| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

PŘÍBĚH POKRAČUJE

 Celkem 2 názorů.
 Klára(14.týden) 
  • 

PŘÍBĚH POKRAČUJE 

(13.7.2000 11:54:11)
Hezké ráno.Nejdříve Vám chci poděkovat za takové množství rad a chci popsat jen to málo co sed ělo včera.V15.30 na mě čekal před zaměstnáním,nastoupila jsem do auta a vyjmenovala všechny zákony,které jsem se dozvěděla od právníka,Ten nejdůležitější,že až se to narodí,tak když se právník bude hodně snažit jako miminko to bude v nejhorší situaci vidět 1x 0,5 hodiny týdně v mé přítomnosti.Hned mu vyhrkly slzy do očí.Více jsem se s ním nebavila.On šel zařídit něco na policii a já si zatí vzala auto jela pro kamarádku a ona mi pomohla vynést věci nahoru do bytu.Jen mi řekl,ať mu ty klíče donesu na tu policii,že se mnou chce ještě mluvit.Vše jsem si vybalila a vezla mu auto zpět on už čekal dole.Kamarádka stála stranou, přišla jsem k němu a omluvila se ,že mi to tak dlouho trvalo a řekla jsem mu jen ať se má, že mé tel.č.zná. a ať na mě 18.1.2001 myslí(termín).Přiklonila jsem se k němu a políbila ho.Pak jsem se otočila a odcházelo.V tom zavolal:Kláro, prosím Tě pojď sem ještě.Vrátila jsem se a on na mě koukal se slzami v očích a řekl:Uvidíš, do týdne to bude všechno jinak.A já říkám,jako že už budeš mít doma jinou?Ne myslím mezi námi.Řekl, že má hrozné problémy v práci a i s rodiči,ale mluvit o tom nechtěl.Tak jsem ho nenutila.Na oplátku mě políbil on,zeptal se kam jdeme a já odpověděla, že nevím a on že mi hned ráno zavolá.Šla jsem s kamarádkou a bylo mi dobře.Asi že jsem viděla že neztratil zájem a že by se to mohlo srovnat a my byly normální rodina.Jen mi kamarádka řekla ať se pokusím co nejdéle vydržet i když on už za týden bude třeba prosit ať se vrátím.Asi to musím vydržet.Myslím ať mi nejdříve pořádně dokáže ,že mě opravdu miluje a asi bude muset hodně prosit a dokazovat.Musím ho nechat pořádně"vydusit"jak říká můj táta.Nevím jestli dělám dobře, uvidíme.Mám třeba teď nutkání mu zavolat,ale vím, že by to byla blbost.Tak se musím udržet.On byl na mě vždycky hrozně závislý.Neudělal nikdy ani krok sám.Tak si myslím,že až bude několokátý večer sedět sám u TV,že si uvědomí, že mu tam někdo chybí.Teď už vlastně 2.Jestli máte někdo podobné zkušenosti prosím poraďte.Zatím přeji hezký den.Klára
 Saša, roční holčička 
  • 

Re: PŘÍBĚH POKRAČUJE 

(13.7.2000 22:27:09)
Ahoj Klárko,
nechceš si udělat výlet do Prahy ? Třeba na víkend. Bydlím se svou holčičkou v garsonce, takže místa tu moc není ale přespat se tu dá.
( Jestli máš obavy - jasně, zve tě nějaká cizí ženská - tak pokud se ti bude chtít z MB jet, tak třeba na jeden den )
Třeba tě to trochu rozptýlí, projdeme se s tebou po Praze ( pravda, ae zastávkami na dětských hřištích, protože malou už v kočárku pořád držet nemohu), můžeme si popovídat ( něco trochu podobného a trochu odlišného jsme si prožily a bohužel nevyřešily jsme to definitivně dodnes ) nejen o tvé situaci , ale třeba o dětech vůbec, ... prostě i nám je občas smutno a tak nějakou příjemnou návštěvu jen uvítáme. Jestli chceš, mailni mi a domluvíme se. Zatím se mějte fajn ( jak jen nejlépe ti to půjde ) a těšíme se na tebe. Saša a Sašenka.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.