| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Lego DOUPLO

 Celkem 3 názorů.
 Petr M. Olomouc, syn 22 měs. 
  • 

Lego DOUPLO 

(15.3.2000 12:52:37)
Údajně v Praze existuje Lego bazar. Nevíte o tom někdo něco?
Rádi bychom synovi (22 měs.) koupili nějaké hračky z řady DUPLO, máte někdo nějaké zkušenosti? Prodavačky nás od toho odrazují prý je lepší rovnou koupit LEGO.
Díky P.M. Olomouc
 Iva Schmittová, 2 děti - 3 roky a 1 měsíc 
  • 

Re: Lego DOUPLO 

(15.3.2000 19:39:52)
prodejna Klimtel, Dělnická 2, Praha 7, tel. 805147. Moc toho v Bazaru ale neměli, zkuste to. Když si u nich něco koupíte, máte potom na ostatní věci 10% slevu.
 Radka, syn, dva a čtvrt roku 
  • 

Re: Lego DOUPLO 

(17.3.2000 20:26:06)
Pokud vám mohu radit, rozhodně synovi kupte něco z řady DUPLO, protože s opravdickým LEGEM si podle mého ještě neporadí. Kostky jsou pro ne ještě úplně obratné ruce batolat moc malé a také jdou třeba hůře od sebe. Viděla jsem, když si syn u někoho chtěl hrát s LEGEM /Basic atd./, jak byl mrzutý, že mu to nejde. Kdežto z DUPLA staví rád. Nevýhodou DUPLA je trochu fakt, že v jednotlivých sadách je vždycky jen málo kostek na stavení a přitom ty jsou pro tenhle věk asi nejlepší, proto bych doporučovala se zaměřit především na sehnání dostatečného množství kostek DUPLO. Ty, bagr a vagónek z LEGO DUPLO měly největší úspěch.
Co takhle ANNONCE? Zkuste dát inzerát, že koupíte DUPLO, i neúplné sady, mě se takhle někdo ozval, ale i tak bývá cena poměrně vysoká, většinou vyšší, než polovina původní ceny. Ale ono se žádné lego naštěstí moc neničí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.