz, ať tu zbytečně neprudíme. Zdraví Tě Petra

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.