| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pribirani na vaze

 Celkem 3 názorů.
 Darja, 19 týden 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pribirani na vaze 

(16.5.2000 11:21:37)
Jsem už úplně zblbnutá. U odpovědi Jitce jsem si ubrala dva týdny těhotenství. Mám skvělou zprávičku. Mimi na sebe začalo vehementně upozorňovat. Dneska ráno už to na bříšku cítil i manžel a hned prohlásil, že mu budeme číst pohádky na dobrou noc. Cítím mimíska i při chůzi a je to docela legrační. Někdy mě to nutí začít se smát a lidi na ulici na mě koukají, jako na cvoka. Zítra jdu na ultrazvuk, možná se dozvim, co máme. Jestli ano, tak se určitě podělím.
 Petra Š., 24. týden 
  • 

Darje 

(16.5.2000 11:58:16)
Gratuluji k čilosti mimiho.
A přeji hodně zdaru na UZ - to naše totiž na nás nožičky roztáhnout zarputile odmítá...
Ale jinak je taky strašně "akční" a i já dostávám z´áchvaty smíchu - zejména při večerní "exhibici". To si lehnu na záda a koukám si na bříško.Chce to trochu trpělivosti - ale až uvidíš co se tam děje, tak se teprve budeš smát....;-))

Hezký den a hezké kopáníčko

Petra
 Darja 19 týden 
  • 

Re: Darje 

(16.5.2000 13:55:48)
Milá Petro, díky za blahopřání a věřím, že si také výborně užíváš se svým čilým broučkem. Je neuvěřitelné, jak progresivní je ten vývoj. Ještě minulý týden jsem jej cítila a to jenom v klidu a dnes už ho cítím skoro pořád i při chůzi a v sedě. Noční exhibice jsou vyjímečně zábavné a dneska, když jsem se ráno protáhla a trochu to tam mimísovi napla, reagoval opravdu neuvěřitelně živě. To jsem ho vlastně poprvé cítila i rukou. Já ti taky přeji zdárný růst mimíska a moc a moc štěstí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.