| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Dovolená s ročním prckem???

 Celkem 4 názorů.
 Adéla, syn 10 měs. 
  • 

Dovolená s ročním prckem??? 

(29.6.2001 18:57:57)
Maminky,
poraďte! Rádi bychom vyrazili s ročním kloučkem na dovolenou k moři (letecky), ale nejsme schopni zhodnotit, jak bude prcek reagovat. Má někdo z vás zkušenosti s tím, jak rychle se děti aklimatizují, jestli se nenudí 1O dní na pláži apod.?? Přece jenom to není nejlevnější záležitost...Anebo je lepší v tomhle věku s dětmi moc daleko nevyrážet?
Díky za radu!
 pavla 2 děti 
  • 

Re: Dovolená s ročním prckem??? 

(29.6.2001 19:56:29)
Ahoj

My jsme v únoru absolvovali 20 denní dovolenou v Africe ( ostrov Djerba) a malýmu bylo 10 měsíců.
Zvládal to úplně v pohodě, jak cestu letadlem( asi 3 hodiny) tak aklimatizaci při cestě tam i zpět. I když nás strašili , že to děti odmarodí tak se tak nestalo. V letadle se dost času strávilo jídlem a to mají obě děti rádi a je dobrý vzít nějakou novou hračku a v případě krize ji vybalit.

krásnou dovolenou, jela bych hned znovu :o)

Pavla
 Marie, Kristýnka 9 1/2 měsíce 
  • 

Re: Re: Dovolená s ročním prckem??? 

(2.7.2001 23:03:10)
Ahoj, Pavlo.
My se chystáme na dovču s malou sice až příští rok a chtěli bychom taky do Tunisu na Djerbu. Mohla bys mi, prosím, napsat, jak jste to dělali s jídlem pro děti, jestli jste s sebou vezli alespoň vodu a nějaké výživy (voda je tam prý pro středoevropany jinak stravitelná než pro místní, odtud prý střevní problémy, na které si ÚDAJNĚ stěžuje kdekdo). Případně pokud máš typ přímo na cestovku, hotel nebo jiné, jistě zajímavé, informace, budu za ně moc vděčná.
Zdravím a děkuji.
Marie
 Dana , Lucka (skoro 2 r.) 
  • 

Re: Dovolená s ročním prckem??? 

(2.7.2001 1:41:08)
Ahoj,
my jsme se právě z dovolené vrátili, v hotelu s námi bydlela rodina s 11-měsíční holčičkou a ta se zdála být moc spokojená.
Na pláži s prckem celý den být nemůžete, mezi 11.00-15.00 hod. je třeba zalézt, jinak se vám přehřeje (opaluje to i pod slunečníkem). Možná by bylo lepší odložit odjezd na září, to už tam nebude takové horko.
Doporučuji sjednat si dobré pojištění pro případ, že byste k dítěti museli volat doktora (hlavně si zjistit výši spoluúčasti, u Allianz je to skoro 1000 Kč!). O tom co přibalit do lékarničky je dobré se poradit s Vaším pediatrem.
Hezky si to užijte!!!
DANA

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.