| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Porodnice Motol

 Celkem 3 názorů.
 Sabina, 26 let, zatím bezdětná 
  • 

Porodnice Motol 

(8.3.2000 9:29:27)
Chtěla bych poprosit všechny, co rodily v porodnici v Motole, aby napsaly jaké mají zkušenosti s doktory, porodními sestramy, s poradnou. Také bych se chtěla zeptat, jak probíhá holení a klystýr.
Děkuji za odpovědi.
 Pavel 
  • 

Re: Porodnice Motol 

(9.3.2000 8:39:39)
Chtěl bych varovat před panem doktorem Vrtiškou. Dříve působil působil na Praze 9 a na klinice v Londýnské (před tím, než jí zrušili). Manželce údajně při vyšetření nalezl na děloze myom velikosti vejce, s čímž měla jít na operaci, kterou by tento pan doktor prováděl. Patřičně vystrašená manželka pro jistotu absolvovala vyšetření u jiného lékaře, který k jejímu překvapení žádný myom neshledal. Takže naštěstí žádnou operaci absolvovat nemusela, ale nevím, co by bylo, kdyby byla zůstala v jeho péči. Nedávno jsem byl s manželkou ve zcela jiné záležitosti na pohotovosti v Motole a tam jsem zjistil, že p. MUDr. Vrtiška působí ve významném postavení na tamní gynekologicko-porodnické klinice, k čemuž mu samozřejmě přeji hodně úspěchů.
 Milka, dcera 3 týdny 
  • 

Re: Porodnice Motol 

(9.3.2000 16:21:36)
Ahoj Sabino,
o tom, co tě zajímá, jsem psala na přelomu února a března do této rubriky - pokud tě bude zajímat něco podrobněji, napiš buď sem nebo na můj mail.

hodně štěstí
Milka

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.