| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Sex? To znám, ale stejně mám problém...

 Celkem 43 názorů.
 jana 
  • 

Sex? To znám, ale stejně mám problém... 

(18.5.2001 8:34:20)
Ahoj,
ráda bych se tady u vás také "vyplakala". Můj manžel hodně pracuje - už jsem přemýšlela, že se asi budu muset přihlásit do vašeho klubu :), ale v poslední době se náš manželský život trochu lepší. Problém je, že i nynější frekvence (cca 1x za týden) mi přináší problémy. Milování se mi líbí, mám u toho příjemné pocity - ale ráda bych i nějaký orgasmus. Možná teď vypadám hloupě - nepotřebuji orgasmus při každém milování, ale už je to moc dlouho co jsem něco takového zažila naposled. Teď mám pocit, že od každého sexu už ani nečekám nic jiného. Přitom dřív to bývalo jiné, manžel se vždycky snažil mě uspokojit.
Problém je v tom, že já mu nijak nedokážu dát najevo, v čem je problém. Jen se to ve mě hromadí. Dneska už jsem se i rozbrečela. Velké očekávání a pak vidím že zase nic. Manžel vidí, že nejsem spokojená, že mi něco vadí, ale neví co - myslí si že nějak selhal, ale neví nic přesně. Já vím, že z mých očí to nevyčte, ale vůbec nejsem schopná o něčem takovém mluvit. Když mu řeknu co potřebuju, věřím, že by byl ochotný mi vyhovět, ale já pak budu mít pocit, že je to z mé strany vynucené a nebudu moci něco takového přijmout.
Asi jsem hloupá, já vím.
 Majka, 39 let,dvě děti 
  • 

Re: Sex? To znám, ale stejně mám problém... 

(18.5.2001 9:50:18)
Ahoj Jani, nejsi hloupá, to si neříkej. Jsi jenom trochu ostýchavější a já tě chápu. V dětství mi byla poskytnuta poritánská výchova ve stylu. No, dělá se to, ale v podstatě je to fuj, chtějí to hlavně chlapi a žena to nepotřebuje. Jenom tomu chlapovi vyhoví. Ty, které to chtějí jsou lehké ženské nebo prostitutky, protože slušná žena na něco takového ani nemyslí. Prostě to bere jako povinnost. Jelikož jsem vyrůstala v době, kdy i naše vzkvétající socialistická společnost toto téma jaksi tabuizovala, vyrostla ze mne v tomto směru naprosto dokonalá puťka. O panenství jsem přišla v devátenácti letech a když po mě přítel chtěl orální sex, málem jsem se s ním kvůli tomu rozešla, protože jsem si myslela, že je to úchyl. Já vím, je to k smíchu - teď už se tomu taky směju. Ale skutečně mi roky trvalo, než jsem našla k sexu a k jeho prožívání ten správný postoj. I když se mi to líbilo, stále jsem měla pocit, že patřím mezi ty nenormální, protože normální ženě se něco takového přece nemůže líbit. Postupem času jsem se ale tohohle hloupého pocitu zbavila a začal jsem dokonce o tom mluvit. Nakonec jsem zjistila, že manželovi se strašně líbí, když mu dám jasně najevo, co chci, když dám naprosto bez zábran průchod svým pocitům. Není na tom nic špatného - naopak, užijete si to oba mnohem lépe. Dej si před tím něco dobrého k pití, trochu se dostaň do nálady a jdi na věc. Já jsem to udělala taky tak a rozhodla jsem se, že zahodím všechny zábrany. Do dneška na tu noc vzpomínáme. Manžel nejdřív nechápal, co se děje, najednou měl v posteli vášnivou nymfomanku ale rozparádili jsme se natolik, že nám tenkrát noc byla krátká. Orgasmy jsem nestačila počítat. Od té doby je to nádhera.
Tak se nad své obavy zkus povznést a oddej se tomu úplně cele. Nemysli na to, jestli budeš mít orgasmus, ale dělejte si dobře. Objevujte, co vám je příjemné, co vás dokáže rozžhavit a pokud manžel nebude hned schopný tě dovést k vyvrcholení, pomož si sama. Na tom nic není.
Držím ti palce a přeju krásné milování.
 mila, 28 let, 1 dite 
  • 

Re: Re: Sex? To znám, ale stejně mám problém... 

(14.6.2001 4:30:27)
Mila Jano, napis mu. Treba jen to, ze mas pro nej neco,co mu chces rict, ale moc se stydis. A berte to s humorem!!!!. (Urcite ho znas dobre na to, jestli mu muzes rict o teto diskusi. To aby se neurazil, ze s holkama vykecavas, ale s nim o tom nemluvis.)
Cau Mila (pro ostatni, nemam orgasmy, ale ten muj chlap je stejne super)
 Petra, 21 
  • 

Re: Sex? To znám, ale stejně mám problém... 

(18.5.2001 11:20:41)
No určitě nejsi hloupá, snad trochu stydlivá.
Mezi mnou a mým manželem je větší věkový rozdíl, proto už nemohu očekávat nějaké supermanské výkony (i když někdy dokáže docela překvapit). Nám se v těchto situacích osvědčilo, když si trochu pomůžu. Manželovi se to moooc líbí a mně taky:o)
Taky se osvědčila poloha "ze zadu" kdy se dráždí celou dobu "bod G".
Myslím, že Tvému choti musí být jasné, že když nemáš orgasmus něco není v pořádku a snad je z toho i bezradný. Tak mu trochu pomož. A pak budete spokojeni oba. Mimochodem fakt ti stačí 1x za týden?
Hodně štěstí
Petra.
 Zuzana,32 let,syn 8 let 
  • 

Re: Sex? To znám, ale stejně mám problém... 

