| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Jak naučit pít Sunar

 Celkem 2 názorů.
 Monika Říhová, Marunka 16 měsíců 
  • 

Jak naučit pít Sunar 

(9.6.2000 22:39:34)
Ahoj,
Marušku do této doby kojím, dříve mléko vyžadovala pořád, ale hlavně vnoci. Teď už čtvrtý den si na mléko od maminky nevzpomněla, a proto toho chci využít a přestat kojit, a to hlavně ze zdravotních důvodů. Náš problém spočívá v tom, že Maruška odmítá jakékoliv jiné mléko (Sunar, Nutrilon, Hamilon). Vždy jen ochutná, zašklebí se a už se hrníčku ani nedotkne. Zkoušela jsem už i kakao, čaj s mlékem, banánový i jahodový koktail, ale vše odmítla. Doktorka mi poradila podávat krabicové mléko, ale osobně si myslím, že to není nejlepší. Jinak Marunka jí chleba se sýrem, bílý jogurt, večer kaše, takže si myslím, že mléčných výrobků má dostatek, ale mléčný nápoj ji podle paní doktorky bude chybět. Poraďte mi prosím, jak ji naučit pít mléko. Jinak pije neslazený bylinkový čaj a čerstvou ovocnou šťávu, ale moc toho za celý den nevypije.
Jinak kojení je podle mého nejlepší a těžko si odvykám i já.
 Jana (Kubík 4roky, Zuzka 16 měsíců) 
  • 

Re: Jak naučit pít Sunar 

(11.6.2000 23:32:43)
Ahoj Moniko,
já mám s naší Zuzkou stejný problém. Do 15 měsíců jsem ji kojila, pak se přestala v noci budit a ráno se od prsu odvracela. Žádné sušené mléko nechce, ochutná a nekompromisně odstrčí. Co ale pije jsou jogurtová mléka nebo kefír. Aby nebyl tak hustý a dal se pít z hrnečku s náústkem, ředím jí ho 1:1 Hamilonem - to jí nevadí. Zkus to.
Jana

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.