| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Problémy s jídlem

 Celkem 2 názorů.
 Svaťa Jirmusová - 2,5 roční Terezka 
  • 

Problémy s jídlem 

(13.6.2000 22:14:45)
S manželem jsme vegetariáni, ale naše dcerka maso jí. Spíše tedy párky. Snažíme se dávat Tereze stravu bohatou na zeleninu a ovoce, ale ona ho odmítá jíst. Z ovoce jí pouze jablka a ze zeleniny mrkev, hrášek, salátové okurky, květák, někdy rajské. Dále nám nejí knedlíky, těstoviny, bramborovu kaši. Už opravdu nevím co vařit. Do jídla jí nenutíme. Nepije ani mléko a kakako, z mléčných výrobků jí pouze dva druhy jogurtů. U malých dětí bývají problémy s jídlem přechodné, ale...do kdy? Teď máme období vajíčkové. Už přes týden jí Tereza pouze vaječné bílky z vajec uvařených natvrdo. Vždy když jí do jídla nějak vmanipulujeme např. brambory, pažitku či kolínka vše prohlédne!!! Co nám poradíte, jak na ni, na potvůrku.
S pozdravem Svata J.
 Blanka,Štěpán 6let 
  • 

Re: Problémy s jídlem 

(16.2.2001 12:16:20)
Jediná rada je : vydržet !!! Štěpán ve 14 měsících odhodil láhev s mlékem a následovalo nekonečné trápení, jak do něho v tomto věku dostat mléčnou stravu. Nějakou dobu to šlo s různými kašemi,potom zase se zakysanými výrobky a jogurty a teprve po 2! letech se k mléku vrátil a od té doby s ním problémy nemáme. Pak nechtěl různé druhy ovoce, ale všechno to postupně pominulo. Není dobré do ničeho nutit.Přeji hodně trpělivosti a veselé děti !

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.