| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přemlouvání miminka

 Celkem 1 názorů.
 Máša, syn 11 měsíců 
  • 

Přemlouvání miminka 

(17.5.2000 22:09:47)
Ahoj Káčo, čtu Tvoje řádky pravidelně, několikrát jsem měla chuť napsat a povzbudit Tě, ale nějak z toho vždycky sešlo. Dnes jsem si ale přečetla, jak s manželem přemlouváte miminko, aby se narodilo o něco dříve a vzpomněla jsem si na sebe, jak jsem skoro před rokem ležela na oddělení rizikového těhotenství a ve 34. týdnu se snažila svoje miminko přemluvit, aby tam ještě chvilku zůstalo. Povedlo se mi ho přemlouvat jen 4 dny, takže to nebyl ani ten 35. týden, ale náš David se narodil jenom menší(45 cm a 2,5 kg) a jinak v pořádku. Sice mi ho jenom ukázali a odnesli na JIP, ale zase jsem měla pocit, že je o něj dobře postaráno. Dnes má už 10 kg a i jinak to vypadá, že jeho předčasné narození nebude mít vliv na další vývoj.
Proč tedy vlastně píšu, moc Vám oběma přeju, aby to dopadlo podle Vašich přání a tužeb, aneb jak říká moje gynekoložka - všechno je otázka psychiky.
Máša
P.S Ke jménům - můj muž vybral(věděli jsme, že to bude kluk) jméno Ibn Knut a prosadil ho do porodopisu. Když mě přijímali na rizikovku, sestřička se na mě útrpně podívala a řekla:" To asi nebude váš nápad, co?" Domluvily jsme se, že ne a změnily jméno na mnohem přijatelnějšího Davida. Manžel nebyl proti a miminku od narození říká tímto hezkým jménem, i když v jeho prenatálním období ho neoslovil jinak než Ibňoušku:
Hodně štěstí!!!:-)

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.