(18.5.2001 11:27:01)
Ahoj Jani,
nejsi hloupá,copak když chce člověk milování prožít hezky a s orgazmem je hloupý?Vůbec ne,to je přece přirozená věc a tak to má být.Když manželovi neřekneš jak by se ti to líbilo,těžko ti vyhoví,ty orgazmus nezažiješ,on bude vidět,že něco tě trápí,ale nebude vědět co(přesně jak to píšeš)a budete z toho nešťastní oba a nepřidá to ani dobré atmosféře v rodině.Když mu to neumíš říct v normálním rozhovoru,zkus to v té milostné předhře.Zkuste třeba společnou koupel při sklence vína s příjemným mytím,pak vhupnete do postýlky a potom mezi hlazením a líbáním jentak špitni"tady ne,zkus to tady" a ručkama si ho jemně nasměruj tak jak by to tobě vyhovovalo.Manžel ti to určitě rád udělá.Muži rádi své polovičce vyhoví a pak jsou rádi,když vidí,že je polovička spokojena.
Jen se nesmíš bát,klidně si ho nasměruj jak chceš a špitej mu do ouška co chceš.Určitě se pomalu dopracujete k tomu vytouženému orgazmu u obou.
Měj se hezky.
 Jana 
  • 

Re: Re: Sex? To znám, ale stejně mám problém... 

(18.5.2001 11:42:49)
jsem ráda, že to mám celé s kým probrat - už třeba jen proto že ve skutečnosti bych o tom nebyla schopná asi mluvit. Navíc mám pocit, že i když jsme si v mládí s kamarádkama říkaly "všechno" - teď už to někam vymizelo...
Péti: nestačí mi 1x týdně, ale snažím se chápat, že je pro manžela důležitější spát např. o půl hodinky déle (spí třeba jen 3 hodiny denně a hodně jezdí autem) - nechci ho budit jen proto, že já potřebuji sex.
Protože je tak časově vytížený, také teď odpadají předehry a jde se hned "na věc" - asi je to také důvod, proč mi něco na sexu vadí, ale když máme tak málo času, asi to fakt jinak nejde. Někdy mi to nevadí, ale když je to pořád...takže nějaké mazlení a tulení nepřipadá v úvahu a já tedy ani nejsem nějak naladěná sdělovat v tom poklusu takové intimnosti. Když je náhodou čas, je to skvělé i s tím orgasmem - jen už to hodně dlouho nebylo a to mi právě vadí. Díky vám, jsem ráda, že je tu někdo u koho si tady můžeme vylít srdíčko, my všichni s problémy.
Ach jo, nikdy jsem nevěděla jaké to je, když leze sex na mozek!
 Jarka, dvě dcery 
  • 

Re: Re: Re: Sex? To znám, ale stejně mám problém... 

(18.5.2001 13:27:23)
Ahoj Jani, také jsem zažila podobné období, jaké popisuješ ty. Šlo se hned na věc, ještě jsem nebyla ani pořádně připravená a když jsem se konečeně začala dostávat do varu, bylo po všem. Je to strašně nepříjemný pocit - pamatuju si to. Ale tohle dlouho nevydržíš, bylo by nejlépe, kdyby sis o tom s manželem promluvila. Odhoď stud a zábrany a řekni mu, že potřebuješ trochu víc času a trochu víc něhy. Já myslím, že to asi není nedostatkem času, ale pohodlností tvého manžela. Pro něj je to jednodušší, nemusí se nijak zvlášť snažit. Možná si neuvědomuje, co to dělá s tebou. Třeba si myslí, že ti to tak vyhovuje taky, když nic neříkáš. Tak buď otevřená a v klidu si s ním promluv. Držím ti palce.
 Mirka, 1 dítě 
  • 

Re: Re: Re: Re: Sex? To znám, ale stejně mám problém... 

(18.5.2001 19:20:05)
Ahoj Jani,
mě se osvědčilo (tedy dřív - teď jsem kandidátka v klubu na předsedkyni - můj muž tvrdí, že na sex je mozek a mě připadá jaksi měkký), jet s mužem "na služebku" - dítě k babičce a v hotelu je času dost - pokud ten tvůj někam jezdí, zkus to s ním taky....Dělá to divy.
 Katka, 22 let, zadaná 
  • 

Re: Re: Re: Sex? To znám, ale stejně mám problém... 

(10.6.2004 21:01:26)
Dobrý večer,

pravdou je, že sex nás ženy hodně ovlivní, je to tak. Nejdříve k němu cítíme nechuť, někdy nás až příliš zajímá a jindy nemyslíme na nic jiného.

Těžko říci, asi nás toho ovlivňuje příliš, ale jistě není moc hezké, když manžel nemá čas. Na druhou stranu se snaží starat o rodinu, a je úctyhodné, že on to zvládá,věřím, že vám chybí něha,ta je také důležitá.

Udělejte si hezké chvilky jen pro sebe, mějte se trošičku více ráda, nebojte se fantazie sama se sebou. Pokud svého muže milujete, jistě nepotřebujete jiného....

Zkuste si ukojit své touhy sama, uvidíte, může to být i zajímavé a veselé a nakonec to ve vás probudí hezké pocity.

Fandím Vám,,,,,,,moc.

Katka
 Adriana 
  • 

Re: Re: Re: Re: Sex? To znám, ale stejně mám problém... 

(11.6.2004 12:46:04)
Mám menší problém. Nikdy jsem nezažila vaginální oragasmus - je mi 31 let. Kterýmkoliv jiným způsobem to jde, ale při milování nic. Můžete někdo poradit, jak na to? Dá se to nějak nacvičit? Natrénovat? Děkuji...
 yhec 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Sex? To znám, ale stejně mám problém... 

