| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Špidla se zbláznil!

 Celkem 2 názorů.
 Pavlína 26, Ondra skoro 5 měsíců 
  • 

Špidla se zbláznil! 

(21.4.2001 14:50:28)
Taky vám připadá, že se Špidla zbláznil? Když čtu noviny, poslední dobou ze na mě šklebí články, kde se píše: zvýšení podpory v nezaměstnanosti, pravidelná valorizace důchodcům, zvýšení porodného... Nezdá se mi, že tím, že se zvýší porodné, tak ženy v produktivním věku řeknou, za miminko budu mít víc, tak chci být hned těhotná. Tohle může napadnout akorát tak někoho z menšin, nebo s minimálním vzděláním a nebo politika. Když stát přidává všem ostatním - potřebným - tak by měl rozhodně zvýšit ne porodné ale rodičovský příspěvek. Vždyť i minimální mzda je o pár tisíc větší. Je to ostuda. Určitě by se maminkám více peněz hodilo, vždyť každá ví, co stojí jenom oblečení na mrňousky. Jenže pan Špidla doporučí (a snad je i v návrhu neomezená částka) že si maminky mohou přivydělat. Spousta jich ale tuto možnost nemá, protože kam by dala dítě? To už rovnou může jít do práce. Jo, jo, dokud o takových věcech budou rozhodovat chlapi - v už neproduktivním věku a s platem o kterým se spoustě z nás ani nesní - budeme na tom hodně špatně.
 Jana 
  • 

Re: Špidla se zbláznil! 

(23.4.2001 8:09:20)
Souhlasím a docela se bojím budoucnosti. Ještě, že se volby blíží a s největší pravděpodobností ČSSD už je nevyhraje. Je mi 34 let, takže kousek socialismu jsem měla tu čest zažít v praxi. A to, co teď chce p. Špidla zavést, mi toto údobí silně připomíná. Všichni se budeme mít stejně, budeme podporovat sociály a když by si náhodou chtěl někdo vydělat více, však mi mu to na daních sebereme. Jenže to by stejně neplatilo u neplatičů (víme jak se u nás s nima zachází).

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.