| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Potenciální zloděj

 Celkem 2 názorů.
 Mirka 
  • 

Potenciální zloděj 

(31.5.2001 17:34:43)
Učím na obchodní škole, takže se u nás občas vyskytne přestupek, za který se okamžitě vylučuje - krádež v obchodě. No a teď mi přišli sousedi, že jejich dcera, která má potíže s drobnými krádežemi ve škole, na táboře i jinde, nastupuje k nám na školu...Co s tím? Manžel radí počkat, kolegyně radí ohlásit řediteli, já zatím nevím - připadá mi špatné to dopředu roztrubovat, ale dost se bojím - když bude průšvih, všichni budou vědět, že jsem k tomu mlčela, navíc určitě příjdou rodiče s prosbou o "tlačenku".Jaký na to máte názor?
 Jarka, dvě dcery 
  • 

Re: Potenciální zloděj 

(1.6.2001 13:13:51)
Ahoj Mirko, nevím, tu rodinu ani tu dívku neznám. Ale asi bych to dopředu neohlašovala. Dala bych jí šanci začít jinde a líp. Bez škraloupů. Pokud si tu šanci pokazí a bude v krádežích pokračovat, holt si za to musí nést následky. A rodiče i s tlačenkou bych případně slušně poslala pryč. A s tím, že bys mohla být osočena, že jsi to věděla a nic neřekla si nedělej starosti. Co by se stalo, kdbys to teď řekla? Ta dívka by nebyla přijata? Bylo by jí oznámeno, že z jakého? důvodu najednou nemůže na tuto školu nastoupit? To asi ne. Ale možná bych si promluvila s jejími rodiči i s ní. Oni to vědí, že jim dcera krade? Pokud ano, tak bych je upozornila, co hrozí v případě, že v tom děvče bude pokračovat a že pokud bude kvůli tomu vyloučena, nebude v tvé moci jí na škole udržet. Ať si holka včas rozmyslí, než začne něco vyvádět - jinak si následky bude přičítat jenom sama sobě. Tak ať to zdárně vyřešíš, měj se hezky.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.