(26.6.2004 20:48:31)
Moje mila zlata, ja nezazila orgasmus nikdy. Smirila jsem se s tim, proste mi to nebylo dano do vinku. To ale neznamena, ze bych nemela rada sex. Zboznuju ho. Miluju mazleni, hlazeni, vyjadreni lasky k tomu druhemu. Proto mi taky nevadi, ze partner ma rad "koureni". On je na vrcholu blaha (vzdycky malem omdli) a ja mam radost, ze se mu to libilo. A ta se podle me rovna orgasmu.
 Marek Matějíček 
  • 

Re: Re: Sex? To znám, ale stejně mám problém... 

(11.7.2001 18:21:15)
Zdravím všechny žen a muže,kteří mají odvahu mluvit,se svým partnerem,o svém prožívání,při milování,i ty, kteří teprve hledají cestu jak druhému říci,
co je a co není pro ně příjemné.
Mě docela překvapila otevřenost žen.Sám pocházím z rodiny,kde se o sexu vůbec nemluvilo a uvědomuji si, že bych hodně stál o to aby moje případná manželka mi řekla jak se cítí i čím bych ji mohl přispět k tomu aby i ona mohla hezky prožít sex.Jinak i když mám nějakou představu bych se asi cítil jako ve vzduchoprázdnu.
Marek
 Sharon 
  • 

Orgasmus... 

(19.5.2001 13:40:09)
Jano, souhlasím s Majkou... Tedy samozřejmě ostatní mají také pravdu, jasně, musíte o tom mluvit a vyjasnit si postoje... ale co se týče toho orgasmu... když ho potřebuješ častěji, než je manželova potřeba sexu, proč si ho proboha neuděláš sama? :-)))
 Marie, 2 děti 
  • 

Re: Orgasmus..., Pro Sharon 

(8.6.2001 22:42:51)
Vis Sharon, orgasmus neni jen fazicka zalezitost, je dobre, kdyz mas u toho nekoho, koho mas rada, a kdo Te vzrusuje. Nebo Tvuj orgasmus, kdyz si to udelas sama se nelisi od orgasmu, ktery mas, kdyz se milujes s muzem? To je mi Te uprimne lito.... Marie
 Sharon 
  • 

Re: Re: Orgasmus..pro Marii 

(10.6.2001 16:08:32)
Milá Marie, z mého příspěvku jsi použila jen to, co se ti hodilo, a navíc z tebe trochu mluví předsudky, ne? Nebudu s tebou detailně probírat svoje orgasmy, ale ujišťuju tě, že si je celkem užívám - vždycky! :)))
 Marie, 2 děti 
  • 

Re: Re: Re: Orgasmus..pro Marii 

(13.6.2001 20:42:44)
Mila Sharon, docela jsi me pobavila. Predsudky ze me jiste nemluvi, nevim, co je na tom spatneho , kdyz se zena uspokoji sama. Ale ty jsi evidentne nepochopila, o co dotycne slo. Rozhodne to nebylo o orgasmus,ktery si "udela" sama, ale o to, ze by rada orgasmu dosahla se svym manzelem, ktereho ma rada - alespon na me to tak pusobi. A co se tyce Tvych orgasmu, ktere se mnou nechces rozebirat, jak pises. Neber to ve zlem, ale me Tvoje orgasmy vubec nezajimaji, a ani nahodou by me nenapadlo je s Tebou rozebirat. Marie
 Sharon 
  • 

Re: Re: Re: Re: Orgasmus..pro Marii 

(14.6.2001 15:27:38)
Marie, beruško, máš patent na rozum, ale řešíš už dávno uzavřené, víš? Pa.. :))
 Štěpánka + Tomášek 7 měsíců 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Orgasmus..pro Marii 

(15.6.2001 20:52:30)
Marie, Sharon !

Docela jste mě pobavily svým sporem o Sharoniny orgasmy. Chudák Jana asi netušila, že tu vyvolá takle nádherně komickou hádku. :))

Přeju všem krásné a časté orgasmy a slunce v duši.

Štěpánka
 Martin, 2 kluci (4 + 0,7) 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Orgasmus..pro Marii 

(17.6.2001 0:33:49)
Holky, no to je hlina... :-D :-))) Uz dlouho jsem se tolik nepobavil, jako vasim "Sporem o Sharoniny Orgasmy"! Diky.
 Martina 
  • 

Re: Re: Re: Orgasmus..pro Sharon i Marii 

(11.7.2001 20:56:49)
Ahoj Sharon,
souhlasim s tebou, ze nez trpet nedostatkem tak si to taky rada udelam sama a rozhodne si to uziju. A jak rika muj kamarad (je to trochu vulgarni) levou je to jako od ciziho.
Marie, promin ale nikdo tady nesrovnaval orgasmy s muzem a pri auto erotice. ja myslim, ze vsechny jsou fajn a nemusis nikoho litovat. Neni proc.
Myslim, ze nejen ja a Sharon vime o cem mluvime.
Cau Martina
P.S.: A meho manzela vzrusi kdyz mu reknu, ze jsem to nevydrzela a sama si pomohla, vzdycky se pak pekne pomilujeme. Doufam, ze nas nelitujes :-))
 Sharon 
  • 

Moje...tvoje... i naše.....co? Orgasmy :)))) 

(12.7.2001 16:05:07)
Martino, dík za podporu, ono sice už ty problémy s orgasmy tady trošku vyvanuly, ale i přesto potěší, že se najde někdo, kdo mi nepodsouvá, že tady jenom prudim a kazim vzduch :-))). Měj se hezky a taky si to užívej :-)))
 Alex 
  • 

