| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Hlad

 Celkem 2 názorů.
 Vladka dvě děti a v 5.týdnu 
  • 

Hlad 

(8.6.2000 17:49:15)
Mám velkou prosbu. Čekám své třetí miminko a mám stále hlad. V předcházejících těhotenstvích jsem takové hlady neměla, proto mě to tolik vyděsilo. Normálně se naobědvám a za pár minut mám opět strašný hlad. Pokud se nenajím je mi špatně. Snažím se to kompenzovat ovocem a zeleninou, ale nejraději byc jedla maso, vejce, chleba, sladký atd, tedy vše po čem se tloustne. Prakticky celý den projím. Při obou dětech jsem přibrala kolem 9kg, teď to asi bude troch víc. Děkuji za pomoc.
Vlaďka
 Markéta (25), 23. týden 
  • 

Re: Hlad 

(9.6.2000 9:07:14)
Milá Vladko!
Čekám sice svoje první miminko, ale prožívám úplně to stejné, co ty. Mám pořád hlad. Stejně jako Ty i já celý den projím - ráno se dobře nasnídám (bez toho bych nebyla schopna opustit byt), celé dopoledne něco "zobu", tak hodinu po vydatném obědě už se musím nadopovat něčím sladkým (jinak mám ale chuť především na maso, sýry apod.) a odpoledne i večer v tom pokračuji. Prostě pokud zrovna nespím, tak jím. Před otěhotněním jsem vážila 55 kg (při 172 cm), takže jsem nebyla žádný tlusťoch. Začala jsem mít obavy, abych se vůbec unesla, ale teď - ve 23. týdnu - mám tak čtyři kila navíc a zřejmě jenom v bříšku. Doufám, že teď nezačnu nějak rapidně přibírat. Ale ona se ta chuť k jídlu začíná pomalu dostávat do normálu.
Prostě asi nezáleží na tom, kolik toho sníš, ale jak rychle to tělo spálí a vůbec - co s tím vším udělá. Je to hodně individuální.
Držím nám palce, abychom nevypadaly jako sudy!

Zdraví Markéta

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.