| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Dětský svět

 Celkem 1 názorů.
 Denisa, zatím bezdětná 
  • 

Dětský svět 

(23.6.2000 13:36:53)
Milí rodičové a vůbec všichni pečující o dítě. Chtěla bych využít služeb tohoto servru a všem kteří se na jeho fungování podíli PODĚKOVAT, protože pomáhá nám všem kteří nejenm přírustek očekáváme, ale již i vychováváme. Jsem ze SEVERNÍ MORAVY a ráda bych touto cestou oslovila zejmena Vás z této části republiky. Být rodičem je asi ta nejkrásnější věc na světě. Ale takový čipera ne čiperka potřebuje spoustu věcí.
Je Vám líto dávat tolik peněz za značkové zboží, ale přesto byste je rádi svému dítěti pořídili? Nebo Vám dítě odrustá a radi byste uvolnili místo jiným věcem? Chtěla bych Vám v tom pomoci, a proto pro Vás, kteří byste chtěli nakoupit za levnější peníze a tak využít šance vyzkoušet i nedostupné nebo jen ušetřit. Ale i pro Vás, kteří chcete jen prodat a nemáte čas nebo chuť schánět kupce otevíráme prodejnu
DĚTSKÝ SVĚT OD A DO Z.
Jestli že byste rádi našich služeb využili pak své požadavky volejte nebo mejlujte nám a my se budeme se ze všech sil snažit o jejich realizaci a tak i trochou přispět ke štěstí Vašeho dítěte.
Tel.: 069/6720752 nebo 0606/929191 a pro ty kteří rádi využívájí možnosti vypočetní techniky e-mail
Marde@post.cz
Po otevří bude také naše nabídka zboží a služeb přístupná na internetu.
Chtěla bych oslovit i Vás maminky, kterým visí mateřské oblečení ve skříni. Moly Vám jej vezmou, ale my Vám za něj nabízíme peníze. Mate-li zájem o prodej můžete nás také kontaktovat.
Ještě jednou děkuji celému týmu, který se podílí na tom to servu a přeju mu hodně návštěvníků.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.