Re: Re: Orgasmus..., pro Marii 

(12.6.2001 9:01:43)
Přečetla jsem si všechny příspěvky na toto téma a nevím proč jsi takhle napadla Sharon. Já s ní musím jen souhlasit. Neříkám, že není rozdíl v orgasmu s mužem a nebo když si k tomu žena dopomůže sama. Ale pokud je hodně šikovná, může i tento orgasmus mít pro ní velké uspokojení. Nevím co bys dělala Ty, kdybys byla na místě Jany. Píše, že manžel jezdí hodně autem a spí doma jen 3 hodiny, ani se moc nedivím, že pak nemá na sex moc chuť. Ale co ta žena??? Má si snad najít jiného chlapa, protože jen ten pravý orgasmus zažije právě s ním??? To se mi zdá divné .... Jinak se omlouvám, že jsem se Vám vetřela takhle do debaty, ale nedalo mi neodepsat.
 Marie, 2 děti 
  • 

Re: Re: Re: Orgasmus..., pro Marii 

(13.6.2001 20:33:46)
Mila Alex, ja jsem ale vubec neradila, aby si Jana hledala jineho muze, to by me nenapadlo, ja jsem ji jen radila, ze pokud ma sveho muze rada, muze mu to dat najevo i tim , ze si s nim promluvi o problemu, kterym se ona trapi. Take rikala, ze frekvence milovani ji takto vyhovuje, ze ji jde pouze o chybejici orgasmus. T
 Marie, 2 děti 
  • 

Re: Re: Re: Orgasmus..., pro Marii 

(13.6.2001 20:33:46)
Mila Alex, ja jsem ale vubec neradila, aby si Jana hledala jineho muze, to by me nenapadlo, ja jsem ji jen radila, ze pokud ma sveho muze rada, muze mu to dat najevo i tim , ze si s nim promluvi o problemu, kterym se ona trapi. Take rikala, ze frekvence milovani ji takto vyhovuje, ze ji jde pouze o chybejici orgasmus. T
 Marie, 2 děti 
  • 

Re: Re: Re: Orgasmus..., pro Marii 

(13.6.2001 20:33:46)
Mila Alex, ja jsem ale vubec neradila, aby si Jana hledala jineho muze, to by me nenapadlo, ja jsem ji jen radila, ze pokud ma sveho muze rada, muze mu to dat najevo i tim , ze si s nim promluvi o problemu, kterym se ona trapi. Take rikala, ze frekvence milovani ji takto vyhovuje, ze ji jde pouze o chybejici orgasmus. T
 Marie, 2 děti 
  • 

Re: Re: Re: Orgasmus..., pro Marii 

(13.6.2001 20:33:47)
Mila Alex, ja jsem ale vubec neradila, aby si Jana hledala jineho muze, to by me nenapadlo, ja jsem ji jen radila, ze pokud ma sveho muze rada, muze mu to dat najevo i tim , ze si s nim promluvi o problemu, kterym se ona trapi. Take rikala, ze frekvence milovani ji takto vyhovuje, ze ji jde pouze o chybejici orgasmus. T
 Marie, 2 děti 
  • 

Re: Re: Re: Orgasmus..., pro Marii 

(13.6.2001 20:33:47)
Mila Alex, ja jsem ale vubec neradila, aby si Jana hledala jineho muze, to by me nenapadlo, ja jsem ji jen radila, ze pokud ma sveho muze rada, muze mu to dat najevo i tim , ze si s nim promluvi o problemu, kterym se ona trapi. Take rikala, ze frekvence milovani ji takto vyhovuje, ze ji jde pouze o chybejici orgasmus. T
 Marie, 2 děti 
  • 

Re: Re: Re: Orgasmus..., pro Marii 

(13.6.2001 20:36:25)
Mila Alex, ja jsem ale vubec neradila, aby si hledala jineho muze, to by me nenapadlo, ja jsem ji jen radila, ze pokud ma sveho muze rada, muze mu to dat najevo i tim , ze si s nim promluvi o problemu, kterym se ona trapi. Take rikala, ze frekvence milovani ji takto vyhovuje, ze ji jde pouze o chybejici orgasmus. Tak jsem to alespon ja pochopila. To jsme si asi nerozumely. A pokud vim, neslo ji o orgasmus, ktery si udela sama, a ktery muze byt jiste krasny, ale pochopila jsem , ze ji jde o orgasmus s muzem ,ktereho ma rada. Marie
 Aneta, 0 deti 
  • 

Re: Sex? To znám, ale stejně mám problém... 

(2.6.2001 21:43:18)
Ahoj,
tak to si velmi hlúpa /prepáč za výraz, ale sama si to o sebe povedala/, no taketo niečo by som nedokázala!!!! Načo potom sexuješ? A aký to máte vlastne s mužom vzťah, keď sa s ním nedokážeš o tom porozprávať???? Ja tomu nerozumiem, veď takto sa žilo pred 100 rokmi, keď panoval názor, že "o tomto sa nehovorí".
Porozmýšľaj. Držím palce, ale poradiť si musíš sama.
 Marie, 2 děti 
  • 

Re: Sex? To znám, ale stejně mám problém... 

(8.6.2001 22:38:30)
Ahoj, pokud svemu muzi nereknes, v cem je problem, muze si to vykladat, ze mas kuprikladu milence, a ze Te slzy jsou vyrazem spatneho svedomi. Nejlepsi je o kazdem problemu ve vztahu mluvit, mluvit a mluvit. Jiste sveho manzela milujes, on bude rad, kdyz mu prokazes duveru tim ,ze se mu dokazes sverit i s timto intimnim problemem, dej mu najevo, co Te vzrusuje, co Te privede k orgasmu. Pokud jsi ale do teto doby dbala jen na manzelovo uspokojeni, nedala jsi mu najevo, ze od sexu ocekavas neco jineho, tak se na jednu stranu nemuzes divit, ze si Ti nechce mu to sdelit. Chapej, on si myslel, ze vlastne vse dela spravne - az do doby, kdy jsi pred nim zacala plakat. Bud trosku "sobecka", mysli pri sexu i na sebe, ne jen na sveho muze. Hodne stesti Ti preje Marie.
 Jochen Korten 
  • 

Re: Sex? To znám, ale stejně mám problém... 

