| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Re: reakce na předchozí články.

 Celkem 1 názorů.
 Radka, jeden syn, brzy další miminko 
  • 

Re: reakce na předchozí články. 

(7.4.2000 22:08:46)
Milá paní Hano,
to, že bezmezně věříte lékařům a zcela se jim odevzdáte, je jen a jen vaše věc. Ale označit někoho za hysterku jen proto, že to odmítá udělat a chce ke svému porodu přistoupit aktivně, je od vás podle mého nefér. Nevím, kdo vám toho tolik vysvětloval o klystýru (lékař?), o němž se zeširoka rozepisujete, ale vězte, že vaše argumenty jsou hodně jednostranné a zavádějící. Jiné vysvětlení už tady v diskusi zaznělo, takže ho nebudu opakovat.
Váš argument, že lékař má, pokud jde o porod, pravdu už proto, že vše šest let studoval, mě dost nazvedl. Copak celých šest let studuje porodnictví? Mimochodem, znám jednoho lékaře, který se zajímá o přirozený porod a ten přiznává, že se mnohému naučil teprve teď. Jinými slovy, že to co se naučil dříve, třeba na fakultě, byly do jisté míry nesmysly či věci dávno překonané. Nevím, proč bych měla odcházet někam do porodnice s tím, že porod je holt hrůza a že to musím vydržet, stejně jako to vydržely generace žen přede mnou. Vždyť to tak přece být nemusí. A ještě co se týče lékaře u porodu - pokud tam je, tak u fyziologického nekomplikovaného porodu vlastně supluje práci porodní asistentky, která takový porod dokáže odvést sama, respektive dokáže dát ženě možnost, aby sama porodila svoje dítě.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.