| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Je vhodný pes k dítěti?

 Celkem 2 názorů.
 Sylvie Ševčíková, čekam první dítě 
  • 

Je vhodný pes k dítěti? 

(27.8.1999 22:24:28)
Máme 2-letou fenku, kříženec.
Je velmi hodná k ostatním dětem, ale vychovaná natolik, aby poslouchala na slovo.Můžete mi někdo poradit, jestli máte zkušenost se společnou domácností pes a dítě? I po hygienické a zdravotní stránce.Děkuji
 Lenka, pětiměsíční dcerka 
  • 

Re: Je vhodný pes k dítěti? 

(5.3.2000 20:10:58)
Milá Sylvie,
řešila jsem podobný problém. Máme sice již šestiletého pejska, ale je velmi hravý a s posloucháním také nemá žádné zkušenosti. Žije s námi ve stejném pokoji spíše posteli. Po příchodu z porodnice byl velmi rozrušený, i tím že mě dlouho neviděl. Dali jsme mu naší Kačenku očichat a opatrně olízat. Byl s ní doma asi dvě hodiny a neustále o ní jevil zájem. Kamkoliv jsem s ní šla, skákal na mě, čuchal k postýlce. Manžel s ním odešel na chvíli ven, po příchodu byl již klidnější. Po třech dnech ji už bral jako součást naší rodiny.Samozřejmě žárlil při příchodu návštěvy a dožadoval se pozornosti, ale to by dělal i starší sourozenec. Nyní žijí vedle sebe spokojeně, s tím že si ji občas olízne, dokonce si s ní chce i hrát. Přeji, aby se Vaší fence děťátko líbilo a zažili spolu spoustu hezkých okamžiků.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.