| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Jak často?

 Celkem 5 názorů.
 Mirka (28), holčička 4.měsíce. 
  • 

Jak často? 

(4.6.2000 1:13:46)
Dočetla jsem se, že plně kojená miminka nemusí od určité doby (jaké??) mít každý den stolici. Moje holčička má stolici tak jednou za tři až čtyři dny asi od třetího měsíce. Pan doktor říká, že je vše v pořádku, ale mě to většinou už druhý den dost znervozňuje. To víte - první miminko. Co Vy na to? Jak dolouho je to normální?
Díky
 Zdeňka+Zdeninka 1,5 roku 
  • 

Re: Jak často? 

(4.6.2000 23:20:12)
Mě to znervozňovalo také, ale opravdu je to normální, a bylo to zhruba tak od toho 4 měsíce. Prý je normální až týden, až pa je třeba se znervózňovat a použít nějaký lékařem doporučený čípek. (naštěstí se Zdeninka nejpozději ten šestý den vykakala - asi tušila jaké bych měla trauma - cpát jí čípek!
 tatínek 6-ti měs. Karolínky 
  • 

Re: Jak často? 

(5.6.2000 12:42:08)
Naše Karolínka, stále pouze kojená maminkou, má osobní rekord 10 dní. Ale potom!!! To stálo za zapsání do Guinessovy knihy rekordů. Náš pan doktor nás ubezpečoval, že normální nebo chcete-li maximální hranice bet zásahů je 14 dní, ale kamarádčin chlapeček jednou vydržel i 18 dní!!!
Takže - nebát se a hlavu vzhůru, ať rozste ve zdraví jako z vody, tedy pardon - z mlíčka.
 Mirka (28), holčička 4.měsíce. 
  • 

Re: Re: Jak často? 

(6.6.2000 23:15:31)
Díky všem za uklidnění. Náš vrchní velitel tchořů mi předvedl po šesti dnech co se do takového miminka vejde. Teď tady spokojeně spinká a já příště nebudu bláznit. Jsem zvědavá jestli se nám ozve nějaký rekordman, který překoná těch zmiňovaných 18. dní.
Ještě jednou díky.
Mirka
 Dáša, 3 děti 
  • 

Re: Jak často? 

(6.6.2000 10:47:44)
Já mám úplně jiný problém. Můj 5-ti měsíční syn(plně kojený)má stolici 4krát denně. Přitom roste a přibývá. Asi je každé dítě jiné.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.