| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Lego DOUPLO

 Celkem 3 názorů.
 Petr M. Olomouc, syn 22 měs. 
  • 

Lego DOUPLO 

(15.3.2000 12:52:37)
Údajně v Praze existuje Lego bazar. Nevíte o tom někdo něco?
Rádi bychom synovi (22 měs.) koupili nějaké hračky z řady DUPLO, máte někdo nějaké zkušenosti? Prodavačky nás od toho odrazují prý je lepší rovnou koupit LEGO.
Díky P.M. Olomouc
 Iva Schmittová, 2 děti - 3 roky a 1 měsíc 
  • 

Re: Lego DOUPLO 

(15.3.2000 19:39:52)
prodejna Klimtel, Dělnická 2, Praha 7, tel. 805147. Moc toho v Bazaru ale neměli, zkuste to. Když si u nich něco koupíte, máte potom na ostatní věci 10% slevu.
 Radka, syn, dva a čtvrt roku 
  • 

Re: Lego DOUPLO 

(17.3.2000 20:26:06)
Pokud vám mohu radit, rozhodně synovi kupte něco z řady DUPLO, protože s opravdickým LEGEM si podle mého ještě neporadí. Kostky jsou pro ne ještě úplně obratné ruce batolat moc malé a také jdou třeba hůře od sebe. Viděla jsem, když si syn u někoho chtěl hrát s LEGEM /Basic atd./, jak byl mrzutý, že mu to nejde. Kdežto z DUPLA staví rád. Nevýhodou DUPLA je trochu fakt, že v jednotlivých sadách je vždycky jen málo kostek na stavení a přitom ty jsou pro tenhle věk asi nejlepší, proto bych doporučovala se zaměřit především na sehnání dostatečného množství kostek DUPLO. Ty, bagr a vagónek z LEGO DUPLO měly největší úspěch.
Co takhle ANNONCE? Zkuste dát inzerát, že koupíte DUPLO, i neúplné sady, mě se takhle někdo ozval, ale i tak bývá cena poměrně vysoká, většinou vyšší, než polovina původní ceny. Ale ono se žádné lego naštěstí moc neničí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.