| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Plavání

 Celkem 3 názorů.
 Vlasta 
  • 

Plavání 

(18.6.2000 12:17:20)
Chtěla bych se zeptat,jak mám naučit plavat svého 8 letého syna,byl již na šesti lekcích (školka,škola),ale plavat se nenaučil.
 Dan Černohorský, Kuba 4, Lenka 1 rok 
  • 

Re: Plavání 

(20.6.2000 15:46:58)
Nemám ještě zkušenosti se svými dětmi a plaváním, ale... Já mám ještě dva sourozence a nikdo z nás neplaval dřív než ve 12ti letech. Ne proto, že bychom se báli, nebo že bychom se nechodili koupat. Prostě jsme měli "těžký kosti" jak říkala moje babička. Já jsem dokonce dělal od 5 do 8 třídy sportovní atletickou školu, ale plavat jsem se naučil až v šesté třídě a hned jsem začal závodit a na vysoké škole mě lákali do závodního plavání.
Proto nezoufejte. Spíš se snažte syna naučit potápění hlavy (pokud to nemá rád) třeba i jen ve sprše. Protože tím mu plavání hodně ulehčíte.
Dan Černohorský
 Šárka, 2 děti 
  • 

Re: Re: Plavání 

(29.6.2000 8:25:17)
Důležitější než plavání samotné je vztah k vodě. Pokud je kladný a syn se vody nebojí, máte vyhráno. V opačném případě to bude těžší. Dobrá rada je také s tím potápěním, ale začít postupně. Cákáním, poléváním hlavy...apod. Nic nesmí být násilím, vždy to musí být radostná činnost. No a ve vodě můžete začít s nácvikem splývání (až zvládne potopení hlavy). Také si tam můžete hrát různé hry, při kterých se hodně cáká nebo i potápí. A teprve nakonec bych zkoušela nácvik plaveckých pohybů. Mějte se fan a ať to dobře dopadne.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.