| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Pro těhulky z Brna a okolí

 Celkem 1 názorů.
 Markéta, 25, 21. týden 
  • 

Pro těhulky z Brna a okolí 

(26.5.2000 8:29:22)
Ahojte nastávající maminky!

Chci se s vámi podělit o svoji zkušenost s gynekologickou ambulancí na Polní. Včera jsem tam byla celkem potřetí na ultrazvuku. Poprvé jsem bez řečí vydržela čekat 3/4 hodiny (nedivila jsem se). Podruhé (kontrolní UZ kvůli níže položené placentě) se mnou byl manžel. Když se pan doktor nedostavil půl hodiny po začátku ordinační doby, vyhecoval mě manžel k tomu, abych se šla zeptat, co se děje a jestli máme i nadále čekat jako ovce. Pan doktor záhy přišel, slušně se (sám od sebe) omluvil a sestřička nás velmi ochotně (taky sama od sebe) zavolala do ordinace hned jako první (takže se omlouvám těm, které jsme předběhli). Včera jiný pan doktor přišel opět s půlhodinovým spožděním bez omluvy. Bylo to tentokrát ve 3 odpoledne a myslela jsem si, že už skutečně objednávali na konkrétní hodinu jenom minimum těhulek, aby to šlo rychle. Samozřejmě, že občas něco trvalo dýl, některá maminka se musela vracet do ordinace po procházce (aby se miminko pohlo a bylo něco vidět)... Prostě čekali jsme tentokrát "pouze" hodinu a čtvrt. Když jsem se sestřičky (ochotné - a to myslím vážně) zeptala, jestli by s tím nešlo něco udělat, tak mi řekla, že ne a že se máme smířit s tím, že: "Polní = čekání".
Tak nevím, jestli takhle přistupují i k rodícím maminkám, tak bych asi měla tak trošku obavy, že hodinka sem - hodinka tam a mamča odrodí někde na chodbě.
Tak si to nějak přeberte. Já to s nimi ještě zkusím na příštím ultrazvuku, ale kam půjdu rodit, to si ještě dobře rozmyslím (spíš už jsem se předběžně rozhodla pro Bohunice).
Mějte se krásně a přeji vám jenom ty nejlepší zkušenosti s lékaři a ostatními a šťastná miminka (i tatínky ;-)) )!
Markéta

PS: Popsanou zkušenost víceméně pozitivně přehlušilo to, když jsem si doma mohla pustit z videa 3 min. záznam z ultrazvuku - za 40,- Kč! Na fotečku pan doktor zapomněl, ale to nevadí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.