| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Jak funguje kombinace pes a dítě?

 Celkem 3 názorů.
 Sylvie Ševčíková, čekám první dítě 
  • 

Jak funguje kombinace pes a dítě? 

(27.8.1999 22:29:49)
Čekám dítě a řeším otázku, zda je možné mít psa a malé dítě v jednom bytě 1+1.Mám 2-letou fenku, kříženec, k ostatním dětem velmi milá, ovšem není vychovaná tak, aby poslouchala naslovo.Neumím si predstavit, jak to může fungovat, jak po stránce zdravotní, organizační, tak hygienické.Máte někdo, prosím, tuhle zkušenost? Děkuji
 MIRKA, dvouletý syn a pětiletá fena jezevčíka 
  • 

Re: Jak funguje kombinace pes a dítě? 

(30.8.1999 9:38:47)
Z narození syna naše tehdy tříletá fena trpasličího jezevčíka Jessica, nadšená nebyla, neboť už nebyla středem pozornosti, ale zároveň jsme neměli s ní žádné problémy.Vozila se v košíku pod kočárkem,což se jí ohromě líbilo a já se nemusela bát nechat kočárek před obchodem,protože Jessica ho hlídala a dala nám hned vědět štěkáním, že se někdo ke kočárku přiblížil. Nevím ani o nějakém problému ze svého okolí, kde byl nejdříve pejsek a potom miminko. Ze zdravotního hlediska si myslím, taky mít strach nemusíte, jestliže chodíte na pravidelné očkování, odčervujete a máte přehled co váš pejsek žere.
S miminkem budete jistě chodit na procházky, což se pejskovi bude taky moc líbit, tak kde by měl být problém? Dejte pejskovi miminko očichat a nedělejte z miminka pro pejska "zakázané území" , aby ho mohl příjmout do své "smečky" a uvidíte, že vše bude v pohodě...S pozdravem Mirka
 Lída Drábková, 7 měsíční syn 
  • 

Re: Jak funguje kombinace pes a dítě? 

(24.2.2000 22:32:20)
My samy máme jeden pokoj a pětiletého psa Kubu, křížence pudla.Zpočátku byl naše náhradní dítě, a tak jsme měli strach co bude říkat na mimino. Musím podotknout, že je děsně umazlený a žárlivý. První týdny nechápal, proč se sním nemazlím tak jako s tím uřvaným mrnětem. Mysleli si, že když kojím, tak si se synem, hraju. A co se týče hygieny: Kubu pravidelně odčervujeme, spí s námi v pokoji, a poslední dny se se synem potkává na zemi, protože Tomík začíná lézt. Neubližuje mu, očichá ho, sem tam mu olízne ruku, kterou ho Tom táhá anebo hladí. Máme ještě velkého psa fenku Ritu německou ovčandu. Přijde ke kočárku očuchá a sedne si k němu, aby ho hlídala.
Hm, to je asi tak vše.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.