| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

prazdniny v Praze

 Celkem 4 názorů.
 Marie Nova,dve deti -8,10let 
  • 

prazdniny v Praze 

(2.5.2000 11:26:26)
Vypadá to, že letos podstatnou cast prazdnin budeme muset stravit v Praze.Poradi mi nekdo zajimave aktivity,kluby,apod.pro deti,ktere take neodjizdeji? Jak zabavite deti o prazdninach Vy?Babicky na hlidani bohuzel nemame.
 Kateřina, 1 dcera + brzy další 
  • 

Re: prazdniny v Praze 

(3.5.2000 15:51:51)
Určitě bude v létě horko, takže bych doporučila, co jsem již vyzkoušela v minulosti sama
1/ plavecký bazén Slavie - jsou tam 3 bazény (1 pro mimina), trávník, nebo dlaždice na opalování - jedná se o celkem čisté prostředí
2/ vodní nádrž Hostivař - písčitá pláž + trávník + "přírodní" koupání - jinak v celém (dalo by se říci zalesněném) hostivařském areálu se dají strávit i dny, kdy nebude počasí na koupání.
Proč však neposlat také děti na tábor?
Přeju hezké prázdniny.
 Stáňa(39)+Ondra(6) 
  • 

Re: prazdniny v Praze 

(4.5.2000 12:17:35)
Pokud vím tak nějaké akce pro děti o prázdninách pořádají kulturní domy a domy dětí a mládeže. Konkrétně mám dojem, že loni u nás na Jižním Městě pořádal KD Klubka týden s malováním a týden s tenisem. Nevím, jakou úroveň mají konkrétně tyto akce, ale my jsme do Klubka chodili před časem s Ondrou cvičit, na výtvarku a do "Klubíčka" a byli jsme vždycky spokojení.
 Arnošt (3 + 0,5) 
  • 

Re: prazdniny v Praze 

(22.5.2000 20:44:57)
Vím, že to není zcela in ale chtěl bych velmi doporučit plavecký bazén v Neratovicích (cca 30-45 minut busem nebo vlakem z Prahy). V So mají až od 12.00 hod. Mají tam úžasný krytý tobogán + normální krytý bazén + výřivku pro relaxaci rodičů + pěkný krytý bazének pro děti s "domečkem" a se skluzavkou. Za hodinu dospělí 30 Kč, děti 20 Kč. Není tam moc narváno.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.