| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

autosedačka v předu auta

 Celkem 5 názorů.
 LENKA , syn 2,5 roku, holčička 9 měsíců 
  • 

autosedačka v předu auta 

(11.4.2000 22:01:45)
Je mi záhadou, zda je možno posadit malé dítě, které je upoutáno v autosedačce na přední sedadlo v autě. Když jsem se na to ptala na dopravním inspektorátu, bylo mi řečeno, že to vyhláška nedovoluje, zdá se mi to dost divné. Ten kdo s dětmi jezdí v autě sám ví, čeho všeho jsou i v autosedačce schopné, a otáčejte se v hustém silničním provozu a peskujte své děti. Vždyď je to nebezpečnější než celé přípoutání dítěte i s autosedačkou na předním sedadle. Co stím ???
Díky za dobrou radu kažému kdo se ozve.

Ahoj Lenka
 Ivo Hlaváček, 4 a 1 rok - holky 
  • 

Re: autosedačka v předu auta 

(13.4.2000 9:47:13)
Dobrý den,
na předním sedadle to opravdu zatím není povoleno, ale viděl jsem dost dětí takhle vozit. Já jsem to vyřešil tak, že jsem vozil vzadu a na přední sklo dolů jsem si přidělal druhé zpětné zrcátko a nasměroval na sedačku. Bohužel i toto je proti předpisům (ve výhledu nesmí nic překážet).

Nashledanou
 Míra, řidič Warťase začátečník 
  • 

Re: Re: autosedačka v předu auta 

(13.4.2000 17:45:02)
My jsme to řešili tak, že jsme si koupili panoramatické zrcátko (stálo asi 100 Kč), které se dá přetáhnout za gumičky po obou stranách přes obvyklé zpětné zrcátko. Martin sedí vzadu a my máme v jednom zrcátku přehled jak o autech za námi tak i o něm v autosedačce na zadním sedadle.

Ahoj a šťastnou cestu !
 Šárka 
  • 

Re: autosedačka v předu auta 

(14.4.2000 21:30:08)
Já jsem prostě prcka vozila na předním sedadle zády ke směru jízdy. Jezdily tak i všechny mé kamarádky - většinou jsou prý policajti tolerantní. Mě nikdy nezastavili, ale i kdyby, tak bych se asi hádala. Měli jsme sedačku, která by měla být přidělaná v protisměru a připadá mi nesmyslné,aby seděl vzadu a ještě zády ke mně - mimina by navíc vůbec neměla jezdit po směru jízdy. Takže to chce sedačku dopředu a štěstí na policajty.
 Štěpánka, Filip 5 měsíců 
  • 

Re: autosedačka v předu auta 

(14.4.2000 21:30:31)
Lenko,
já Filipa vozím vedle sebe, mám Felicii, která nemá airbag.Sedí v autosedačce (0-9kg)protisměru jízdy. Až koupíme další sedačku tak za dva měsíce, Filip bude sedět po směru jízdy vzadu a dám na radu Míry a koupím to zrcátko, nicméně si to stejně nedokážu představit, asi budu pořád zastavovat a brzdit dopravu, až uvidíte poletovat bláznivou maminu kolem auta uprostřed nejvěší špičky ...tak to budu nejspíš já.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.