(13.7.2001 14:32:57)
Ne nejsi hloupa. Mas v sobe asi silne zakorenenou predstavu, ze mluvit o sexu a vecech s nim souvisejicich je neco nemoralniho, oskliveho a potupujiciho. Vzdyt s kym jinym by sis mela o tom problemu promluvit nez se svym manzelem. Jen se neboj a rekni svemu muzi co by jsi chtela. Tam kde vazne komunikace nemohou veci dobre fungovat. Proto radim: mluvit a mluvit a mluvit. Hodne stesti.
 Veronika 24, stale bez orgazmu :o( 
  • 

Re: Bez orgasmu? Uz jsem si zvykla 

(21.5.2003 17:47:36)
Svuj prvni pohlavni styk jsem prozila v 16 letech se svou prvni laskou. Bez orgasmu (to ovsem neznamena, ze jsem nevedela co to je). Byla jsem o teto oblasti dostatecne poucena. Vedela jsem, ze s velkym "O" nemohu pocitat hned. S onim chlapcem nasledovali dva roky poznavani.... dotahli jsme to do uplne dokonalosti, ale stale bez velkeho "O". "Nevadi" rekla jsem si "jsem jeste mlada" a protoze jsem v te dobe mela pekny vztah s mati, mluvily jsme i o tomto problemu. Ona se mi tenkrat priznala, ze to same (ne)prozivala s mym otcem a jeji prvni orgasmus se dostavil az po narozeni me starsi sestry, pricemz mame bylo 23 let. "Fajn, je mi osmnact, mam dost casu, na co se stresovat. Sex me bavi, sveho kluka miluji..." a neresila jsem to.

V 19 jsem poznala nekoho jineho. Stravili jsme spolu dva a pul roku. Jemu se to podarilo po roce a pul a to jen oralne a jeste s jistym malym detailem.... byla jsem pod vlivem marihuany, coz -jak znamo- je clovek velice precitlively a dokaze se dostatecne soustredit. Tak i ja jsem si to uzivala naplno. Bylo to nadherne. Mela jsem pocit, ze se zblaznim a neslo to nijak zastavit. Oddala jsem se totalne.
Jak jsem ovsem pricichla k dopusud nepoznanemu, chtela jsem to zas. Ale nic. Kourila jsem marihuanu jak zbesila a pak koketne svadela sveho partnera :o)) ale po pul roce jsme se stejne rozesli (z uplne jinych duvodu, nez byl muj problem) a ja zustala asi trictvrte roku sama, bez muze. Take jsem si to ovsem uzivala ;o). Slo to!

Pak jsem poznala meho soucasneho a snad asi uz posledniho partnera. Sex me s nim bavi, ale je na me moc rychly. Vsechno je hned vyrizeno. Zadna predehra, zadne mazleni. Ze zacatku jsem mu sdelovala, jake mam pocity a jak bych to chtela, ale v momente kdy on udelal presne to co chci, tak se nic nestalo. Nebo to udelal, ale spatne a ja nemela dost odvahy ho jeste za jeho snahu kritizovat. Takze jsem zanechala trapnych proseb, protoze po 121 je to opravdu uz trapne a parkrat jsem to zkousela i sama, nutno dodat, ze se stydlivosti nemam prazadny problem, ale presto: prijemno... prijemneji.... jeste prijemneji.... najednou jako kdyz utne.... a nic. Proste mi to neni dano. A ja jsem si zvykla. Dnes to mam tak, ze si spolu uzivame pres den na kole, s prateli, na chate nebo jinak a kdyz prijde na radu postel... proste to udelam pro nej. Miluji ho a sex neni (v mem pripade priorita). On ma spoustu jinych vlastnosti pro ktere jsem s nim a to, ze to neumi s mym klitorisem mam proste blby :o( ale nezblaznim se.
Obcas jeste zaknoura, ze chce abych to teda zkusila sama pred nim, ale ja uz dopredu vim, ze to nevyjde.
Bud neni ten spravny den (nekdy je clovek unaveny nebo ma v sobe 2x 2 deci vinka) a nebo je ten spravny den, ale ja se tak moc snazim a on se snazi, ze to asi presnasime a skonci to zase fiaskem. Vazne uz jsem rezignovala.

Pri tom vsem vim, ze kdybych to mela zkusit ted hned "z fleku sama" budu raz dva! A za jak dlouho budu chtit :o)) ani se nemusim moc snazit. Mam pocit, ze je to mozna moji nesoustredenosti v pritomnousti nekoho druheho. Jeste jsem to nikomu nikdy tak podrobne nepopisovala, jako to cinim na tomto serveru, tak doufam, ze me nikdo neodhali... prece jenom je to dost intimni vec :o))

Budu rada za nejakou odezvu. Treba na to prijdem :o)) Papa
 Lenka 
  • 

Re: Re: Bez orgasmu? Uz jsem si zvykla 

(21.5.2003 18:56:58)
Veroniko, vím čím to je.
I když si budeš myslet, že to není pravda - vím z vlastní zkušenosti že JE TO CHLAPEM !!!
Ten tvůj to neumí a jak to tak vypadá, asi se to ani nechce naučit.
Ti předtím to taky neuměli a navíc asi také byli příliš mladí, než aby pořádně věděli jak na to.

Je to smutný :-(
Přeji ti aby se to nakonec vydařilo.
 Taky Verča :o)) 
  • 

Re: Re: Bez orgasmu? Uz jsem si zvykla 

(21.5.2003 22:09:35)
Ahoj Veroniko,

to co píšeš je mi hodně blízké, mám pocit, že vím přesně o čem mluvíš :o)). Na rozdíl od předchozího příspěvku si vůbec nemyslím, že je problém v Tvém partnerovi.

