| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Porodnice Motol

 Celkem 3 názorů.
 Sabina, 26 let, zatím bezdětná 
  • 

Porodnice Motol 

(8.3.2000 9:29:27)
Chtěla bych poprosit všechny, co rodily v porodnici v Motole, aby napsaly jaké mají zkušenosti s doktory, porodními sestramy, s poradnou. Také bych se chtěla zeptat, jak probíhá holení a klystýr.
Děkuji za odpovědi.
 Pavel 
  • 

Re: Porodnice Motol 

(9.3.2000 8:39:39)
Chtěl bych varovat před panem doktorem Vrtiškou. Dříve působil působil na Praze 9 a na klinice v Londýnské (před tím, než jí zrušili). Manželce údajně při vyšetření nalezl na děloze myom velikosti vejce, s čímž měla jít na operaci, kterou by tento pan doktor prováděl. Patřičně vystrašená manželka pro jistotu absolvovala vyšetření u jiného lékaře, který k jejímu překvapení žádný myom neshledal. Takže naštěstí žádnou operaci absolvovat nemusela, ale nevím, co by bylo, kdyby byla zůstala v jeho péči. Nedávno jsem byl s manželkou ve zcela jiné záležitosti na pohotovosti v Motole a tam jsem zjistil, že p. MUDr. Vrtiška působí ve významném postavení na tamní gynekologicko-porodnické klinice, k čemuž mu samozřejmě přeji hodně úspěchů.
 Milka, dcera 3 týdny 
  • 

Re: Porodnice Motol 

(9.3.2000 16:21:36)
Ahoj Sabino,
o tom, co tě zajímá, jsem psala na přelomu února a března do této rubriky - pokud tě bude zajímat něco podrobněji, napiš buď sem nebo na můj mail.

hodně štěstí
Milka

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.