| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Bulka

 Celkem 4 názorů.
 Pavla, 2 kluci 
  • 

Bulka 

(3.7.2001 21:26:24)
Je mi 30, mám dvě malý děti a v pátek jsem si v prsu nahmátla asi 2cm bulku. Bydlíme v okr. městě, kde je jen jeden ultrazvuk a ani ostatní vybavení není nic moc, takže jsem využila manželových kontaktů ve fakultní nemocnici a obrátila jsem se rovnou tam. Byla jsem jak na ultrazvuku, tak i na mamografu.Výsledek - zřejmě část žlázy / před 2 měsíci jsem po 2 letech konečně přestala kojit / a nemá se s tím nic dělat, jedině kdyby došlo k nějakým změnám. Dnes jsem navštívila svoji obvodní lékařku, abych jí předala výsledky a požádala ji o krevní obraz / vždycky jsem trpěla anémií a posl. mi dělali v r. 99/. Byla jsem velmi překvapená přístupem lékařky. Vyloženě mě sjela za to , že jsem obešla " standartní postup " a výsledky z fakultní nemocnice prý pro ni nejsou směrodatné. Na základě pohmatu mi řekla, že je to fibrom a měl by se vyoperovat. Poslala mě znovu na ultrazvuk, ale mají do 12.7. dovolenou. Mamograf má poruchu a neví se , kdy pojede.Pro mě z toho vyplývá, že kdybych se spolehla na místní možnosti, nevěděla bych nic min. měsíc.
Jsem totálně zmatená. Myslela jsem si, že když se něco takového objeví, je třeba jednat rychle, ale v našem městě to asi neplatí. Anebo chce pí doktorka přihrát body svým kamarádům doktorům ? Nevím co teď mám dělat, komu mám věřit, je operace nutná nebo ne ?
Moc Vás prosím, napište mi svoje zkušenosti s tímto problémem . Díky.Pavla
 Marcela 
  • 

Re: Bulka 

(4.7.2001 7:45:27)
Podle toho co jsi napsala, by pro mě bylo hlavním řešením změna lékaře. Vaše doktorka ví, jaká je u vás situace a neměla by se divit, že jsi chtěla vědět všechno co nejdřív.
A asi bych se spoléhala na výsledky z Prahy, než na odhad nerudného lékaře, který má takových případů jistě denně plnou ordinaci...
 Šárka 
  • 

Re: Bulka 

(4.7.2001 10:47:29)
Pavlo,
co kdybys ukazala vysledky z fakultni nemocnice svemu gynekologovi a poradila se s nim? Prece jen je to pro nej blizsi parketa nez pro obvodni lekarku (zejmena kdyz te jde hlavne o standardni postup a nikoli o klid pacienta!).
Mej se hezky.
 Dana, dvojčata 
  • 

Re: Bulka 

(4.7.2001 11:58:12)
Ahoj Pavlo,
jsem na tom úplně stejně. 30 let, dvě malé děti, zvláštní „bulka“. Tak jsem zavolala svému gynekologovi, objednal mne, vyšetřil a tvrdí, že je to v pořádku. Někdy mám takové bolesti, že se na tom prsu nedá ležet. I tak mne dost uklidnil. Pro jistotu mne posílá na UTZ prsu, ale to už prý jen formalita. Tady někdo navrhoval, abys zašla ke gynekologovi, pravda je, že hned po mém dotazu, kam s tím, mne pozval k sobě, že prý je v tomhle případě nejpovolanější osoba. Zkus proto raději gynekologa a na nějakou uraženou pýchu paní doktorky se vykašli, tady jde o Tvé zdraví a asi není moc dobré si zahrávat.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.