| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Vyběr lékaře

 Celkem 3 názorů.
 Marcela, 4.týden 
  • 

Vyběr lékaře 

(22.5.2000 10:14:34)
Zdravím čtenářky
Před nedávnem jsem se dozvěděla, že jsem těhotná. Bydlím od září loňského roku na Praze 9 a svého gynekologa mám ve Zlíně, odkud pocházím. Předpokládám, že si budu muset časem najít lékaře a nějakou péči v Praze. Vůbec to tu neznám a nevím na koho se obrátit.
Poradí mi někdo dobrý kontakt na lékaře a poradnu?
Díky
 Jitka, 18 týden 
  • 

Re: Vyběr lékaře 

(22.5.2000 13:10:49)
Milá Marcelo,
také nejsem původně z Prahy a sháněla jsem zde lékaře. Nyní jsem, na základě doporučení, od února již u třetího (během 5-ti let). S tímto posledním lékařem jsem však plně spokojena. Je to soukromá ordinace nedaleko I.P.Pavlova ( stanice metra C ), kde jsou od 9,00 do 22,00 ( skutečně takto dlouho ). Střídají se tam dva lékaři ( muži ) a 3 sestřičky. Nejenom, že jsou velmi milí, ale člověk si tam ani nepřipadá jak u lékaře - civilní oblečení, nápoje, možnost osprchování. Lékař má v ordinaci ultrazvuk ( což především ocením teď když čekám mimčo a můžu ho tak při každé kontrole vidět ). Není to samozřejmě zadarmo - 300,- za prohlídku. Ale pokud srovnám tuto ordinace s mým předchozím lékařem, který byl sice ve své době kapacita, ale ordinoval od 7,00 do 15,00 s polední přestávkou v odporné poliklinice na Praze 5. Po prohlídce házel veškeré " nástroje" do zeleného kýble a měla jsem pocit, že víc jak recept na antikoncenpci od něj očekávat nemohu. Jejich plusem však bylo, že jsem se nemusela objednávat, ale v současné době, kdy mám prohlídky stejně pravidelně mi to vůbec nevadí.
Pokud by si měla zájem o telefon na ordinaci, kterou v současné době navštěvuji, ráda Ti jej předám.
 Marcela 
  • 

Re: Re: Vyběr lékaře 

(22.5.2000 14:47:13)
Milá Jitko,
Děkuji za odpověď. Zájem o kontakt na lékaře mám. To místo, které jsi popsala je pro mě sice v tuto chvíli daleko (bydlím u Černého mostu - metro B), ale možná se budeme stěhovat - ještě přesně nevím kam.
Ještě jednou díky
Marcela

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.