Klitoridální orgasmus si dokážu vyvolat velmi snadno, pokud jsem SAMA. S partnerem mi chybí soustředění, on se mě taky nedokáže dotýkat přesně tak, jak to potřebuju přes veškerou snahu (přesnost musí být přímo dokonalá, takže se tomu ani nedivím). Ale hlavní je ta koncentrace. Prostě jak se zdá, orgasmus nevzniká na intimních místech, ale v mozku :o))). Taky jsem si ho dlouho nedokázala vyvolat při milování s partnerem nebo prostě v jeho přítomnosti, ani teď to nejde vždycky, ale jde to téměř vždy, když chci (fak je ale, že o to stojím jen občas). A jak na to? Záleží co je spouštěčem orgasmu u Tebe. Pokud jsou to erotické představy, zkus si třeba při milování něco vzrušujícího představovat - např. neobvyklou romantickou situaci, exotické prostředí - to jsou jen příklady, důležité je, co je vzrušující pro Tebe. Když se dokážu úplně koncentrovat dost dlouho, přijde i orgasmus. I partnerovy doteky jsou čím dál blíž ideálu, když jsem už hodně vzrušená, dokáže samotný orgasmus spustit on. Doufám, že to je jenom začátek ;).

Podle mě je velká šance, že se to bude mezi vámi stále zlepšovat, pokud na to nebudeš příliš upnutá. Dřív sis taky užívala milování i bez orgasmu, zkus partnera k tomu nasměrovat - místo urputného snažení o orgasmus snahu o krásnou předehru a dohru, prostě o dokonalé milování bez ohledu na velké O ;). A občas, když se na to budeš cítit, můžeš zkusit vyvolat orgasmus při milování sama a časem to snad půjde. Když máš od začátku pocit, že milování je jen pro něj, není to dobré. Ale možná jsem mimo, je to jen můj názor.

Musím říct, že mě dost mrzí, když nestačí plně prožívat krásné milování a musím se koncentrovat ještě na něco "mimo" - viz ty příklady, abych orgasmu dosáhla, proto to moc často nedělám. Vím, že i mého partnera mrzí, že neumí vyvolat tento orgasmus úplně sám. Není to naštěstí mezi námi problém, protože při milování mohu dosáhnout orgasmu i jinak bez jakékoliv fantazie, takže to neřešíme. Jen by mě hrozně zajímalo, čím to je. A taky doufám, že časem se mě můj partner naučí dotýkat lépe než já sama ;) a já se naučím dokonale koncentrovat na milování a fantazii nebudu potřebovat. Tak milování zdar!
 Alena 
  • 

Re: Re: Re: Bez orgasmu? Uz jsem si zvykla 

(21.5.2003 23:55:21)
Vidis, ja jsem na tom zrovna uplne naopak. Kdybych si chtela sama udelat radost, tak se muzu snazit, jak chci, a niceho nedosahnu, ale jak se me dotkne partner, hned se rozpoustim a "vysiny" prichazeji nez napocitam do peti.
Veroniko (prvni): jestli nemas problem si to navodit sama, tak nevim, proc bys nemohla si udelat radost "jeho rukou", kdyz i on ti to chce doprat. Vysvetlovat malokdy pomuze, ale nazorny priklad, aby citil, jak a na co tve telo reaguje, to musi prece zabrat!
 Veronika I 24 let, stale bez orgasmu :o) 
  • 

Re: Re: Re: Re: Bez orgasmu? Uz jsem si zvykla 

(22.5.2003 10:40:00)
Ahoj Aleno,
Jasne, ze jsme to zkouseli i tak jak popisujes, jenze to je uplna katastrofa. On ma daleko drsnejsi povrch rukou. Kdyz ho vedu, nedokazu mu tim presne naznacit tlak jaky ma na klitoris vynalozit. On se proboha tak snazi aby to delal dobre, ale zda se mi, ze se k tomu vzdycky postavi hrozne vedecky. Vsechno je otazkou maximalni presnosti, jenmosti a sebemensi spanty dotek nebo zmena rytmu nebo trosku vetsi pritlak a vsechno je v momente pryc. Presne tak, jak to psala Veronika II. Ma naprostou pravdu a jsem rada, ze mi rozumi. Nektere z nas to maji strasne jednoduche. Treba jako ty a spousta mych kamaradek take. Kdyz jsem s jednou moji kamaradkou mluvila na tema orgasmus a naznacila jsem, ze ja do skupiny tech stastnejsich nepatrim, nevericne na me vytrestila oci. Informovala jsem ji, ze je nas celych 70% ktere maji tento problem. Povazovala to za neco nepochopitelneho. Kdyz jsme dal mluvily o soustredenosti, nabyla dojmu, ze u milovani myslim na nezaplacene slozenky. Je to kravina! Na slozenky rozhodne nemyslim. Soustredim se na partnera, na to co dela a vnimam kazdy jeho dotek, ale jeho doteky jsou proste jine, nez ktere si dopravam ja sama. Taky me napada, jestli jsem si sve telo tak trosku nerozmazlila a ted nedokazi doteky druheho vnimat tak intenzivne jako ty sve. Ano, je to o intezite!

Stejne jako Veronika II jsem se mnohokrat ptala proc to nejde tak jednoduse jako u muzu. Pak jsem si vytvorila svou osobni teorii. Vychazela jsem z faktu, ze 70% zen ma problem s orgasmem. Bud ho nepoznaji nikdy nebo zridkakdy. A protoze stale plati, ze jsme a budem soucasti prirody, myslim si, ze to tak proste maticka priroda zaridila. Jelikoz muzi k rozmnozovani potrebuji orgasmus aby ejakulovali, zeny potrebuji semeno poze prijmout. Nepotrebuji u toho vyvrcholit. Mozna je to blaznive, ale ma to svoji logiku. A protoze take plati, ze ve vsem jsou vyjimky, tak i mezi zenami jsou takove, ktere s tim problem nemaji a mezi muzi jsou taci, kteri ho maji.

