| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Existuje fitness s hlídáním dětí??

 Celkem 3 názorů.
 Monika Eberhardová (syn 14 měsíců) 
  • 

Existuje fitness s hlídáním dětí?? 

(14.6.2000 22:18:21)
Příbuzná z Ameriky mi popisovala jak chodí několikrát týdně cvičit do fitnesscentra, kde mají dětský koutek,ve kterém se během cvičení postarají o jejího 1,5 letého syna. Skvělé řešení jak si zacvičit během dne bez tlaku na manžela, aby přišel brzo domů a postaral se o dítě, nebo shánění někoho na hlídání min. na 3 hod.!! Marně ale hledám takovou možnost v Praze. Prosím poraďte, víte-li o nějakém cvičení s hlídáním dětí. Děkuju moc.
Monika
 Saša, roční holčička 
  • 

Re: Existuje fitness s hlídáním dětí?? 

(15.6.2000 20:37:07)
Ahoj Moniko,
dopolední cvičení (aerobic) s hlídáním dětí fungovalo během školního roku v MC Krynická v Praze 8. Oni žádnou věkovou hranici hlídaného dítěte neuvádějí, ale měla jsem dojem, že tam byly tak 3leté děti. Předpokládám, že po prázdninách to bude pokračovat.
Saša
 Magda 
  • 

Re: Existuje fitness s hlídáním dětí?? 

(1.9.2000 14:18:18)
Ahoj Moniko,
Tvůj dotaz je sice poměrně starý, ale snad se sem občas podíváš i teď. Já jsem chodila před prázdninami cvičit do Mateřského centra v YMCE Na Poříčí (mělo to výhodu, že je v centru Prahy). Bylo to jednou za týden, dopoledne, cvičitelka byla taky maminka na MD. Miminka mívaly maminky s sebou přímo v tělocvičně, pro větší děti je hned vedle hrací koutek s hlídací službou. Po prázdninách by se snad mělo začít znovu, cvičitelka si brala naše tel. čísla, že nám dá vědět, v který den to bude. Tak až budu vědět něco bližšího, napíšu to sem. Jestli se Ti mezitím podařilo najít nějaký fitness s hlídáním, dej, prosím, vědět. Taky bych si ráda zacvičila takhle přes den, protože manžel je v práci každý den tak do osmi a uvolnit se dřív nemůže.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.