| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

autosedačka v předu auta

 Celkem 5 názorů.
 LENKA , syn 2,5 roku, holčička 9 měsíců 
  • 

autosedačka v předu auta 

(11.4.2000 22:01:45)
Je mi záhadou, zda je možno posadit malé dítě, které je upoutáno v autosedačce na přední sedadlo v autě. Když jsem se na to ptala na dopravním inspektorátu, bylo mi řečeno, že to vyhláška nedovoluje, zdá se mi to dost divné. Ten kdo s dětmi jezdí v autě sám ví, čeho všeho jsou i v autosedačce schopné, a otáčejte se v hustém silničním provozu a peskujte své děti. Vždyď je to nebezpečnější než celé přípoutání dítěte i s autosedačkou na předním sedadle. Co stím ???
Díky za dobrou radu kažému kdo se ozve.

Ahoj Lenka
 Ivo Hlaváček, 4 a 1 rok - holky 
  • 

Re: autosedačka v předu auta 

(13.4.2000 9:47:13)
Dobrý den,
na předním sedadle to opravdu zatím není povoleno, ale viděl jsem dost dětí takhle vozit. Já jsem to vyřešil tak, že jsem vozil vzadu a na přední sklo dolů jsem si přidělal druhé zpětné zrcátko a nasměroval na sedačku. Bohužel i toto je proti předpisům (ve výhledu nesmí nic překážet).

Nashledanou
 Míra, řidič Warťase začátečník 
  • 

Re: Re: autosedačka v předu auta 

(13.4.2000 17:45:02)
My jsme to řešili tak, že jsme si koupili panoramatické zrcátko (stálo asi 100 Kč), které se dá přetáhnout za gumičky po obou stranách přes obvyklé zpětné zrcátko. Martin sedí vzadu a my máme v jednom zrcátku přehled jak o autech za námi tak i o něm v autosedačce na zadním sedadle.

Ahoj a šťastnou cestu !
 Šárka 
  • 

Re: autosedačka v předu auta 

(14.4.2000 21:30:08)
Já jsem prostě prcka vozila na předním sedadle zády ke směru jízdy. Jezdily tak i všechny mé kamarádky - většinou jsou prý policajti tolerantní. Mě nikdy nezastavili, ale i kdyby, tak bych se asi hádala. Měli jsme sedačku, která by měla být přidělaná v protisměru a připadá mi nesmyslné,aby seděl vzadu a ještě zády ke mně - mimina by navíc vůbec neměla jezdit po směru jízdy. Takže to chce sedačku dopředu a štěstí na policajty.
 Štěpánka, Filip 5 měsíců 
  • 

Re: autosedačka v předu auta 

(14.4.2000 21:30:31)
Lenko,
já Filipa vozím vedle sebe, mám Felicii, která nemá airbag.Sedí v autosedačce (0-9kg)protisměru jízdy. Až koupíme další sedačku tak za dva měsíce, Filip bude sedět po směru jízdy vzadu a dám na radu Míry a koupím to zrcátko, nicméně si to stejně nedokážu představit, asi budu pořád zastavovat a brzdit dopravu, až uvidíte poletovat bláznivou maminu kolem auta uprostřed nejvěší špičky ...tak to budu nejspíš já.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.