| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

adam

 Celkem 1 názorů.
 Jana Zimová, 3 děti syn18,dcera15,syn9 
  • 

adam 

(29.6.2000 16:36:36)
Zdravím vás všechny, Adama, Skokyho a hlavně Káču, gratuluju a ať vám Adam roste ve zdraví. Trochu taky závidím tu pohodu a to, že táta mohl a chtěl být u toho.
Rodím rychle, poprvé nám to trvalo asi 3 hodiny i s klystýrem, podruhé asi 4 a potřetí vlastně taky. Nejmladšímu bude v létě 10, uběhlo to a když se podívám na své habány a vzpomenu si, jací to byli drobečkové a v postýlce nebyli skoro vidět. Káča má krásný sloh a mnoho zážitků se nezměnilo, např. monitorování a dotazníky. Pročetla jsem dlouhou verzi, až mě to dojalo...
Zajímavé je, že Adam křičel, moji kluci nekřičeli, pouze dcera, ta se teda ozvala. Byla tehdy podměrečná, 2,38 kg a takové se tehdy dávaly do inkubátoru. Ovšem rodila jsem Na Bulovce a tam zrovna inkubátor nebyl, takže moje holčička měla helikoptérou putovat do Hradce Králové, ale pak se hodné paní doktorce Janíčkové podařilo objevit jeden volný v Krči, vezli ji tam v přenosném inkubátoru autem. V protokole o převozu jsem se v rubrice chování dítěte během převozu dočetla, že blinkala. Dnes je mé holčičce 15 pryč a zůstalo jí to. V autě blinká dodnes.
Zdravím Jana Zimová

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.