Verco, take jsem zkousela predstavovat si ruzne vzrusujici situace, o kterych vim, ze me vzdy spolehlive nazhavi, ale dlouho je v hlave neudrzim, vzdycky se rozutecou. Nedokau je ustalit :o( Mozna bych mela zacit s jogou nebo nejakymi meditacemi... obecne jsem dost roztekany typ, uz od mala.
 Nikola 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Bez orgasmu? Uz jsem si zvykla 

(22.5.2003 13:34:22)
Ahoj Veroniko,

v necelých osmnácti jsem se začala milovat se svým partnerem.Nezažila jsem orgasmus celý rok.Potom jsem při poloze "na koníčka" zjístila,že mě to obzvlášť uspokojuje a zkoušeli jsme tuto polohu tak dlouho,dokud jsem orgasmu nedosáhla.Nyní dosahuju v této poloze orgasmu téměř pravidelně, ale v jiných polohách ne.Taky se mi stává (naštěstí zřídka:-),že ho nemůžu dosáhnou,ať se s přítelem snažíme jak chceme,ale nic nepříjde.Zjistila jsem,že ho nedosáhnu,když na to moc myslím a moc ho chci a taky když není dostatečná předehra..Taky mi k orgasmu často pomůže,když myslím na nějaké jiné dva lidi,jak to spolu dělají nebo když mi přítel těsně před ním říká nějaké přisprostlé větičky:-)).Takže zkus tuto polohu,protože při ní je drážděn klitoris a orgasmu lze pak snadno dosáhnout.Teď mě ale láká vaginální,prý je stokrát lepší a intenzivnější,tak asi budem s přítelem hledat k němu cestičku:-)

Hodně úspěchů přeje Niky
 kobliha s koblížkem Kubíkem 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bez orgasmu? Uz jsem si zvykla 

(22.5.2003 15:21:25)
POZOR, POZOR!!!! jsem Veronika 24 let, bez orgasmu, ale behem debaty jsem se zaregistrovala jako kobliha!


Ahoj Niky,
Diky za radu, ale jak jsem jiz psala, jsem asi ten typ, ktery neni schopny dosahnou vrcholu soulozi. Na "konicka" to moc rada nemam :o( nekdy me to boli (muj pritel ma totiz docela slusnou vybavu :o)
Ale mam to rada "zezadu ve stoje" to bych videla, pro me, jako nejvzrusivejsi polohu, ale do vyvrcholeni to ma stejne dost daleko. Vazne si sex uzivam, i kdyz nemam orgasmy. Vsichni, kteri mi psali maji pravdu v jednom. Moje laska zapomina na predehru :o( tedy, predehru mivame, ale strasne kratkou. Treba jenom 5-10 minut. Coz me absolutne nestaci. Kdyz mu reknu, ze to chci jeste chvilku, zacne skemrat, ze uz to nevydrzi a tak mu vyhovim, ale je to od nej tak trosku sobecke, nemyslite? Nebo kdyz chci aby to delal jazykem, tak ho to samotneho nebavi tak dlouho tam dole (jak rika). Chce, abysme to delali oba najednou (69) coz neni spatne, ale zase se prestavam soustredit bud na svou "praci" nebo na to co se deje u me dole :o(
Fakt je to slozity vysvetlit. Vzdycky, kdyz se mi v teto diskuzi nekdo snazi poradit, mam na to argumet, ktery uz nekdy v praxi selhal (tedy jako navod na velky "O"), takze to vypada, ze jsem stale jen oponent, ale verte mi... vse jsem uz zkousela. Jedine v cem vidim sanci, je to co psala Veronika II.
Zkusit si predstavovat nejaky pro me vzrusivy prasarnicky, jenze ta moje nesoustredenost.
Nekdy (stalo se mi to uz asi 3x) to je tak strasne blizko, temer na vrcholu, jenze v tu chvili si to uvedomim, zaskoci me to a zaroven jsem rada, ze uz je to tady.... a jak to tak v hlave premilam, tak jako kdyz utne, zmizi to. Jsem zase na zacatku.
Nekde jsem cetla krasnou radu. Bylo to v nejakem panskem casopise. Navod na to, jak partnerku uspokojit resp. jak zachazet s jejim klitorisem. Psali: To, co mate pred sebou, panove, je velmi krehke zbozi. Pomalu a velmi jemne sajte, anebo doteky delejte krouzivymi pohyby, stale mejte na pamety cim jemneji tim lepe. Potom pomalu pridavejte na intenzite. Pokud vase partnerka zacne mluvit nesouvisle nebo nesmyslne, jste na spravne ceste. A pamatujte! Jeden spatny pohyb a muzete zacit znovu. Mluvili mi z duse!
Samozrejme jsem mu to dala precist s komentarem, ze to je prave to, co potrebuji. Jestli se tim nechal inspirovat.... asi ne :o(
 manzel, 1x 6 lety kluk 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bez orgasmu? Uz jsem si zvykla 

(22.5.2003 23:19:59)
Nerad to pisu, ale Tvuj partner je sobec a blb. Paklize ma partnerka (jako Ty) problem, tak tezko muze rikat, ze uz to nevydrzi nebo ho to nebavi. On Te proste ignoruje. Nedovedu si predstavit, jak rikam zene, ze me to nebavi (pokud se nejedna o neprijatelnou techniku - to je neco jineho).

Rekni mu co potrebujes durazneji!
 Martin 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bez orgasmu? Uz jsem si zvykla 

(23.5.2003 7:03:08)
Presne tak. Souhlasím s názorem dole. Chyba je ve tvém partnerovi! Mne taky nekolik let trvalo, nez jsem se naucil jak presne na to. Nikdy by mne ani ve snu nenapadlo, ze je na je potreba tak JEMNE zachazeni s klitorisem. Mi muzi to mame jine. Tvuj partner nevi, a nchape, ze klitoris je tak MOC citlive a jemne misto a neumi to - to je prece jasne. Musis ho to naucit. Pokud ma hrube ruce (pokozku) tak je na case, aby zacal pouzivat poradny hydratacni krem, pri praci pouzival rukavice a naucil se strihat si nehty.
Nehazej porad vinu na sebe a pokus se promluvit si s nim !!! At to konecne pochopi !
 Lenka 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bez orgasmu? Uz jsem si zvykla 

(23.5.2003 8:12:03)
Ahoj Veroniko,

plně chápu tvoje pocity. Jsem na tom obdobně, jen jsem si jistá, že u nás je ta chyba opravdu ve mě!!! :-(((. Na krátkou předehru, nebo nedostatečnou jemnost partnera si opravdu nemůžu stěžovat, přesně naopak. Ale když jsem byla hodně mladá, měla jsem jeden mooooooooooc ošklivý zážitek a de facto jsem se s ním do dnes nevyrovnala, takže můj vztah k sexu je poněkud "zvláštní". Ano, po letech soužití, zvykání si a učení se můžu klidně říci, že se mi milování moc líbí, ale to je vše. Partner se snaží ze všech sil, aby mi ukázal opravdovou krásu milování a dovedl mě až k orgasmu, ale má těžkého soupeře. Párkrát už se nám také podařilo, že jsme se přiblížili, jenže já pak začnu panikařit a "uteču mu". Prostě už to nevydržím, je to pro mne moc intenzivní! Beru to jako fakt a pokud se to někdy změní, budu příjemně překvapená. Jen je mi líto partnera, tolik se snaží, a pokroky malé!
Chápu i to, že pokud se soustředíš na svoji "práci" emáš čas vnímat své vlastní pocity. S tímhle bojuji také.

Moc jsem ti nepomohla, že? Ale ty mě ano, vím, že neřeším podobné problémy sama.

Měj se krásně a mnoho krásných milování!!!! Lenka
 kobliha s koblížkem Kubíkem 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bez orgasmu? Uz jsem si zvykla 

(23.5.2003 10:59:13)
Ahoj Leni,
Musim priznat, ze v tak tezke situaci jako ty zdaleka nejsem, a presto to tady resim jak mala holka.
Ted, kdyz jsem si uvedomila, ze jsou na tom zeny jeste hur, skoro se az stydim za sve malicherne problemy.
Vis, muj chlap je bajecnej! Na jednu stranu hrozne free a druhou stranu bedna. Tezko bych jinyho snesla. Je to proste presne ten chlap, ktery se ke me hodi. Jak povahove, tak fyzicky. Velmi ho miluji a chci s nim rozhodne zustat, i kdyz ma svoje neduhy a je trosku vetsi sobecek. Ale abych si sahla do svedomi, se sobectvim mam take trosku problem. Posledni dobou jsem ho zacala resit (pisu o nem v rubrice milujeme se).
Jeste se ho musim zastat pred temi, kteri si mysli, ze si nestriha nehty a nepouziva pri praci rukavice. Manuelni zrucnost mu nebyla dana. Nepracuje rukama, pracuje hlavou a presto ma velke a drsne dlane. I kdyby chodil 7x do tydne na manikuru (coz si pri jeho muzske jesitnosti nedovedu predstavit:o))) zcela urcite bude mit porad drsnejsi prstiky nez ja.
Vcera jsem si uvedomila, ze to budu muset opravdu vzit do svych rukou, naplanovala jsem si, jak zacit se "skolenim". Vim, ze pro nej je to ponizujici. Alespon on to tak citi. Patri do skupiny muzu, ktery neradi slysi o svych nedostatcich. Myslete si, ze je to treba blb. Ale verte, on si da rict, ale chvilku mu trva nez na nekoho da. V jeho zivote jsem to ja. Leckdy je na neho kratka i jeho maminka a kolikrat me prosi, abych na nej dohlidla, nebo mu v necem domluvila. Nejlepe si da rict, kdyz na nej uhodime obe :o)) chudacek :o))) Je tak trosku jeste kluk. Ale to je prave jedna z veci kterou na nem miluji.
No, ale to jsem odbocila... rozhovory na tema orgasmus u nas jiz probehly. Nazorne ukazky a prakticka cviceni s lektorkou take :o)). Zatim nic, takze zkusim zacit sobecky knourat i ja, co myslite?

Leni, myslim, ze jsi dost silna zena a verim ze to zvladnes. Preji ti mnoho zdaru a mnoho velkych "O" ve tvem zivote :o)
Pa, Verca-Kobliha
 Lenka 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bez orgasmu? Uz jsem si zvykla 

(25.5.2003 14:40:51)
Ahoj Verčo - Kobliho,

snažím se netrápit se tím, co bylo a koukat se do budoucna. Ne vždy to jde, ale snažím se. To že nedosahuji orgasmu, je jen malnká kapka v tom moři bolesti, kterou jsem v oblasti sexu a intimity vůbec musela a musím překonávat. Navíc, dokud nevím, o co přicházím, nemůže mě to trápit. V tom to mám asi jednodušší. A pokud se partnerovi jednou podaří překonat můj strach, bude to nádherné, ale pokud ne ( a i to se může stát), jsou pro mne mnohem důležitější "věci".

Přeji ti mnoho mnoho krásných chvil s Tvým partnerem a věřím, že se Vám společně podaří najít ten správný způsob, který bude vyhovovat oběma. Držím palce a měj se krásně. Lenka

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.